Czysta Magiczna Ruda

Status
Zamknięty.

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
Gdzie znajde lub zrobie sztabe czystej magicznej rudy?? Nie chodzi o sztabe magicznej rudy tylko czystej magicznej rudy jak dotad takiej nie znalazlem. Ingvar juz mnie nauczyl kuc miecze z czystej i mowil cos o zrobieniu sztaby na rozgrzanym ogniu ale w tym ich piecu w kopalni nie moge nic zrobic :/ jakich skladnikow potrzebuje
 

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
Nie znalazlem ale jego zgody chyba ne trzeba miec bo ja dostalem zgode od pozostalych dwoch i zadanie zaliczone. A ten mlot podobno jest gdzies kolo tego obozowiska na rozdrozu drog kolo klanu ognia
 

radek_rut

New Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
29
Od kogo??Bo ja już natłukłem tych orków od cholery chyba tylko jeden obóz do rozbicia mi został.A jakieś dokładniejsze namiary na ten młot??bo się kręce i kręce a znaleźć nie mogę:/:/Jakieś punkty charakterystyczne,kierunki,nie wiem...
 

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
mlota nie znlazazlem a sztabe dostlem od przywudcy klanu ognia Karleta czy cos tekiego
 

gotha

New Member
Dołączył
6.12.2006
Posty
7
ten tekst o rozgrzewaniu bryłki w ogniu jest tylko po to żeby była jakaś rozmowa w trakcie nauki, a do miecza z rudy potrzeba nam szkabki, przepisu i kowadła. Tu kuje się troszke inaczej niż w poprzednich częściach -uzywasz TYLKO KOWADŁA [jak chcesz możesz jeszcze osełki]
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
mozliwe ze sztabki magicznej rudy,magicznej rudy,mlota itd ale pewien nie jestem
 

radek_rut

New Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
29
A potrzebny jest młot kalana czy można dowolnym młotkiem nawalać w tą rudę?? :huh:
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(gotha @ 17-12-2006, 18:21) [snapback]130252[/snapback]

ten tekst o rozgrzewaniu bryłki w ogniu jest tylko po to żeby była jakaś rozmowa w trakcie nauki, a do miecza z rudy potrzeba nam szkabki, przepisu i kowadła. Tu kuje się troszke inaczej niż w poprzednich częściach -uzywasz TYLKO KOWADŁA [jak chcesz możesz jeszcze osełki]




Sztabki można odlewać w Wielkim Piecu Orków, który znajduje się koło przełęczy ( tam gdzie jest zadanie - "Zabij przywódcę doliny", zdaje się, że to jest zadanie z Klanu Młota ) Tylko trza najpierw się nauczyć wykuwania z czystej rudy i pogadać o wytapianiu sztabek.
 

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
a z kim trzeba o tym porozmawiac i gdzie znajde dokladnie ten piec??
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(radek_rut @ 18-12-2006, 15:25) [snapback]130323[/snapback]

Chodzi o ten piec w kopalni do której jest wejście w klanie młota??



Nie
musisz wejść do Nordmaru przełęcza a nie przez Faring
Zaraz kawałek od lini sniegu znajduje sie odnoga pilnowana przez Orków, jak tylko cie zauwarza to zaraz atakują ( chyba, że masz +75 respa u Orków )

W tej dolinie i kopalni naliczyłem około 130 wszelakiej masci orków ( Elite, Zwiadowca, Wojownik, Dowódca i kilku Szamanów )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom