Deeloc Wita! ;)

DeeLoc

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
27
Siemanko wszyscy!
Tak więc jam być Martin (DeeLoc), pochodzę z okolic Trójmiasta.
Choć do społeczności Gothic Up dołączyłem dopiero teraz, z grą pierwszy raz spotkałem się w 2004 roku i od razu ją zaje... bardzo polubiłem ;).
Zagrałem wtedy pierwszy raz w drugą odsłonę Gothic'a (tak, zaczynałem grać od G2), potem zacząłem zapoznawać się z Nocą Kruka oraz G1, i tak przez G4:Arcania (w Upadek Setariff nie grałem jeszcze, ale zamierzam), aż do Risen 1.
Akurat kiedy Risen 1 odbywał swoją premierę, mój komputer odmówił posłuszeństwa, więc w akcie desperacji złożyłem się z kolegą na grę i pykaliśmy u niego :D
W Mroczne Wody jeszcze nie grałem, więc możecie mi powiedzieć, jak tam emocje związane z rozgrywką,
a może ktoś ma Kolekcjonerkę?

Nnnno. Poza tym interesuję się Koszykówką, i amatorsko zajmuję się grafiką komputerową.
Słucham głównie Reggae, Dancehall, poza tym od dziecka słucham rapu (głównie G Funk, Gangsta Rap) ;D


Bless,
DeeLoc ;)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Cześć, ledwo co się przywitałeś, a już wrzuciłeś fotkę. Zostań dłużej na forum, bo ostatnio wszyscy nowi uciekają od razu po przywitaniu. Ostatnio trochę świeci tu pustkami, ale mimo to można podyskutować na różne tematy nie tylko związane tematyką z Gothic czy jakimikolwiek innymi grami. Jak chcesz to możesz wstąpić do gildii. Ja osobiście polecam [...], skupia on elitę umysłową całego forum, poznasz tam kolegów oraz nauczysz się pracować w grupie, oczywiście jeśli tego nie umiesz jeszcze.
 

DeeLoc

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
27
A no na forum mam zamiar pozostać na trochę, nie będę uciekać. Pewnie postaram się o wstąpienie do jakiejś gildii, ale dopiero co się zarejestrowałem ;)
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Witam serdecznie i za słowo trzymam, że nie uciekniesz, a i wstąpienie do gildii nader zacnym pomysłem jest. No i widzę, że powiększa nam się ekipa trójmiejska, dobrze, dobrze, niedługo przejmiemy władzę nad światem :D
Baw się dobrze, pisz dużo, fajnie i mądrze i uważaj na wiedźmy:
buniacopy.jpg


Uważaj z kim tańczysz.- C. Walker.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zdecydowanie uważaj na wiedzmy, bo obudzisz się bez spodni na 30 stopniowym mrozie ;D

a tak bardziej serio to witamy i zapraszamy do udziału w życiu forum.

Lubisz Reggae, więc zapytam z ciekawości jak się zapatrujesz na postać taką jak Kamil Bednarek?
 

DeeLoc

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
27
Jakoś zabezpieczę się przed wiedźmami ;D

Hmm.. A mam parę nagrań Bednarka, le nie słucham go za często (co nie znaczy, że nie lubię jego muzyki, bo jest bardzo nastrojowa). Za to moja siostra (z tego co słyszę), lubi go słuchać :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Jakoś zabezpieczę się przed wiedźmami ;D

Jak zorientujesz się co to za wiedzmy to zdasz sobie sprawę, że nawet jakbyś naciągnął na siebie mega kondoma to nic ci nie da ;D
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
To jest zuo wcielone. Bardziej szatańskie niż sam szatan.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Również witam na G up, aż cieszy kiedy rejestrują się nowi i zapewniają o aktywności.
Dobrze, że do nas trafiłeś, tylko uważaj, bo ciężko się od nas oderwać. ( Barn coś o tym wie :p )
Zachęcam do aktywności, w gildiach nadal coś się dzieje i trzymamy klimat.

Co do wiedźm, faktycznie uważaj, samo zuo od nich bije :D

Witam jeszcze raz.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Jak zorientujesz się co to za wiedzmy to zdasz sobie sprawę, że nawet jakbyś naciągnął na siebie mega kondoma to nic ci nie da ;D


hehehehehehe serio? :lol:


jakie tam zuo... my takie kochane :p
-----------------



a witamy w naszych progach, wiedźmy z trójmiasta rządzą facetami na gup ^^
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Tak, jesteśmy subtelne jak aromat ryb w portowej dzielnicy Khorinis :p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Witamy, witamy, obyś zagościł u nas na dłużej i udzielał się czy to na sb, czy to w tematach na forum.

Ty się strzeż tych wiedźm, jak już raz cię dorwą nie będzie odwrotu.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
No walenie rybą wchodzi w gre :D Dee
 

DeeLoc

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
27
Skoczę do Ignaza po jakieś poty, może pomogą te wyciągi z czosnku itp.? XD
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Szprota rangiz...czujesz szprota :D
 
Do góry Bottom