Disciples 2 Mroczne Proroctwo

Status
Zamknięty.

Grom

Member
Dołączył
15.8.2005
Posty
30
Witam
Disciples 2 to strategia turowa w pełnym tego słowa znaczeniu. W systemie turowym odbywa się tu nie tylko sama rozgrywka, ale nawet walka. Jak przystało na strategię stawiamy różnego rodzaju budowle. Już na wstępie powinniście docenić muzykę, która została dobrana bardzo odpowiednio, a grafice nie można wiele zarzucić (rzecz jasna, jak na strategię).W tej wspaniałej grze mamy do wyboru 4 rasy , Imperium (gdzie zaczyna szezyc sie korupcjia i bezprawie- ludzie i ich Bóg "Wszechojciec" , Legiony potępionych - demony i ich pan , upadły anioł Wszechojca -Bethrezen , Górskie Klany - jak łatwo się domyślić - krasnaludy - ich Bóg -Wotan i Hordy nieumarłych , oczywiście -ozywione trupy i ich mroczna bogini - Mortis która niegdyś władała piękną kraina przy boku swego meza ,mieszkancy tej krainy byli wielce szczesliwi mortis miala niegdys dar tworzenia i uszczesliwiania (wiem lamowato to brzmi
rolleyes.gif
) ale gdy król krasnlodow przemienil sie w wilka wyrwal serce mezowi Mortis i cisna nim chem daleko ogarnela ja zadza zemsty , zamiast dawac zycie oodbierala je zamiast tworzyc niszczyla.... . Mamy do wyboru 3 tryby rozgrywki - Saga (kampania) w której kierujemy poczynaniami wyzej wymienionych 4 ras , Misjia - pojedyncza misjia oraz tryb wieloosobowy . Moim zdaniem ta gra jest swietna (1 czesc przeszedlem z 20 razy
tongue.gif
) lecz przez wielu niedoceniana , w Polsce przeszła bez wielkiego echa ( a jak
sad.gif
) . Pisal bym dalej ale jestem lolem i jesli bedziecie chcieli napisze wiecej
cool.gif
. A tera Wy wypoiedzcie sie o tej wspanialej grze


Pozdro
cool.gif


Grom
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Według mnie fajna gierka (dla mnie dużo lepsza od Herosów 4 a może nawet i 3) Naprawde Super moja ulubiona rasa to Górskie Klany
rolleyes.gif
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
Gra jest super, pamiętam jak kiedyś(około 4 lata temu) grałem w Disciples 1 i nie mogłem się od tego oderwać Dispciples 2 ma nawet fajną fabułe grywalnosć też jest dobra 4 rasy, tyle co w Warcrafcie 3 najbardziej lubie Imperium ta rasa rządzi.

Ale nie zgodze się z tym że Disciples jest lepsze od Heroes 3, od 4 jest lepsza ale od 3 nie H3 to klasyka.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Gra jest zajefajna, grałem w Mroczne Proroctwo, Strażników Światła, oraz w Bunt Elfów, który uważam za najlepszy. Moją rasą, jak nietrudno się domyślić są elfy, dzieci Galleana (męża Mortis), Moim ulubionym ustawieniem jest : driada, 3 centaury (rozwinięte na tych dzikich, nie szarżujących) i jeden łucznik (rozwinięty w kierunku bandyty) i jeden mag (rozwinięty w kierunku archont). Ogółem uważam , że gra jest świetna, a nawet lepsza od Herosów. Grafa jest fajna, muzyka bardzo dobra. Często lubię popykać, albo z braćmi, albo z kolegami w Disciples w kilka osób, choćby na jednym kompie, to i tak jest zajefajnie
smile.gif


Pozdrawiam
 

Grom

Member
Dołączył
15.8.2005
Posty
30
No to widze ze jestescie w moim świecie
smile.gif
. Moją ulubioną rasą są Legiony Potępionych (ciekawa kampania , mocne , wytrzymale i silne jednostki) . Tak , Herosi to klasyka mimo to uwazam ze seria Disciples jest leprza.... jeszcze niegralem w kilka osób w Disciples wiec moze sie umowimy na pare rundek
cool.gif
Aha dodaje adres forum o Disciples (nawet Gothi tam jest zalogowany
tongue.gif
, pozdro dla niego ) http://disciples1.di.funpic.de



Pozdro


Grom
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
QUOTE wiec moze sie umowimy na pare rundek cool.gif

Nom, dobry pomysł, dawno "przerosłem" moich braci w poziomie gry, więc muszę znaleźć godnego przeciwnika
smile.gif
Więc mogę skołować gdzieś, bo miałem od kolegi i umuwimy się na kilka rundek, o ile net mi nie nawali
smile.gif

Aaaa, zapomniałem o forum
wink.gif
Forum całkiem fajne, a zwłaszcza tematyka, ale chyba tam długo nie posiedzę
wink.gif


Pozdrawiam
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
To jak byście grali to ja tesh se prztykne mój numer GG to 6499665 (ale przegraaaaacie
laugh.gif
cool.gif
laugh.gif
)
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Gra jest the best (dzsiaj akurat jade po nią do kumpla bo porzyczył ponad rok temu i nie oddaje
wink.gif
) Ja gram zawsze imperium (oczywiście sprawdziłem inne możliwości) bo mi się poobają jednostki. Pierwsza czesć tej gry była całkiem spoko ale dwójka miodzio. Niektórzy narzekają na trudny interfejs - przyznam że się zdziwiłem ja po 5 minutach gry całkiem dobrze się już orientowałem. Właściwie w grze najbardzej podobają mi się rysunki ( Morgahard troche rysuje ale nie myślcie sobie żę jestem mistrzem) do postaci. Czary też są niezłe ale żadko wybieram opcję magów zawsze gram rycerzem
tongue.gif
chyba z lenistwa
tongue.gif
a i boskie jest że jednostki mogą awansować !!

Polecam gre
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Mi tez sie gierka sie bardzo podobała . Jest bardzo podobna do Herosa . według mnie najlepsza rasa jest Imperium i Demony , ale każdy ma swój gust
wink.gif

Ale gra jest naprawde spox serdecznie polecam !!!
wink.gif


Pozdro
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Jakiś czas już w to nie grałem. Samemu jest po pewnym (w moim przypadku dłuuuuuuuuuugim) czasie nudno w to grać.

Niestety, nigdy nie mogłem trafić na Elfy, a zamawiać też mi sie nie chciało. Grałem za to ze Strażnikami Światła i Sługami Ciemności (czy jakoś tak). Najbardziej polubiłem Krasnoludy i Nieumarłych a Kampanie nieźle mnie wciągnęła. Strasznie wnerwiam mnie przymus co chwila wysyłania małych armii do niszczenia wrogich "różdzkowiczów". Po za tym jest świetnie.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Grałem kiedyś w tą gierkę i w sumie bardzo mi się spodobała, ale jakoś nie mogłem potem do niej wrócić. Grałem Imperium i to ich polubiłem najbardziej. Wciągnęła mnie kampania na jakiś czas.

Bardzo dobra gra, ale mnie raczej od Herosów nie odciągnie. Wole tą drugą grę. Taki mam już gust.

Pozdrawiam i tym, co nie grali polecam. Warto zagrać.
smile.gif
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Osobiście mam Bunt elfów, ale grałem także w Strażników Światła. Myślę, że Bunt elfów jest o wiele leszy choć jest tam o jedną rasę więcej
wink.gif
Mroczne Proroctwo jest lepsze niż seria "Heroes", ale chyba mniej znana. Bardzo lubię grać w kampanię elfów i ludzi. Wygodne jest to, że nie trzeba podchodzić jednostkami do wroga i dopiero wtedy moża atakowć, tak jak jest w "Heroesach". Fajnie, że żołnierze awansują na wyższe poziomy. Jednym słowem gra jest extra
wink.gif


Pozdro
tongue.gif
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
No kupiłem sobie ostatnio Disciples II + Powrót Galleana w Bezdomce za 9.99 i gierka bardzo mi sie spodobała. Fajna grafa, masa jednostek i każda może być wielokrotnie ulepszona. Ogólnie gra bardzo dobra i uważam ją za najwiekszą konkurencję dla Herosów III. Ale Herosi III są wg. mnie lepsi, gdyż jest więcej ras, taki bardziej przyjemny klimat, i możliwość strategicznego rozegrania bitwy, a nie atakowania jednostek stojących najbliżej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom