Czy To Pelzacz???

Status
Zamknięty.

daro15pl

New Member
Dołączył
10.5.2005
Posty
12
TO jest napewno pełzacz, bo jest pokazany na obrazku ten z gothica II, jak jest zbudowany i z ilu elementów, a nizej ten z Gothica III, czyli duzo razy więcej detali,elementów, bardziej okrąglejszy i szczegułowy, a gdyby był to sniący to napewno by go nieporównywali z pełzaczem, i tez nie jest to jakas odmiana, nowy gatunek czy cos w tym stylu, poprostu nowszy engine to i leprzej jakosci modele, więc wygląda tak a nie tak jak ten z wczesniejszych wersji. Więc wywnioskujcie sami - Musi to byc pełzacz, bez wątpienia!

tez cos na ten temat slyszlalem, ze ma byc sniący i cała banda tych loli ze wczesniejszych wersi, i o smokach tez chyba cos było, ale co do tematu, mowielm juz ze to nie sniący, sniący moze i ma byc ale napewno to nie on, bo go porównują z pełzaczem, więc to pełzacz(chodzi mi o to porownanie na screenie)
 

Biff

New Member
Dołączył
6.4.2005
Posty
9
Na bank to jest pełzacz. Nowa gra, nowy świat, nowy pełzacz, wszystko nowe, proste. Śniącego życie musiałoby nieżle sponiewierać, żeby tak się zmienił.
tongue.gif
A moim zdaniem nie należy on do typków dających sobą pomiatać.
biggrin.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Nom
smile.gif
jasne że to pełzacz bo widać to po samym jego wyrazie robaczej twarzy
smile.gif

thMonster1_1280x1024.jpg

Bardzo fajny pełzacz wersja bojowa ma się rozumieć
tongue.gif
myśle że jak w gothicu III będą takie pełzacze to będą bardzo trudno do zabicia !!!! Miejmy że grafika w realności taka będzie
tongue.gif
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
To na stówe jest pełzacz tylko trzeba zaówarzyć że Khorinis jest wyspą, i tam
pełzacze mogą inaczej wyglądać niż na kontynęcie
 

Allan

New Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
24
na 100% to "Wielki Śniacy" (wszedzie rozpoznam ta parszywa gebe:) nie zapominajmy ze Śniacy wyglada jak pelzacz na sterydach)ktory powrocil zeby wesprzec Xardasa w niszczeniu swiata a bezimmieny ich oczywiscie powstrzyma
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
To nie jest Śniący bo:
- w G1 był znacznie większy
- został przepędzony ze świata
- w tle obrazka widać podpory w kopalni a Śniący był zaduży aby się zmieścić w tunelu kopalnianym, który jest niewiele wyższy niż człowiek
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
To napewno jest pełzacz bo ma taką samą budowę i wszystkie detale jak pełzacz wojownik ( lub zwykły pełzacz ) Nie wygląda mi to na śniącego(a możę
biggrin.gif
)
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Moim zdaniem jest to pełzacz. no bo co innego? przypomina pełzacza, albo jakąś inną tego typu bestię. Chociaż na traileru jest ogromny, to już sam nie wiem. Ale Śniący to na pewno nie jest, jak ktoś już powiedział. Myślę, że jakaś specjalna odmiana pełzacza...
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
QUOTE (Allan @ 12-06-2005, 20:37)a jesli chodzi o te niby podpory kopalniane to przeciez to moga byc jakies albo podpory w swiatyni albo troche mi to przypomina portal ktorym bezimmieny wyslal sniacego do jego zarobaczalego wymiaru
biggrin.gif

Jeżeli to są podpory w jakiejś wielkiej grocie w której znajdował by się Śniący to
pomyśl jakie muszą być gróbe, a na screenie widać że są raczej chude
blink.gif
 

Molious

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
57
moim zdaniem to król pełzaczy
biggrin.gif
na serio to będzie cos w tym stylu a tak poza tematem to ten moob był także w filmiku z targów E3
 

Allan

New Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
24
a ja mam dalej zamiar upierac sie ze to jest Wielki Śniacy ktory wrocil zeby nam ostatecznie dokopac
tongue.gif
co do tych podpor to przeciez moga byc wykonane z magicznej rudy wiec niemusza byc grobe
smile.gif
 

Molious

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
57
podpory z magicznej rudy gdyby król sie o tym dowiedział to dla takiej ilości sam by tam poszed i nakopał temu potworkowi zeby mieś troche surówki
biggrin.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Dla mnie jest to zwykły pełzacz. Skoro orkowie, ścierwojady wyglądają inaczej to pełzacze tesh będą inne. Po za tym podoba mi się taki pełzacz. Jest milutki nie uważacie ??
 

Allan

New Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
24
niechce wczynac klutni ale dalej bede sie upieral ze to Śniacy poprostu tyle zary mi dal popalic ze niemoge zapomniec jego zrobaczalaj mordy
tongue.gif
 

Molious

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
57
a probo papy śniącego to jest bardzo charakterystyczna az tak bardzo ze była ona logoiem gothica 1 a ten z obrazka w ogole nie przypomina sniacego chyba ze nogami i rozmiarem
 
Dołączył
11.6.2005
Posty
23
Sądze ze to jest pełzacz moze jakas inna odmiana taka jak wojownik albo cos ale mozliwe ze to sniacy jest bardzo podobny nie wykluczam tej tezy tylko nie pasują mi 2 zeczy sniacy miał skrzydła takie jakies obdarte zlekka i to tło kopalni
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
QUOTE (Molious @ 15-06-2005, 12:26)a probo papy śniącego to jest bardzo charakterystyczna az tak bardzo ze była ona logoiem gothica 1 a ten z obrazka w ogole nie przypomina sniacego chyba ze nogami i rozmiarem
Dobrze gadasz wódki ci dać
smile.gif
 
M

Millten 30

Guest
Hmm....Cóż uderzjące podobieństwo może to śniący tylko się skurczył o kilka metrów he.Może śniący składał jaja które przeżyły nie wiem.Dowiemy sie w gothicu 3>
cool.gif
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
huh.gif
To mi wygląda na Pełzacza albo Śniącego bo jak nie wierzyć to Bezimieny gadał z Lesterem w GII że Poszukiwacze to byli członkowie Bractwa Śniącego i że Śniący może Powrócić
huh.gif
ale to chyba Pełzacz tak mi się wydaje
wink.gif
ale najbardziej dziwią mnie Ścierwojady zmieniły ten kolorek na czerwony wiem bo widzałem jak chcecie to dam linka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom