Czy To Bug?

Status
Zamknięty.

chop suey

New Member
Dołączył
25.3.2011
Posty
7
Witam, mam patcha edycja rozszezona. I teraz tak, mam misję żeby odziały wojsk z vengardu zaprowadzić do gothy. No i spoko porozmawiałem z tym immanuelem, poszedłem droga do gothy spotkałem przed gothą lee, hanza i paladynów. Gadam z lee i mówie "za mną" wszyscy sie przyłączyli, idziemy do gothy i gdy jestem w pomieszczeniu gorna i zaczynam z nim gadać to tam mam tylko "nauczysz mnie walczyć?" nie wiem gdzie zakonczyć ten quest , gadam z lee ale tam tez tylko "czekaj" i "daj miksture". Z kim mam pogadac by zakończyć te zadanię? czy może to bug że z gornem nie mogę o tym pogadać. Jak coś to próbowałem wczytać wcześniejszy sejv ( przed otrzymaniem tego zadania) robiłem wszystko i ciągle przy tym samym stoję. Proszę o pomoc.
 

TheNikerX

Reżyser
VIP
Dołączył
26.8.2010
Posty
80
Skoro już jesteś na tym etapie to pewnie zrobiłeś zadanie "Ruda dla Somy". Mógłbyś mi powiedzieć gdzie znalazłeś tą rude? Wiem że w ZB bez tego patcha była ona rozrzucona w Cape Dun, ale teraz jej tam nie ma.
 

chop suey

New Member
Dołączył
25.3.2011
Posty
7
Ja robię tylko zadania główne by tą <ciach> za przeproszeniem gierke jak najszybciej skończyć, normalnie najgorsza częśc gothica i najgorsza gra RPG wgl! A takiego zadania jak ruda dla Somy nie robiłem. Pomoże ktoś z moim problemem? z kim mam pogadać jak nie z gornem by te zadanie skończyć? czy to kolejny bug? Jak tak to chyba pojadę do kanciapy tych z TRINE GAMES i <ciach> pudęłkiem od tej gry jakiemuś pracownikowi w czoło!!!! Niech napiszę ktos kto te zadanie skończył i powie u kogo ten quest skończył.

Ludziska pomoże ktoś?! niech ktoś chociaż napisze czy to bug lub komu oddać mam tą misję

Nie piszę się postu pod swoim własnym postem. Rozumiem, że niecierpliwie oczekujesz pomocy, ale to nie usprawiedliwia łamania regulaminu. Następnym razem będzie warn.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Generalnie rzecz ujmując jeden albo drugi powinien mieć jakieś opcje dialogowe. Próbowałeś porozmawiać z innymi ludźmi w Gocie? np. z Errolem?
 

chop suey

New Member
Dołączył
25.3.2011
Posty
7
uff dzięki rangiz, z errolem trzeba bylo pogadac a potem z gornem. Dzięki za pomoc można zamknąć. A i sorry za złamanie regulaminu.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom