Dishonored

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
[yt]IyDvT7XpaBc[/yt]

DIshonored​
To dynamiczy FPP akcji z elementami skradanki, osadzony w nietypowym XIX wiecznym klimacie. Wcielamy się w rolę Corvo, ochroniarza cesarzowej zamordowanej w zamachu stanu. Bohater niesłusznie oskarżony o zbrodnie, będzie szukać zemsty i wykorzysta w tym celu szereg broni i nadprzyrodzonych zdolności. Ciekawostką dla tego typu produkcji jest fakt, iż nasze poczynania wpływają na fabułę i kolejne etapy gry.


Trailer jest niesamowity ;) Zobaczcie sami i oceńcie. Dla mnie to mix Assasins Creed / Bioshock i klimat Half Life'a​
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Niuch, niuch przypomina mi się poniekąd Dark Messiah. Ale gierka może okazać się dobra, chociaż znając życie będzie "miało być fajnie, a jest jak zwykle..."
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Trailer faktycznie imponujący. Ciekawe tylko jaki będzie efekt końcowy. Wiadomo coś kiedy planowana premiera?
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Trailer fajny, tylko jak powiedziałeś "Half Life" to mnie szlag jasny trafił, chyba ze znanych nam powodów...
Ale naprawdę, trailer naprawdę świetnie zrobiony, ale czekam na gameplay'a, żeby zobaczyć co Bethesda nam zaoferuje.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
W rzeczy samej trailer obiecujący.

Trailer fajny, tylko jak powiedziałeś "Half Life" to mnie szlag jasny trafił, chyba ze znanych nam powodów...

Tzn.? Niejasne są dla minie te powody, objaśnij.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Okey... Valve już kilka razy zapowiadało premierę "Half Life : Episode 3". Zamiast jednak doczakać się końcówki tej świetnej gry, okazało się, że Valve tworzy, zamiast ostatniego epizodu, Portal 2. PORTAL 2! Szlag mnie trafił! Nie można było dokończyć historii o Gordonie Freemanie i jego walce z Kombinatem dla opowieści o jakiejś babce z Portal gunem. Wtedy mnie szlag trafił.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Aha, o to chodzi... No cóż, taki life. Ale Portale oba im wyszły, bez dwóch zdań. Po pierwszym się tego nie spodziewali, jednak gdy okazał się sukcesem poszli za ciosem. Normalne w tej branży- kasa przede wszystkim.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
No cóż grę Tworzy Bethesda, a marka to znana i lubiana przeca.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
No przecie - Choćby za Skyrima i FUS RO DAH :D.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Z TESów najlepszy Morrowind Wojciu :D
Nie powiem, ciekawie się zapowiada, może kiedyś kupie legalną kopię :D

@ Chodziło mi bardziej o to, że Skyrim przy Morrowindzie to cienki w gaciach pikuś, więc można było Morrowinda dać jako przykład :D

Może nie kupię, ale zdobędę w sposób legalny :D
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Z TESów najlepszy Morrowind Wojciu :D
Excuse me, czy napisałem, że Skyrim jest nalepszy? Dałem tylko przykład dzieła.
Dobra, koniec spamu. A tak w ogóle na kiedy planowana premiera, czy jest szansa zobaczenia na nadchodzącym E3?

A Ced - ty kupisz oryginał? Bo zaraz umrę ze śmiechu :D
 

DeeLoc

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
27
Assassin's Creed + Magia = Gra koniecznie zawita w moim domu.
Po trailerze gra wydaje się być zaista, ale trza poczekać na jakiś Gameplay.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Premiera gry 11 październik 2012. Nie tak długo jak się wydaje, a jeszcze nie ma jakiegoś porządnego gamepley'a.
 

DeeLoc

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
27
Assassin's Creed III też ma premierę w październiku, a pokazali tylko Trailer. Pewnie w niedługim czasie coś pokażą nowego.

@Ed
Znalazłem na YT filmik z komentarzem w którym zawarte zostały fragmenty z gry.
Trochę mało bo wciąż nie wiadomo czego się spodziewać :)

 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Boska wersja Drunken Sailor. Jeśli ktoś dojdzie skąd ją zdobyć, dam lizaka.
Co do trailera, jakiś taki bez polotu jednak, samo zarzynanie, nic więcej. W dodatku grafika czasami wygląda kulawo. Niemniej jednak gra wciąż zapowiada się zacnie. Szczególnie podoba mi się sterowanie z pozycji osoby pierwszej.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
HL2 w klimacie ery rozwoju industrialnego.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Grał już ktoś?
Podobna gra bardzo dobra, ale do cudeńka dużo jej brakuje. I jeśli nie wymagamy sami od siebie jakichś postanowień w grze(np. ciche przechodzenie misji), to jest do bólu prosta.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Może bym się pokusił ale mój lapek nie uciągnie, także nie przetestuje jak kilku ostatnich ciekawych gier. Hitman / Max Payne 3 :(
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Grał już ktoś?
Podobna gra bardzo dobra, ale do cudeńka dużo jej brakuje. I jeśli nie wymagamy sami od siebie jakichś postanowień w grze(np. ciche przechodzenie misji), to jest do bólu prosta.
Grałem, ukończyłem, polecam. Jeśli komuś podobał się kiedyś Thief to i tutaj znajdzie wszystko co posiadał. Gra jest nastawiona na ciche przechodzenie misji ale oczywiście można iść na rambo (co nie polecam bo na hardzie jesteś na 2 niezablokowane ciosy lub 2 strzały z pistoletu które de facto ominąć nie idzie), a sam system ukrywania jest niekiedy dobry a niekiedy zły. Dlaczego? Raz koleś nas nie zobaczy jak się skradamy obok niego, a raz nas zobaczy z drugiego końca ulicy.
Gra tutaj "nagradza" za przechodzenie misji po cichu smaczkami pokroju nowych cutscenek, tajemnych przejść itd.
Sama gra, no fabuła nie powala, system walki prawie rodem z Dark Messiaha, a system magii znakomity, lecz niekiedy za BARDZO ułatwia grę.
Lecz koniec końców gierka przyzwoita i warto się nią zainteresować.
 
Do góry Bottom