Demon-gotha

Status
Zamknięty.

Gawal

New Member
Dołączył
9.4.2007
Posty
11
Mam pare pytań dotyczących demaona w gothcie.

- jak go najłatwiej pokonać <magia odpada>

-od którgo mniej więcej level można próbować go zabić.
 

Gravell

Member
Dołączył
29.1.2007
Posty
88
Ja np najpierw wybiłem szkielety itp, a potem go z bronie 2 ręcznej... Problemów za dużych nie było, w sumie to w ogóle nie było... to było na 20-25lv

Pozdro
 

Pablo

Member
Dołączył
21.6.2007
Posty
126
Wedlug mnie najlepiej demona rozwalic jest tak zeby go walic tak szybko zeby on nie zdazyl bo jak zdazy to bedzie zle, mi na jakims 18 czy wyzej levelu jak mnie trafil to pol zycia mi zabral
 

lypek8

New Member
Dołączył
11.7.2007
Posty
7
Ja go roztrzaskalem z luku jak dobrze sie umiejscowisz na schodach idacych do niego to bedziesz mogl do niego strzelac a on bedzie stal nieruchomo i durnowato sie na ciebie patrzyl ( to jest wlasnie jeden z bledo w grze choc czasem takie cos pomaga). No oczywisciemusisz uwazac na szkielety. Najlepiej je zwabic i powybijac a na koncu tego demona roztrzaskac.
 

Gorn105

New Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
4
Ja odbiłem Gothe z Gornem. On sie bił z demonem, a ja czyściłem od dołu szkielety i zombie. Levelu nie pamiętam!
 

NorekZiomek

New Member
Dołączył
5.7.2007
Posty
6
A ja rozwalilem tego demona na 15 lvlu :p najlepiej jak najszybciej w niego walic potrqafilbymm go skopac na obojetnym lvlu
ale nie mozna go dopusic do ataku wtedy lvl jest obojetny =] i wzielem do tego gorna aby zajmowal sie szkieletamie i zombie i sie udalo go pokonac i na 15 lvl :D i nic nie stracilem zycia
 

Druteron

New Member
Dołączył
14.7.2007
Posty
16
CYTAT(lypek8 @ 12-07-2007, 15:56) [snapback]148260[/snapback]
Ja go roztrzaskalem z luku jak dobrze sie umiejscowisz na schodach idacych do niego to bedziesz mogl do niego strzelac a on bedzie stal nieruchomo i durnowato sie na ciebie patrzyl ( to jest wlasnie jeden z bledo w grze choc czasem takie cos pomaga). No oczywisciemusisz uwazac na szkielety. Najlepiej je zwabic i powybijac a na koncu tego demona roztrzaskac.


Też tym sposobem ubiłem tego Demona, nie jest to trudne.

omfg... - szczur
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom