Doł Po Przejściu

Status
Zamknięty.

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
czy wy też tak macie że jak przejdziecie fajną grę (hmm taką jak gothic) to macie takiego doła że już wam się nie chce przykompie msiedzieć i wszystkie inne gry jakie macie wydają wam się kures*o nudne ja tak właśnie mam i jedynym chyba lekarstwem jest dział opowiadania
smile.gif
właśnie przeszedłem gothica i się zdołowałem
ph34r.gif
więc czy wy też tak macie???
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Ja tak nie mam, gdyż nawet jeżeli przejdę grę, to zaczynam grać w inną, albo w tą samą kolejny raz. A jak już kompletnie mi się nie chce grać, to przecież net zostaje
smile.gif
.Tak więc, komp mi się raczej nigdy nie znudzi. A przy kompie siedzieć to mi się che zawsze, nawet jak nie mam w co grać. Jak komuś się nie chce grać, to polecam rysowanie pentagramów w Paincie
smile.gif
smile.gif
.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (Gregori @ 10-09-2005, 22:23) Ja tak nie mam, gdyż nawet jeżeli przejdę grę, to zaczynam grać w inną, albo w tą samą kolejny raz. A jak już kompletnie mi się nie chce grać, to przecież net zostaje
smile.gif
.Tak więc, komp mi się raczej nigdy nie znudzi. A przy kompie siedzieć to mi się che zawsze, nawet jak nie mam w co grać. Jak komuś się nie chce grać, to polecam rysowanie pentagramów w Paincie
smile.gif
smile.gif
.
Mam niemalże identyczne podejście do tego jak poprzednik
biggrin.gif
Czym tu się dołować, ze ukończyłes gre ?? Ja gdy ukończe, nawet najfajniejszą gierke to się z tego ciesze, że moge kolejny tytuł zaliczyc do ukończonych..nie ma mowy o jakimś dole
biggrin.gif
 

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
no nie wiem ja mam tak jakoś dziwnie mam takie dziwne wrażenie że ta gra już jest mi odebrana że to już koniec tej wspaniałej przygody i trzeba czekać na następną bardzoooo długo a tak mi się poraz 1 przy gothicu 1
 

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
Wiesz, taką świetna grę jak Gothic można przechodzić dziesiątki razy. Cały czas odkrywać nowe questy, miejsca... To mi sie głównie w tej gierce podoba, ale nie o tym temat. To dziwne, że masz po tym doła. Może idź na jakieś kontrole lekarskie?...
smile.gif
Nie, no ja tak nie mam. I raczej nie znam ludzi, którzy mają. Ale wiesz, nawet, jeśli jest mi trochę przykro, że już skończyłem gierę, to sie pocieszam, że już niedługo (
tongue.gif
) wyjdie GIII...
biggrin.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Temat wydaję mi się hm.. dziwny
biggrin.gif


A co do doła po przejściu gry to takiego nie mam. Jak można się smucić po przejściu gry? Dla mnie jest to radość tak jak napisał Sebek " że moge kolejny tytuł zaliczyc do ukończonych" to jest coś. Ja w gry nie gram już od dawna, gdyż nie mam na nie czasu niestety. Jak zdarzy się jakiś super tytuł to oczywiście i ja sobie zagram. Ale nie masz się co "dolinować". Gra to zabawa w wirtualnym świecie a ty żyjesz w realnym nie zapomnij o tym.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Może to nie był dół, ale trochę smutno mi było, po ukończeniu obu części KotORa - z pewnością nie na tyle, aby odłożyć kompa, ale pewne dziwne uczucie na jakiś czas zostało.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Ja miałem jeden taki przypadek a mianowicie jak przechodziłem Metal Gear Solid i przy końcu jak zgineła Meryl ( kto grał ten wie ) po prostu zaczołem płakać i rozmyślałem czemu nie mogłem jej uratować ( a sposób taki był ) i miałem doła przez jakiś tydzień, ale tak to po przejściu Gothica nie mam żadnego doła po prostu się ciesze że wygnałem śniącego czy pokonałem smoki i już.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Przyznam się, że miałam jeden taki przypadek. Było to wtedy, gdy skończyłam grać w LOK:Defiance. Kiedy Raziel sie poswięcił i dobrowolnie wszedł w Blood Reavera zrobiło mi się smutno, bo to była moja ulubiona postać (ah, te jego białe ślepia i strzaskane skrzydła...no i gustowny szalik
wink.gif
). Potem juz nigdy nie przezywałam tak przejścia zadne innej gry. Największa radość sprawiło mi przejscie wszystkich Thief'ów na poziomie HARD. To dopiero sukces.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ja raczej dołów po przejściach gier nie mam. Raczej może lekki niedosyt, że gra już się skończyła. Ale coż... pozostaje nam tylko wziąść inną gre i nawalać dalej
biggrin.gif
albo przejść gre jeszcze raz innym sposobem ( wprzypadku Gothica inną gildią lub coś ) I przynajmniej na jakiś czas będzie lepiej
wink.gif
 

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
co do przechodzenia gier ponownie owszem ale to już nie to nie ma tych zwrotów akcji już na początku gry można snuć "ok będe łowcą smoków a po oko innosa pójdę tak aby zebrać tą skrzynkę" więc to już ine to a co do grania w inne gry to grałem tylko w tą jedną jedyną i inne poszły w kąt
ph34r.gif
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Taaa... moze to nie był dół, ale coś pośredniego. Jak skończyłem G1 to byłem trochę przymulony. NIe z powodu rozpoaczania, tylko dlatego, że nie miałem w co już grać. Ale w dość szybkim czasie dowiedziałem się, że jedna osoba z rodzinki ma dwójkę. No to ożywiłem się. Zacząłem grać i po miechu skończyłem. Przy sequelu nie było już takich emocji, ale nadal nie miałem w co grać. Dzisiaj zaś jestem wkurzony za to, że nie mam możliwości pykania w KOTORA, bo lubię Star Wars, a ta gra dała by mi dużo radości. Ehh...
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Nie miałem nigdy doła z pododu gry, ale było mi smutno kiedy ukończyłem Gothica: Noc Kruka, bo wiedziałem że teraz zostaje mi tylko czekać na trójeczka która pewnie też bedzie przesuwana z misiąca na miesiąc jak NK. Doła to ja miałem nie raz ale z zupełnie innych powodów, bo gra wydaje mi się zbyt błachym żeby mnie do takiego stanu doprowadzić.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Zdażało się coś takiego. Czasami było to uczuie doła. Koniec gry i nie ma co dalej robić
dry.gif
. Co zresztą jest dosyć dziwnę ponieważ jak gram w jakąś gierkę to chcę jak najszybciej ją przejść aby poznać zakończenie. Jednak jeśli chodzi o dobrę gierki jak np. Gothic to czułem taką drobną melancholie. I żeczywiście długo po skończeniu Gothica nie mogłem znaleść gierki która by mnie tak wciągnęła. Czułem taki niesmak i wrażenię braku czegoś. Kończyłem granie po kilkunastu minutach
dry.gif
. Dobiero puźniej wyleczył mnie Morrowind jednakże po tej gierce też się miało takie uczucie.
wink.gif
 

Lord Dragon

Member
Dołączył
25.1.2005
Posty
80
w sumie jak przejde gre to troszke mam dola.... ale tylko chwilowo bo po skonczeniu gery mam duzo zajec take jak gadanie i flirtowanie z laskami:) wiec....
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Mnie osobiście jeszcze sie tak nie zdarzyło żebym był znudzony komputerem... Przeszedłem niedawno ponownie Diablo i faktycznie troche sie już znudziło... Ale zawsze pozostaje Wolfenstein: Enemy Territory... To nigdy sie nie znudzi... Gram z klanem... własny serv mamy i zawsze coś sie dzieje
smile.gif
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Ja zawsze mam doła, kiedy przejde jakąś fajną gierkę.
Jedynym moim lekarstwem na to jest... zagranie w inną gierkę
laugh.gif
 

Pan Peruczka

New Member
Dołączył
4.9.2005
Posty
18
Ja raczej nie nazwał bym tego dołem.Jak przejde jakąś gierke mam poprostu satysfakcje,że ją pzreszedłem.Chociaż z Gothiciem było inaczej (z początku radocha ,a później pytanie :"Kurde, w co ja będe teraz grał?").Bo dla mnie nie ma lepszej gry od Gothica (i dlatego smutno ,że trzeba czekać tyle czasu by znowu pograć w coś dobrego).
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Ja np gdy przeszedlem g1 przez ok tydzien takiego dola mialem... Ale zabralem sie za kolejne przejscie g1 tym razem w troche inny sposob dolaczajac do innego obozu jak poprzednio, po raz kolejny gralem rowniez po to aby zabic czas poniewaz oczekiwalem g2, g2 tez porzeszedlem kilka razy, ale przechodzac nk mialem juz dola, raz ze nie chcialo mi sie juz grac, poniewaz nudzilo mnie to, a po drugie nie mialem na boku zadnej innej gierki.



pozdrawiam
tongue.gif
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Ja tak nie mam poprostu rozpływam się nad geniuszem danej gry o "żyje wspomnieniami" a jak już naprawdę nie mogę wytrzymać i jest mi przykro że daną grę już ukończyłem to:
a) Gram w nią jeszcze raz.
cool.gif
Gram w jej sequel (jeśli takowy jest)
c) Załatwiam sobie inną równie wciągającą grę.
d) Gadam o niej ze wszystkimi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom