Disciples

Status
Zamknięty.

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Kto gra/grał w disciples 1/2 bunt elfów lub mroczne proroctwo (jeśli w 2) moim zdaniem gra jest super napiszcie czy gra wam sie podoba i którą z ras uwarzacie za najciekawszą i najlepszą (poza tym napiszcie coś o elfach bo w bunt elfów nie grałem)(ulubiona jednostka)

Najlepsze pewnie są elfy ale póki co powiem że najlepsze jest Imperium a ulubioną jednostką jest święty mściciel
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Ja grałem i 1 i 2 czesc.Bardzo mi sie podobały(szczególnie 2).Moją ulubioną rasa jest imperium,ale lubie też grac Górskimi Klanami.Mam 2 ulubione jednostki Święty mściciel i Obrońca Wiary!
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Temat juz byl o tych grach
No ale co tam ja gralem w DisciplesII:Bunt Elfów i gra byla bardzo dobra
Kilka fajnych rozwiazan i ogolnie spox, tylko ze za szybko sie nudzi.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Disciples to moja ulubiona gra po G1. Po prostu miodzio... A kiedy żem dostał w swoje renki Bunt Elfów to był wypas... Ulubiona moja rasa to of koz Przymierze Elfów głównie za zajebistą kampanią. Lubie Imperium ale za proste sie nimi gra. Hordy Nieumarłych tesh lubie głównie za masowy paraliż, a Górskie Klany za trudność gry nimi. Właściwie jedyna rasa której nie lubie to Legiony Potępionych, normlanie nie wiem jak czymś takim można grać (choć rozwala się ich całkiem spoko =])
 

Lord Mol

New Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
23
długo grałem w disciples ta gra podobała mi się więc musiałem kupic 2 i nie rozczarowałem sie nowe artefakty rasy z nowymi jednostkami to jest to najbardziej podoba mi się imperium z ich obrońcą wiary jak wystawisz armie 2 obrońców wiary 2 hierofantów i mag z dobrym poziomem to nokt nie jest w stanie cie pokonac mag wali wszystkich a obrońcy z duzą szybkością i grubym 30 pancerzem są skutecznie leczeni przez hierofantów +120 ta armia bije nawet demony i wygrawa kazdą bitwe bez strat chyba ze natrafi na dobre oddziały szczelające wtedy jest problem....
 

yht

Member
Dołączył
17.12.2004
Posty
53
ja grałem tylko w dwujke i była zarąbista i miałem też w domku bunt elfów ale mi nie szedł bo jakiś błąd wyskakiwał ale kumple mówili same spoko rzeczy a elfy to najlepsza rasa (tak słyszałem ) dobra jak już wspomniałem w innym poscie to możecie się skłądać na mój nowy komp jak mnie żałujecie
tongue.gif
 

mardar

Member
Dołączył
22.9.2004
Posty
30
dispilices

Dispilices2 bunt elfów jest najlepszym dodatkiem do apostołów 2 moją ulubioną rasą są Górskie Klany. Najciekawszą nową postacią są starsze gobliny. Wadą tej gry jest a raczej całej sagi to budowanie od początku stolicy po ukończeniu jednej misji w sadze.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Ja grałem. Był to Disciples II Powrót Galleana. PORASZKA!!! Rany nawet nie wiecie jak mnie ta gra wkurza. No, ale juz kiedyś Gothi powiedział mi, że trafiłem na najgorszą edycję. Może, ale nawet jak bym teraz chciał zagrać w inną to nie wiem czy bym to zrobił. Mam straszny uraz po Powrocie Galleana! A jeśli chodzi jaką rasą wtedy trochę grałem to Imperium. Chociaż zaczynałem Górskimi Klanami, ale nie podobały mi się tamte jednostki
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Disciples 2 jest super, a górskie klany i imperium są the best!!!!!!
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
ja grałem w mroczne proroctwo, gra ujdzie ale juz w nia chyba nie zagram, nie jest aż tak super.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Ja też grałem w Mrocvzne Proroctwo ale głównie w multi z kumplem i bardzo mi sie podobało. Ja grałem tymi no niepamiętam dokładnie nazwy ale to chyba Demony a mój kumpel górskimi klanami hehe walka była ostra nawet doszło do rękoczynów
laugh.gif
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
Gra jest naprawde świetna na super grafike w trakcie bitew dobrze że dorobili w tym dodatku elfów moja ulubina rasa chociaż tez lepiej rozbudowali kampanie no i dobra w niej fabuła
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom