Diablo III

Status
Zamknięty.

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
QUOTE
I NA PEWNO GOTHIC III WYGRAŁBY POJEDYNEK Z DIABLO III




A na mój gust seria Diablo jest bardziej lubiana niż Gothic i to, że my tu na forum bardziej lubimy Gothica wcale nie świadczy o tym, że Gothic by wygrał. Mi się jednak wydaje, że większą ilość fanów zdobyłoby Diablo III niż Gothic III chociaż G3 napewno będzie lepszy
smile.gif
 
E

Electric_Dragon

Guest
[/quote]
Mi się jednak wydaje, że większą ilość fanów zdobyłoby Diablo III niż Gothic III chociaż G3 napewno będzie lepszy
smile.gif
[/quote]

taaaa, ale jakich fanów. Poza tym co to by był za pojedynek skoro Diablo to zupełnie inna gra(hack'n'slash). Gothic jest bardziej rozbudowany i posiada więcej możliwości .
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Dobra, ja tylko wypowiedziałem się na temat zacytowanego zdania. Nie mam zamiaru porównywać tych dwóch gier, wiem, że są inne...
 

Obi

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
215
och....miło wspominam chwile spędzone przy DII i chętnie bym pograł w trzecią część ...
tongue.gif
ale nie obiło mi się o ucho by było coś o Trójce :shock:
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
Nie przesadzajcie z tym diablo 3 no i teraz musicie o tym gadac jak diablo podobno bedzie miał światową premierę w 2006-2007 ale i tak nie pokona gothica :twisted:
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
z jednej strony sie ciesze jakby wyszło a z drugiej nie tak fajna gra, morzna se pograć, nie tata by całe dnie przed kompem siedział bo kocha diablo wienc nie wiem co o tym pomyśle sondzić bo chce sie na kompie posiedzieć
 

Lynor

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
52
Diablo Rulez!!!!

Bybyło Świetnie jak by wyszło Diablo III, Lecz z tego co ja wiem to nigdy nie nastpi iż jest to dla firmy Blizzard nieopłacalne, czytałem już o tym dawno w kilku gazetach. Nie mówie że nie mam nadzieji ale raczej możemy sobie pomażyć o Diablo III. Ja ogólnie twierdze że Diablo to jedna z najświetniejszych i najbardziej wcigajacych gier jaki kiedykolwiek powstały. (Zależy co kto lubi!!!!)
biggrin.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Re: Diablo Rulez!!!!

QUOTE Bybyło Świetnie jak by wyszło Diablo III, Lecz z tego co ja wiem to nigdy nie nastpi iż jest to dla firmy Blizzard nieopłacalne, czytałem już o tym dawno w kilku gazetach. Nie mówie że nie mam nadzieji ale raczej możemy sobie pomażyć o Diablo III. Ja ogólnie twierdze że Diablo to jedna z najświetniejszych i najbardziej wcigajacych gier jaki kiedykolwiek powstały. (Zależy co kto lubi!!!!)
biggrin.gif



No to się zdenerwowałem jak Diablo III Nie wyjdzie to bedzie wielki bład blizarda że go nie wyda. Ale cóż ja licze że on wyjdzie i będe czekał!!
 

Ojot

New Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
7
niech wyjdzie d3 ale co tam nowego bedzie przecierz wszystko jest w 2
 
A

Anonymous

Guest
diablo3

gdyby diablo3 mialo cos z gothika to by bylo super
esensje RPG zawiera gothic, diablo iest dobre tylko na neta
 
A

Anonymous

Guest
diablo3

gdyby diablo3 mialo cos z gothika to by bylo super
esensje RPG zawiera gothic, diablo iest dobre tylko na neta
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
byłbym za, ale w 3D z dobrą grafą ciekawymi postaciami i przeciwnikami. Nawet jak mają to w planach to przy ich streszczeniu będą ją robić z pięć lat
smile.gif
 

shadow_cx4

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
86
Diablo III :!: :?: ja osobiście niesłyszałem ale jak by naprawdę wyszedł to napewno bym zagrał
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Całkiem ciekawe info na tej stronce. Jedno jest pewne iz jak narazie nie maja w planach Diablo III a szkoda. Tym bardziej że z Blizzarda odeszła grupka wiary która robiła Diablo ale kto wie!
 

AdAMoS~

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
138
No ja tez slyszlaem o tym, prace zostaly zawieszone itd. No ale gdyby wyszlo to masakra GIII vs. Diablo 3. Sadze ze ludzie by wybrali Diablo 3 ze wzgledu na jego zywotnosc, nie probojac nawet zagrac w GIII, tak ludzie robia i beda robili. Jedni mowia ze Blizzard to Blizzard, a drudzy ze Jowood jest c00l i Blizzard, np ja
biggrin.gif
 
A

Anonymous

Guest
No diablo 3 było by swietne lubie grac we wszystkie częsci Diablo oprucz pierwszej bo jest troche nudna. Chciałbym zeby w trójce było troche więcej zadan niz tylko zabijanie!!!!
 

Dario

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
8
ale jaka fabuła by była bo przecież mroczna trójca juz nie powróci może np. taka że Tyrael niszcząc kamień popełnił bład i jakims cudem z piekła wydostali sie rodzice mrocznej trójcy albo np diablo miał dziecko o którym nikt nie wiedział a ono urosło w siłe i planuje zniszczyc świat
 

Scott

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
61
Ja bym chciał zeby jak najszybciej wyszedł Diablo III bo to mogła by być fajna giera no ale i tak nie przebije seri Gothic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom