Demo Got3:zb

Status
Zamknięty.

Opętany Cor Calom

New Member
Dołączył
1.12.2008
Posty
9
Tak jak w temacie czy można gdzieś znależć demko Zb bo szukałem na różnych stronach i kicha tylko 10 stron patchy itp. ... Tylko nie chce odpowiedzi w stylu szukanie nie boli tylko pytanie odpowiedź z linkiem . <_<
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Muszę cię zmartwić, ale chyba takowe demo nie istnieje.
 

Opętany Cor Calom

New Member
Dołączył
1.12.2008
Posty
9
No to w takim razie zapytam się inaczej czy opłaca się kupować Zb i wydawać 80 zeta czy ile tam ? Nie obchodzą mnie bugi jak raz zobacze czlowieko-widmo albo latające kamienie to nic straszne i jeszcze dodam że gothic 3 mi się podobał . A i ile przejście tego zajmuje ?
EDIT : Moze tak bedzie latwiej oceńcie to pod takimi kategoriami :
Grafika: ?
Muzyka : ?
Fabuła : ?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Grafika i muzyka to to samo co w G3. Fabuła podobnego pokroju. Denne dialogi. Widzę, że nie masz wygórowanych wymagań. Kupuj :). A przejście gry ma zająć chyba koło 20h, chyba z wątkami pobocznymi. Ale raczej potrwa to dłużej, bo będziesz się "motał".
 

kilek13

Member
Dołączył
7.12.2008
Posty
142
CYTAT(Rangiz @ 14-02-2009, 15:20) index.php?act=findpost&pid=213199
Grafika i muzyka to to samo co w G3. Fabuła podobnego pokroju. Denne dialogi. Widzę, że nie masz wygórowanych wymagań. Kupuj :). A przejście gry ma zająć chyba koło 20h, chyba z wątkami pobocznymi. Ale raczej potrwa to dłużej, bo będziesz się "motał".


O nie nie. Nie zgodze sie z toba. Grafika w ZB jest lepsza niz w G3.
A co do czasu przejscia gry... Hmmm. Moj brat przeszedl ta gre podczas jednego dluugiego wieczoru i mowil ze wykonywal questy poboczne. Mi zajelo to 2 dni( gralem gdzies ok, 6 godz dziennie) wykonalem prawie wszystkie misje w grze. Wiec moim zdaniem 20h to lekka przesada.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Nie kupuj.
Za 80 dych jest wiele LEPSZYCH gier.Stfu daj nawet żebrakowi pod kościołem, bo to będzie lepsza opcja.
Apeluje do ciebie jako Admin. Nie kupuj ZB, szkoda kasy.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
G3 mu się podobał, to i to może mu się spodobać.

CYTAT
O nie nie. Nie zgodze sie z toba. Grafika w ZB jest lepsza niz w G3


A widzisz, przypomniałeś mi w tej chwili jedną rzecz, przez która grafika w ZB jest o wiele GORSZA. Czy ty przypadkiem nie widziałeś jak wyglądają drzewa, które są daleko od bohatera, tak pomiędzy horyzontem a nim? Jest na nich jakaś siatka, czarnego koloru o_O. To psuje ogólny wygląd gry.
Nie zgodzę się z tobą, że jest lepsza, bo to jest to samo. Nie wiem czy oni w ogóle coś w tej grafice grzebali. Pewnie tak, efekty widać na w/w drzewach :/.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom