Czy Warto Kupowac Gothic 3?

Status
Zamknięty.

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Z tego co mi waidomo jeśli połączysz 2 kości o różnych prędkościach to działają z szybkością tej wolniejszej ;]
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Ciekawy temat.
Czy warto kupować Gothic 3? Osobiście uważam, że nie. Dlaczego? Już wyjaśniam. Nie będę tutaj pieprzył od rzeczy, że bugi, że mi tekstury znikają, że jakiś npc mnie zabił, chociaż nie powinien, że się tnie, bo jeśli chodzi o te rzeczy, to zdarzają się u mnie naprawdę sporadycznie, na średnich detalach chodzi płynnie, na wysokich się lekko przecina przy załadowaniu większych obszarów, więc nie mam na co narzekać. Błędów itp doznawałem naprawdę rzadko, być może nawet z częstotliwością Gothic 2. Ale jest jedna rzecz, która naprawdę mnie odrzuciła w tej bardzo kiepskiej kontynuacji. Mam tu na myśli klimat, a raczej jego totalny zanik. Po prostu grając w tą grę, miałem wrażenie, że łączy ją z Gothic'em tyle co nazwa na pudełku. Fabuła jest nudna i przewidywalna, chociaż tutaj mogę nie mieć zupełnej racji, bo nie przeszedłem całej gry, a to z powodu, że nie lubię w coś grać na siłę, jednak tą część gry, którą udało mi się poznać uważam za totalne nudy. Misje są monotonne, polegające prawie cały czas na tym samym (znajdź/zabij/pogadaj/przynieś przedmiot). W dodatku ten cały cyrk z wyzwalaniem miast. O ile sam proces wyzwalania jest ciekawy, o tyle wyrabianie sobie reputacji u orków przebiega za każdym razem tak samo i naprawdę przy którymś razie to już się odechciewa wszystkiego po prostu. Naprawdę nie chce mi się tutaj dalej pisać tego samego w kółko. Dla mnie gra jest niewypałem, szkoda, że fabuła w ogóle nie potrafi zainteresować (mówię za siebie <-- to dla nadgorliwych, którzy lubią podyskutować o niczym) i klimat został zatracony. Mogło powstać coś naprawdę fajnego, a powstało takie byle gówno ;/. Może to po prostu ze mną coś nie tak i nie potrafię dostrzec geniuszu tej gry? Nie wiem i nie chcę się dowiedzieć. Co do zakupu - osobiście odradzam, można kupić za te pieniądze naprawdę wiele ciekawszych rzeczy (nawet jeśli cena obecnie jest niska), dla mnie ta gra nie warta jest takich pieniędzy (jak to dobrze, że młodszy brat kupił), ale jak było powiedziane wcześniej, najlepiej samemu się przekonać.
Pozdrawiam.
 

sebabb

New Member
Dołączył
14.11.2007
Posty
17
A ja mam:
Procesor: Athlon 64 X2 Dual Core 4200+
Pamięć ram: 1024mb x 2 (czyli 2gb) (GoodRam 667mhz Dual Channel)
Karta graficzna: Gigabyte GF 6600GT 128mb
Gra na XP mi chodziła IDEALNIE na full detalach (ale shadery ustawiłem na 1.4)
Lecz po zainstalowaniu Visty gra mi sie co jakiś czas przycina autorzy powinni wydać jakiegoś patcha który poprawiłby działalność Gothic 3 na Viscie.

Moja odpowiedź na "czy warto kupować Gothic 3" brzmi TAK, lecz radzę odrazu zainstalować patcha 1.12 z www.gothic3.com

Pozdrawiam, sebabb
 

mistyczny0ne

New Member
Dołączył
2.11.2007
Posty
7
Zdania jak widac sa bardzo podzielone. Czytajac wasze wypowiedzi dochodze do wniosku ze Gothica 3 warto kupic jesli chcesz sobie pograc w niezla gierke, ale jesli oczekujesz czegos wiecej jak naprzyklad, ze to bedzie wciagajaca kontynuacja Gothic 2 to mozesz o tym zapomniec. Ja chyba bardzo chcialem tego drugiego.. Pomijam fakt bledow bo jak widac nie wszyscy stykaja sie z tym problemem. (niestety trzeba zalozyc ze niektorzy nie potrafia rozronic bledu od fabuly, zdolnosci czy innego wydarzenia w grze ale niech tego nikt do siebie nie bierze bo nie mowie tu o zadnym z was mam nadzieje) ;)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Do zalozyciela tematu- Człowieku z takim komputerem to G3 Na Max powinien fruwac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom