Dni w NK...

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Pytam czy dni w NK mają jakieś znaczenie bo sobie robie tak że ide do kapliczki Inosa daje mu 100 szt. złota a on mi daje siłe +1 albo zręczność +1, i potem ide spać i tak w kółko bo da sie tak tylko raz dziennie.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Nie mają raczej żadnego znaczenia, chyba ze takie ze chcesz sie pochwalic komus w jakim czasie przeszedles gothica. a co do tych modlitw to jest takie wedlug mnie ograniczenie bo jak by nie trzeba byo robic przerw to by sobie kazdy nabił duzo pn do danej umiejetnosci
smile.gif

a tak to sie nie chce spac , wstawac i leciec do kapliczki
smile.gif
tongue.gif
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Dni nie mają większego znaczenia. Są poprostu po to żeby być np. ja tak sie patrze na dnie żeby zobaczyć co ile lvl zdobywać i wychodzi że w jeden dzień zbieram jedne lvl
biggrin.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Jeśli przekroczysz 100 dni i nie skończysz gry to postać sama umrze ze starości. Pojawia sie wtedy taki napis (czcionką taką jak po spaniu) jesteś za stary żeby walczyć i pasek schodzi do zera i umierasz jak po wypiciu łez innosa. Wtedy można tylko już na kodach grać.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
QUOTE Jeśli przekroczysz 100 dni i nie skończysz gry to postać sama umrze ze starości. Pojawia sie wtedy taki napis (czcionką taką jak po spaniu) jesteś za stary żeby walczyć i pasek schodzi do zera i umierasz jak po wypiciu łez innosa. Wtedy można tylko już na kodach grać.

Zaskoczyłeś mnie Z@dzior pierwszy raz o tym słyszę , ale dobrze wiedzieć na przyszłość,dzięki za tą informację.
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

Na szczęcie ja jak gram to przechodzę grę w około 60 dni więc starość mi nie grozi
tongue.gif
.
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
QUOTE Jeśli przekroczysz 100 dni i nie skończysz gry to postać sama umrze ze starości. Pojawia sie wtedy taki napis (czcionką taką jak po spaniu) jesteś za stary żeby walczyć i pasek schodzi do zera i umierasz jak po wypiciu łez innosa. Wtedy można tylko już na kodach grać.

Tak na serio tak jest ja o tym nic nie wiem fajny bezsens trzeba ruszyć dupe w gothicu
laugh.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom