Demoralizacja Polskiego Społeczeństwa

Status
Zamknięty.

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Młodzież jest taka głównie przez problemy w rodzinie!!! Mój kolega (z podstawówki) niema rodziców. Obecnie pije i ćpa chyba wywalili go już ze szkoły. Przez podobne problemy dzieciaki bawią się tym czym nie powinne np. Wracam sobie ze szkoły a tu nagle chuk. Z za rogu wybiegły bachory a za nimi jakiś dziadzio który krzyczał i mówił coś o wysadzaniu guwna przed domem. Co gorsza pomyślał że byłem z nimi i kazał mi to sprzątać. Oczywiście olałem go bo niemiałem z tym nic wspulnego ale gdyby to była policja to miał bym tyle szczęścia. To była przygoda!!!


Uważam że to wina rodziców że nie pilnują dzieci. Obyście niewpadli w podobną sytuację. I obym nie dopadł rodziców tych bachorów bo bym im wygarną.


Pozdro
mad.gif
mad.gif
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
U mnie w szkole jest teraz szał na "chełmiankę" (jestem z miasta chełm) klub z 346872346027368ligi który nie ma żadnych sukcesów. Czasami śmieszą 9-11 latki które chodza z szalikami i czapkami zimowymi po szkole, ale aż się dziwnie robi jak się widzi ze taki chłopak czy dziewczyna "walnie" se ścieche w kiblu, w mojej szkole to normalka... sądze że dzisiejsza młodzież (a przecież ja także do niej się zaliczam) jest zbyt "wolna" nie chodzi mi tu o to że mogą robić co chcą, tylo o to że ludzie w naszym wieku już potrafią udusić kogoś kablem czy tak jakimś sznurem, dla mnie to jest chore. Nie należe do osób które ćpają, palą (czasami piwko se walne) i nie pije nałogowo. Ludzie w naszym wieku powinni się jednak trochę się hamować w swoich zachowaniach.



pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom