Czy Warto Kupić Wiedźmina 1

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Głupie pytanie :)

Jasne, że warto. Piękny świat, bogata fabuła, no i ten klimat, który w dużym stopniu oddaje ten z książek Sapkowskiego.
Rozgrywka i satysfakcja z niej jest duża :)
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Gra jest świetna. Grafika i reszta na wysokim poziomie, ale co najważniejsze: Gra z czasem nie zanudza nas. Trzyma tempo i nie pozwala nam oprzeć głowy o rękę z nudów.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Niedawno poszedłem do Empiku i kupiłem i powiem szczerze że nie pożałowałem. Gra ma dobrą grafikę, świetną fabułę, choć jeszcze ni skończyłem grać mam o tej grze bardzo dobre zdanie. Nie zastanawiaj się tylko idź i kupuj ją.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Platynowa Kolekcja.
Edycja Kolekcjonerska.
Zapłaciłem niecałe siedem dych.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Kupuj kupuj. Ja na początku nie byłem pewien, ale gra jest na prawdę ciekawa i mega wciągająca. I szczerze powiedziawszy w ogóle nie żałuje. :)
 

Nelson

New Member
Dołączył
7.12.2010
Posty
11
Jak najbardziej polecam. Właśnie dziś będę instalował tę grę, bowiem lubię wracać do dobrych tytułów co jakiś czas. Polecam Ci edycję kolekcjonerską z bonusami, zajmie Ci ta gra naprawdę sporo czasu (nie nudząc przy tym), a o to przecież chodzi ;)
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Tyle że trzeba mieć do niej samozaparcie, sam musisz chcieć w nią grać. Bo jeśli nie będziesz chciał grać tak to pograsz trochę i odłożysz na półkę. No chyba że cię aż tak wciągnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom