[diabloii Lod] Kto Gra?

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Na początku tmatu zaznaczam, że nie wiedziałem gdzi o tym napisać tu, czy w grach.

No więc gram na batelenecie w Diablo II LoD i mam pytanie czy ktoś oprócz mnie gra jeszcze w te grę?

Gram od nowa stare konto mi usuneli. I mam 1 akt questa 3 i lvl 10 ^^.
Gram na europie jak co. Dzis mam zamiar dobić do 20 lvl
biggrin.gif
Staty zaktualizuje.
Szukam ziomków z którymi podbije lvl dośc szybko i załozymy druzyne
smile.gif


Piszcie czy ktoś gra i jakie macie poziomy
smile.gif


Pozdrawiam

Oz jak coś przenieś topik
smile.gif
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
W zasadzie mógłbym z tobą grać ale... No ale mam proble mam od kolegi DiabloII:LOD orginał z kluczem na którym pozwolił mi grać. Tylko, że płyty są zarysowane i jednej nie chce czytać. O ile się nie myle najnowsza wersja to 1.11. Żeby zagrać potrzebował bym cracka do tej wersji. Jak coś to napisz do mnie na gg. Ewentualnie mogę pokombinować.
 

Wilko

New Member
Dołączył
30.12.2005
Posty
25
Ja z D2LoD skończyłęm już jakiś rok temu.Poprostu znudziło mi się i tyle
sad.gif
.Nie chcę się chwalić, ale powód jest taki że miałęm w D2 obczajone all itemy na pamieć i umiałem zrobić każdą postać oprucz druida perfekcyjnie.
biggrin.gif
Każdego zachęcam aby chociarz sprubował w D2 zagrać bo uważam że jest to pomimo swojego wieku nadal świetna gra.
smile.gif
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
W Diablo zacząłem grac jakiś rok temu prze BN gram jakieś 3 miesiące, 41 czarodziejka, kosz, 2 akt i parę innych postaci. Mogę ci pomóc, jeśli chcesz szybciej przejść do następnych aktów...

Jeszcze chciałbym dodać że w diablo w ciągu miesiąca można spokojnie zrobić 99 lvl ;p
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ja gram w to obecnie jak chcesz to możemy sobie popykac, jakbys chciał pisz na gg.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Uważam, że o wiele lepsza była jedynka. Druga część Diablo bardzo szybko mi się znudziła i jakby na to nie patrzeć " po drodze gdzieś zgubiła ten niepowtarzalny klimat ". Jedyne co podobało mi się w dodatku to KROWI LEVEL
tongue.gif

Nie wiem czy teraz znajdziesz dużo towarzyszy do grania w tą grę... Diablo to już "lekka" przeszłość mimo iż jest to gra przełomowa.
Osobiście czekam na trzecią odsłonę tej gry która ma się ukazać. Niestety nie znam dokładnej daty premiery.
cool.gif
cool.gif



POZDRO "Khalid"
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Hmm D2 Lod jest dobre tak na jeden raz (przejście normala na singlu) potem gra się tylko aby nabic lvl i znaleść coraz lepsze itemiki no ja tak robię.No ale jak ma się orginał battelnet otwiera nowe mozlwości i mozliwośc zdobycia nowych itemów:pba jak ma się szczęscie mozan dostac za darmoche:D.Teraz gram na battlu amką mam 38 lvl i koszmar:p.
ps. filmiki z gry są z******e i dodają klimatu grze a najlepszy to ten z trójcą (sabat:D) .
 

Marinss

Member
Dołączył
21.11.2005
Posty
33
chetnie bym zagrał, ale dopiero w sobote bo kuplowi pozyczyłem jak chcesz pograc to napisz na gg.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Marinss @ 11-01-2006, 16:48) chetnie bym zagrał, ale dopiero w sobote bo kuplowi pozyczyłem jak chcesz pograc to napisz na gg.
Jak bys jeszcze je podał ^^.
To jak będziesz mieć Diablo II to zagadaj do mnie i zagramy partyjkę. Bo muszę expa nabic bo idę na Kosz.
Mam juz 31 lvl
biggrin.gif
 

Marinss

Member
Dołączył
21.11.2005
Posty
33
no dobra to wspobote tylko bądź na neci i na gg!


Ostatni Raz taki post widze, bo już Ci dziś warna dałem :/
Będę napewno - Kcx
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Gram w Diablo II: Lord of Destruction już od dłuższego czasu i muszę stwierdzić, że to nadal jedna z moich ulubionych gier Action RPG. W internecie gram tylko na CBN-ie, chyba że na singlu znajduję jakiś niepotrzebny mi item i chce go zamienić. Na OBN-ie jest za dużo cziterów i nie daje się grać. Jeśli chodzi o CBN, to gram Barbarzyńcą o nazwie danielej i jest ona na osiemnastym poziomie. Aktualnie mam problemy z połączeniem, ale staram się to naprawić. Jeśli mi się uda, to może w sobotę będę mógł se trochę popykać na CBN-ie.

Pozdro
smile.gif
.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Eej no wpisz sobie w google Diablo 2 lod a tam bedzie kika serwisów o D2 wejdz do działu dowload i na pewno bedzie patch 1.11. Ej Kacperex ja też moge popykać mam 39 lvl amką i kilka itemków może po handlujemy, napisz godzine a ja wejde na gg i sobie w 3 popykamy:D
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Shrat @ 12-01-2006, 18:44) Eej no wpisz sobie w google Diablo 2 lod a tam bedzie kika serwisów o D2 wejdz do działu dowload i na pewno bedzie patch 1.11. Ej Kacperex ja też moge popykać mam 39 lvl amką i kilka itemków może po handlujemy, napisz godzine a ja wejde na gg i sobie w 3 popykamy:D
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1069

Tu masz najnowszego patcha.

Shart teraz jestem
biggrin.gif

Ale zagadj na GG to się zgadamy ale myślę, że w niedziele mozna zrobić partyjkę. Mam 32 poziom barbą.

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich do stworzenia g.up teama
biggrin.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Jeżeli ktoś chce popykać ze mną i kacperexem niech wejdzie przed 20 na gg i zagada do niego lub mnie, jakoś się zgadamy.
ps.-mam dobry topór brąz wymienie się za coś najlepiej pas lub amulet
 

Marinss

Member
Dołączył
21.11.2005
Posty
33
Kto chcialby ze mną popykać bo juz mi się nudzi grać z Angolami ! Moja czarusia ma 51 lvl i jestem w 5 akcie na koszu. Jeżeli ktoś by chciał prosze piasć na gg.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Lord Dragon @ 01-02-2006, 19:30) podajcie moze acc? moje to lorddragon
Kacperex

Jak co to pisz na GG mam barbe na 65 i sorc na 24
smile.gif
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
OK, ja też ostatnio powróciłem to Diablo
biggrin.gif


Gram na Europie ofc, mam barba na 48 chyba, i asse na 32.
Barb 2 akt kosz, assa 4 akt norm
biggrin.gif


Szukam dobrego mieczyka dla mojego barba bo zadaje nedzne 80-140
biggrin.gif

Niestety na trade mam tylko trzy unikaty: Lanca Yaggai i Jedeitowe Tan-Do.
I 1 PGMa i beznadziejne runki.
Wiec da ktos mieczyk za free??
Prosze...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Dragomir @ 11-02-2006, 10:40) OK, ja też ostatnio powróciłem to Diablo
biggrin.gif


Gram na Europie ofc, mam barba na 48 chyba, i asse na 32.
Barb 2 akt kosz, assa 4 akt norm
biggrin.gif


Szukam dobrego mieczyka dla mojego barba bo zadaje nedzne 80-140
biggrin.gif

Niestety na trade mam tylko trzy unikaty: Lanca Yaggai i Jedeitowe Tan-Do.
I 1 PGMa i beznadziejne runki.
Wiec da ktos mieczyk za free??
Prosze...
Ja mam fajne toporki dla Barby i sam gram barbą mam 65 i sorc na 74
biggrin.gif

Więc jak co zagadaj na GG to zrobimy jakis trade i może razem nabijemy lvl.
Obydwoma postaciami mam hell
smile.gif
Jak co mogę Ci taxi zrobić...
 
Do góry Bottom