Czy zana ktoś strone z programe ktury robi mody do Gothica

Status
Zamknięty.

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Czy zana ktoś strone z programe ktury robi mody do Gothica. :D
Jeśli tak no niech napisze że wie i potem powie przez gg. :D
 
A

Anonymous

Guest
Ja niemam.Ale czy wogule jest takie coś :?:
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
LoL

Nawet jakbysmy znali to nie możemy podać - regulamin :]
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Wiem poprostu napiszecie że macia a ja sie skontaktuje przez gg oraz inni. :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he

myslisz że wstukasz pare literek i już :D ? hehe to przez lata robią grupy programistów wieć nawet jakbym miał to mozesz o tym zapomnieć :], ponieważ nie podołasz pracy
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Nazgul, ja kiedyś też chciałem tego co Ty, ale zrezygnowałem na samym początku. Czemu? Jak lubisz grzebać w kodzie źródłowym, zawierającym nie kończące się ciągi cyferek 1 i 0, to proszę, rób sobie moda :D Ja Cię tylko ostrzegam, żebyś sie nie rozczarował, bo robienie moda to coś więcej, niż rysowanie broni w paincie. :p Jak się uwziąłeś to napisz w jakiejś wyszukiwarce ( google, wp itd. ) "Gothic mods" i może cos Ci znajdzie, a jak szukanie po polskich stronkach nie da rezultatu, to zmień w wyszukiwaniu, by uwzględniał zagraniczne stronki. Pozdro, SoniC :)
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Sorka, ale Gothic to nie Morrowind, tutaj programiści nie uwzględnili pluginów. Bo wiesz, gdyby był jakiś oficjalny edytor do Gothica, już byśmy o nim wiedzieli. A tak to... sorry, men, ale musisz grać w grę w 100% zrobioną przez producentów. Jedyne, co możesz zrobić, to, jak to ujął Sonic, grzebać w grze specjalnym edytorem. Ale co innego Constructin Set (oficjalny edytor Morrowinda), a co innego jakieś programiki wyświetlające kod poszczególnych plików.
 
A

Anonymous

Guest
Re: Czy zana ktoś strone z programe ktury robi mody do Gothi

Czy zana ktoś strone z programe ktury robi mody do Gothica. :D
Jeśli tak no niech napisze że wie i potem powie przez gg. :D

Niewystarczy ci yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jak to było a ''B''marvin''
F1 lub F2 i tam jakieś kodziki. :p :p :p :p
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Re: Czy zana ktoś strone z programe ktury robi mody do Gothi

Czy zana ktoś strone z programe ktury robi mody do Gothica. :D
Jeśli tak no niech napisze że wie i potem powie przez gg. :D

Niewystarczy ci yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jak to było a ''B''marvin''
F1 lub F2 i tam jakieś kodziki. :p :p :p :p

Ale tu nie zupełnie o to chodzi Lordzie :D:p Nazgul chce zrobić coś nowego do gry np. Bronie. :D POzdro, SoniC
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Takie programiki to gratka dla graczy. Pryzdaoby się coś takiego. Ale stworzenie moda nie byłoby rzeczą prostą.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
A ja znam programik dzięki któremu możemy se grać : Saturasem Xardasem Gornem a nawet Pyrokarem czym se tylko wymarzycie programik jest niewielki ale zato użyteczny :D :D :D
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
A ja znam programik dzięki któremu możemy se grać : Saturasem Xardasem Gornem a nawet Pyrokarem czym se tylko wymarzycie programik jest niewielki ale zato użyteczny :D :D :D

Przecież taki sam efekt mozemy uzyskać używając Marvina...
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Nazgul napisz do programisiow Piranha Bytes i zapytaj czy by ci nie uzyczyli edytorka do Gothic'a moze sie zgodza :p
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ale to jest program dzięki któremu od początku grasz nową postacia porrostu trzeba se stworzyć nową postać i zastąpić starą i grać ja osobiście próbwałem grać zrobić coś takiego ale nie wyszło to se sciągnełem Jamesa Suterlanda z SH 2 bajer się gram :D :D :D
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
No jasne że ci podam jeśli ktoś jescze chętny to prosze bardzo ale ostrzegam ze może mnie nie być przez jakiś czas znowu wyjerzdzam :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Tak

Tak więc c++ mistrzowski, poziom, photoshop 6, program spacer i engime gothic zakup, i robisz swoją przygode :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom