Czy To W Ogóle Wyjdzie ?

Status
Zamknięty.

Frozen

New Member
Dołączył
23.9.2007
Posty
2
Witajcie,

Jest to mój pierwszy post, i jak czytam waszes posty o Gothicu multiplayer patrze na te linki, które nie działają to nachodzi mnie pytanie czy to kiedyś w ogóle wyjdzie ?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Twoje pytanie jest bardzo na miejscu drogi kolego..a więc rozwieje tw0oje wątpliwości
jak narazie zanosi się na to, że projekt raczej nie dojdzie do skutku...
nie posiadamy poważniejszych informacji o posunięciu w pracach......
a członek grupy pracującej nad projektem Hawk2Hawk...nie odzywa się
Myślę, że dali sobie spokój a narobili tylko smaku
 

LaRes ruLeZ

Member
Dołączył
22.8.2007
Posty
45
to już jest śmieszne... 3 stronka gmp niedostępna? :huh: albo mi net nawala (wątpie) albo skończyli pracę... a szkoda bo narobili smaku, sam oczekiwałem moda ponad 7 miesięcy... cóż, mam nadzieję, że kiedyś ktoś zrobi multipayera, ale niech ZROBI.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
IMO ludziska powinni przekazac swój projekt komus kto chciałby to dalej pociągnąć. Oczywiście za porozumieniem obydwu stron.
 

LaRes ruLeZ

Member
Dołączył
22.8.2007
Posty
45
strona znowu jest, ale oni robią jakiś gothic ultima!? jakieś nowe video jest i ten program, ale o gmp nadal nic... sry ale to chyba (a nawet raczej) banda debilnych amatorów, którzy robią nie to co trzeba tylko jakieś cholerne badziewia z nowym gównem, bo na video widać, że to program to przerobiony marvin mode, i po prostu jest według mnie niepotrzebny. (a nie sądze, żeby był on potrzebny w gmp [chyba, że do stawiania potworków w różnych miejscach] w co wątpie)

Ps. sry za wulgaryzmy, ale ja i pewnie większość z was nie wytrzymuje z tym czekaniem.
 

Kiedziak3

New Member
Dołączył
7.10.2007
Posty
1
Ludzie sa jakies nowe wiesci co do tego? czekam na to juz nie moge wytrzymac :/
 

Azzazelosoz

New Member
Dołączył
28.10.2007
Posty
11
pirania bytes nie ma juz zadnych udzialow i wkladu w tworzenie gothica. wszystko ma joowod to dlatego przerwano prace nad dodatkiem i opcja multiplayer. nie sadze zeby teraz joowod zajal sie tym bo maja na glowie g4 wiec krotko mowiac nie bedzie dodatku do g3 ani GMP
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
hehe!! Zacznijmy od tego ze GMP to jest projekt tylko i wylacznie FANÓW gry! Joowod i PB nie maja nic do tego... jezeeli chodzi o dodatek do g3 to napewno wyjdzie... PB sie zobowiazala do zrobienia i mysle ze tak nie odejda od gothica zostawiajac go surowo... Mozliwe ze za pare lat ktos zechce kontynuowac projekt... i moze moze GMP bedzie.. ;]
 
V

Vergil

Guest
Myślę, że to nie ma sensu. Stracą zapał i tyle, w trakcie tworzenia czegoś większego powiedzą że nie chcą. Jednak są jakieś szanse na to, że GMP wyjdzie. A o dodatku do G3 myślę tak samo jak Blade.
Może jakieś studio modderskie się włączy do tworzenia GMP? Na przykład The Modders zajęli by się grafiką i stylek gry, A GMP Team zajął by się multiplayerem, tymi configami... Nie wiem, czy GMP wyjdzie, ale zawsze są jakieś szanse. Trzymam za nich kciuki.
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
Kurde mnie to już wkurza..Co Do gmp tak się z jego robotą opier*****ą ze sie zygac chce!wątpię żeby wo gule wyszedł ten gmp...Jak zwykle producenci gier mają w dupie graczy! i tak zawsze jest.. osobosicie wolał bym zeby GMP posiedzial dłużej w kuzni i był lepszy (mnie bugow itp.)ale żeby oni wo gule go robili a oni nic nie robią lenią się lenie i tną pensję!!! tak to juz jest.. noł koments. ^.^ mam nadzieje ze Gothic 4 to będzie Hit. napewno go kupie.. pozdrawiam :D

PS. Da ktoś od czasu do czasu plusika do Reputation :) pozdro
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Polecam byc... bardziej cierpliwy.
Poza tym, GMP robi grupa modderska (tak to się piszę?) i robiąto dla graczy, nie pobierając za swoją pracę pieniędzy, więc może to uszanujmy i pozwólmy im skończyc to, co zaczeli bez takich komentarzy, bo one prac nie przyspieszą...
Jest jeszcze news na stronie. Dokładnie to ten:
http://gothic.org.pl/gothic-4/gothic-multi...w-tym-roku.html


Pozdrawiam.
 

HOOLD

New Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
10
Jak nie wyjdzie to bierzemy pałki i inne kije i na chate do tej osoby co nas tak oszukała :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom