Czy To Pelzacz???

Status
Zamknięty.

pako

New Member
Dołączył
13.5.2005
Posty
13
Właśnie o tej tapecie napisałem temat. To na 100% jest Wielki Śniący.
Nie chce go w III części. Za dużo miałem z nim problemów w I części.
Śniacy to dupek.
 

Molious

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
57
a moze zrobią w gothicu 3 takie coś że powrócom wszyscy wrogowie nieumarły smok , kruk i Śniący . ale jeszcze raz powtarzam dla mnie to na 99,9 % śniący nie jest a pełzacza zwykłego raczej by nie eksponowali na tapecie
 

Rambo

Member
Dołączył
18.6.2005
Posty
40
A ja myślę, że to się będzie nazywało "Ogromny pająk"
biggrin.gif
(oni wymyślaja takie nie normalne nazwy) bo to mi się zdaje jakimś Robocopem ... Ale kto wie, kto wie?:smilie: W sumie to może być Śniący ... Myślę, że wróci.
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
Ja mam nową teze. To niejest żaden pełzacz ani śniący to jest tylko jakiś potwór, którego przywołał Xardas
biggrin.gif
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
biggrin.gif
Nie no to na pewno Śniący bo jak gramy Magiem Ognia w GII to mówimy Lesterowi że poszukiwacze to dawni członkowie Obozu na Bagnie i możliwe jest to że Śniący Powrócił ale każdy ma inną hipotezje ale ja uważam że to jest ŚNIĄCY bo jeżeli tak to napewno w 100% Cor Angar założy w GIII Bractwo Śniącego że będą chcieli się go pozbyć to moja sugestia.
rolleyes.gif
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
Poszukiwacze to są dawni człąkowie bracwa Śniącego ale nad nimi władze ma Beliar. Śniący był tylko sługą Beliara. A tak naprawde o tym czy to pełzacz czy Śniący przekonamy się jak wyjdzie Gothic III.
 

Mr-bak

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
38
Myslę tak jak lord siekacz, że Angar założy bractwo śniącego i będzie go spowrotem czcił a nie będzie chciał się go pozbyć. Rozmowa z nim w g2 wywarła na mnie dziwne wrażenie. On mówił że jak zabija te szkielety to myśli że to jego bracia. O co mu chodziło??
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
QUOTE (Mr-bak @ 22-06-2005, 15:27) Myslę tak jak lord siekacz, że Angar założy bractwo śniącego i będzie go spowrotem czcił a nie będzie chciał się go pozbyć. Rozmowa z nim w g2 wywarła na mnie dziwne wrażenie. On mówił że jak zabija te szkielety to myśli że to jego bracia. O co mu chodziło??
wink.gif
Mr Baku to proste wydawało mu się że zabije swych dawnych towarzyszy z obozu na bagnie ale to nie byli oni to były tylko szkielety
rolleyes.gif
no własnie jak gram Magiem Ognia w GII to gadam z Angarem i pytam się gdzie są inni członkowie bractwa a on że niewie co z nimi a Bezi mówi mu że Poszukiwacze to jego dawni towarzysze z obozu na bagnie
smile.gif
tylko dlaczego przetrwał Lester i Angar wtedy ?
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
QUOTE (Lord Siekacz @ 23-06-2005, 07:18)
wink.gif
Mr Baku to proste wydawało mu się że zabije swych dawnych towarzyszy z obozu na bagnie ale to nie byli oni to były tylko szkielety
rolleyes.gif
no własnie jak gram Magiem Ognia w GII to gadam z Angarem i pytam się gdzie są inni członkowie bractwa a on że niewie co z nimi a Bezi mówi mu że Poszukiwacze to jego dawni towarzysze z obozu na bagnie
smile.gif
tylko dlaczego przetrwał Lester i Angar wtedy ?
Może Lester i Angar przeżyli dla tego, że w GIII będą spełniali role pomocników bezimiennego, wybranych przez Innosa, i dlatego nie zostali opentani przez Beliar
 

<GORN>

Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
51
to jest pełzacz nawet nie chyba tylko napewno większość osób tak twierdzi a jak niewiemyto się dowiemy kiedy wyjdzie Gothic III czyli na początku 2006 roku (czyli tylko 6 miesiecy
smile.gif
)
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
Ja się chyba nie dowiem bo z tego co widziałem GIII ma za dórze wymagania aby się uruchomił na mojim blaszaku. Taką samą sytuacje miałem z GII ale on mi przynajmniej się uruchamiał i działał na prawie najniszych możliwych ustawieniach.
 

Cor Angar=*

New Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
23
Panowie ja wiem że to pełzacz ale wiem też że śniący w g3 będzie nawet Lester nam mówi w g2 coś takiego !
 

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
moim zdaniem to pelzacz zapewne bedzie sie nazywal pelzacz general czy cos takiego
biggrin.gif
bo pelzacz wojownik juz byl nie??
smile.gif
...............

-----------------------------


niech beliar ma sie na bacznosci!!
bo wnet zniszcze jego wlosci!!
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
QUOTE (Cor Angar=* @ 26-06-2005, 20:43) Panowie ja wiem że to pełzacz ale wiem też że śniący w g3 będzie nawet Lester nam mówi w g2 coś takiego !
biggrin.gif
No siemka sora że mnie tak długo nie było ale Windows znowu padaki dostał ale jeżeli o wczesniejszą wypowiedz to powiem że na 100% procent jestem pewny że to coś to Śniący
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom