Demo

Status
Zamknięty.

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
A wiec przyjaciele jak sadzicie czy to demo nie zeosuje troche klimatu gothica wszytim wiadomo ze najwieksza podnieta to pierwszy raz grac w gre robic questy a demo odkryje nam poczatek mysle ze nie zbyt dobrym pomyslem jest w niego grac wczesniej nie wydawali dem przed wyjsciem gry Gothic wiec Ja oswiadczam ze w demo grac nie bede poniewaz zepsulo by mi to klimat gry a jak z wami??






P.s nie wiem jak umiescic ankiete wiec wypowiadajcie sie
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Demo raczej odpada bo w końcu co byś w nim dał?? Gothic nie jest podzielony na plansze żeby możnabyło dać jedną planszę do przejścia. W tym demie trza by było dać przynajmniej jeden rozdział co jak Robinhood powiedział zepsuło by całą niespodziankę. Nawet jak wyjdzie demo to na pewno nie znajdzie się na moim dysku.
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Ja też nie zagram w demo, jeśli takie się pojawi. Zgadzam się z Robinhood'em, imo popsuje to trochę klimat, no i będziemy wiedzieli co jest na początku gry. Ja generalnie nie grywam w dema, wolę rozkoszować się prawdziwym smakiem pełnej gry
wink.gif
.

QUOTE Demo raczej odpada bo w końcu co byś w nim dał?? Gothic nie jest podzielony na plansze żeby możnabyło dać jedną planszę do przejścia. W tym demie trza by było dać przynajmniej jeden rozdział co jak Robinhood powiedział zepsuło by całą niespodziankę.

To prawda. Warto popatrzeć choćby na demo G2: Jest to tylko rozmowa z Xardasem, pokonanie kilku bestyjek, rozmowa z Lotharem w mieście i...? koniec. Więc jak już wspomniałem dema nie zainstaluje, a na pewno nie zagram
wink.gif
.
pzdr.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
A ja tam zainstaluje demko Gothic'a 3. Bo z moim kompem pełna moż emi nie pójść, a tak to przynajmniej naciesze się demkiem
wink.gif
A poważnie to nie dam rady czekac do premiery i poprostu zagram w demko, a co mi szkodzi, jeśli będzie takie jak demo G2 to fabuły nnie odkryje. A w dodatku po szwabsku to już całkeim,a le i tka zainstaluje żeby zobaczyć to cudo ;D
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
QUOTE (Robinhood @ 12-08-2005, 06:37) wczesniej nie wydawali dem przed wyjsciem gry Gothic wiec
Tu Cie zaskocze. Bo ja gralem w demo Gothic 1, ha wiekszosc ludzi na pewno w to grala. Nie wiem czy do Gothica 2 wyszlo demo bo nie gralem.

A co do tematu, to nie zagram w demo bo nie bedzie mi se chcialo go zalatwic
tongue.gif
. Poczekam az wyjdzie pelna polska wersja i heja banana.


pozdrawiam
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Ja czekam, czekam i się doczekam. Tyle że z moim kompem może być uno problemo
mad.gif

Więc trzeba zbierać na nowego i tylko czekać. Niestety jeżeli CD Projekt będą dalej się kłócić o licencję do już będzie tragedia

Pozdro
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Na pewno nie zagram w demo bo po pierwsze mi nie zadziała(nowy komp dostanę we wrześniu i nie wiadomo czy taki jak bym chciał),a do tego nie chce znać początku przed kupieniem "trójki". Do czasu aż do końca zmodernizuje sprzęt będe grał u kumpla!
Demo jest zupełnie niepotrzebne i ma zachęcić tych którzy w poprzednie części nie grali, czyli na pewno nie mnie!
cool.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Zgadzam sie ze takie demo moglo by popsuc zabawe w normalniej grze, ale jak tam juz ktos powiedzial to po niemiecku i tak nic nie zrozumiem, a jak sie pojawi demo to nie wytrzymam i chocbym nawet i niechcial to i tak zagram,
 

Szynszyla

New Member
Dołączył
22.7.2005
Posty
27
Lepiej będzie poczekać bo demo może zepsuć troche klimat gry, choć wszystko zależy od tego jaka będzie sama gra i czy demo nie będzie odsłaniało za dużo informacji jak na sam początek, ale lepiej żeby demo wyszło bo jeśli gra będzie miała jakieś błędy to mogą je jako tako jeszcze poprawić i ulepszyć grę.
Pozdrawiam Wszystkich!
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Ja zainstaluje sobie demko chociażby dlatego żeby zobaczyć czy będzie chodzić na moim złomie
dry.gif
a co dogrania to nie będe grał, pochodze sobie tylko po świecie i zobacze jak grafa się prezentuje i walka dwoma broniami na raz
tongue.gif

Czekam na pełną w pełni dopracowaną, zaje***tą gre Gothic 3!!!!!
 

Wolf

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
26
Ja pogram w demo, żeby zobaczyć jaka jest grafika.
A kiedy ma wyjść to demo. Wtedy kiedy G3 czy wcześniej??
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Cóż ja być może bym sobie wcześniej załatwił demko, by sprawdzić, czy na moim kompie ruszy mi gra. Jeżeli tak to potem bym sobie kupił oryginała. Ale macie rację, że to trochę psuje zabawę, no ale cóż przynajmniej bedę wiedział na czym stoję mniej więcej.

QUOTE Demo jest zupełnie niepotrzebne i ma zachęcić tych którzy w poprzednie części nie grali, czyli na pewno nie mnie!

To, że ciebie nie zaczęci, to nie znaczy, że demo jest niepotrzebne. Wilecy maniacy Gothic'a nie dopuszczają nawet myśli, że G3 może okazać się kichą. Daltego lepiej wcześniej przetestować demo, niż wydawać stówkę. Ja już nie jestem takim wielkim fanem Gothic'a (wyrosłem z tego ;P) więc jak okaże się, że Gothic nie jest taki jak powinien, ta ja nie pójdę do sklepu po grę.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Ja ( jeżeli będe miał przed pełną
dry.gif
) zaistaluje to demo , bo chce zobaczyć jak G3 będzie mi chodził (jeżeli wogóle będzie chodził
dry.gif
), jaka jest ostatecznie grafa i jak jest wykonany świat, a nie będe wykonywał quetów tylko włącze połaże z 45 min i wyłącze. No chyba że dadzą cały 1 rozdział z początkiem to może nawet ją przejde
biggrin.gif
.

Pozdro Wszystkim...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom