Darmowy Antyvir

Status
Zamknięty.

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
No więc tak mój MKS znowu ma jakieś problemy z updatem i mam go juz serdecznie dosyć. Polećcie mi jakis darmowy, który mozną ściagnąc z neta i nie ważacy dużo antyvirus..Moze sami używacie i jest niezły...Aaa i przyokazji podajcie linki do waszych propozycji...Z góry dziękuje


P.S 1500 post
smile.gif
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
avast!, avast! i jeszcze raz avast!. Jak dla mnie najlepszy z jakim się spotkałem. Ma bardzo dobrą opinię wśród użytkowników. Prosty mały i skuteczny tak w trzech słowach mogę go opisać. Znajdziesz go pod tym adresem. Ma coś około 10 MB. Codziennie sam się aktualizuje. Pozdro!!
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja bym si polecał Kasperskiego, mógłbym ci go przesłać raZEM Z cdkey'em. A oto i link do strony.

Pozdrawiam
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Ja polecam Nortona
biggrin.gif
Kliknij tutaj aby go pobrać.

Jeżeli potrzebujesz także firewalla to masz tu link Jeżeli chcesz go ściągnąć. Napisane tam jest, że masz 30 dniową licencję, ale ja mam już od 1,5 miesiąca
tongue.gif


Pozdro
biggrin.gif
 

magmorf

Member
Dołączył
6.1.2006
Posty
82
Słyszałem, że MKS.vir ma problemy z aktualizacją ponieważ została zmioeniona stronka. Ale ja polecałbym Nortona, ale równie dobry jest avast i kacperski

Norton

Kacpersky

Avast

A reszty niesprawdziłem, ale podejrzewam że inni użytkownicy poradzą tobie jaki wybrać.

Pozdrawiam.
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Ja ci polecam tak:
Avast! --> link ktoś już podał
ZoneAlarm--> bardzo dobry antywirus trochę u mnie szwankuje ale ostatnio u mnie wszystko szwankuje więc raczej to nie jego wina.ZoneAlarm
ArcaVir2005-->Niestety nie znam strony, a jedyne źródło z którego mam tego (anty)wirusa
tongue.gif
to płytka z CD-A, ale jakbym odnalazł stronę to zedytuję posta
A oto strona ArcaVira: ArcaVir
 

DukE

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
24
Najlepsze to :

- Kaspersky

- Avast

- Norton, ale zabiera więcej pamięci niż inne

Linki podali poprzednicy
smile.gif


Od kiedy Zone Alarm jest antyvirusem ? Przedewszytkim to firewall i anty-spyware.
Chociaż, niby chroni też przed virusami, ale to nie jest jego główna funkcja, więc lepiej używać programów do tego przeznaczonych
tongue.gif


Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom