Czy Można?

Status
Zamknięty.
Dołączył
3.6.2005
Posty
30
Kolega mi mówił że miał URIZIELA o obr. 999 może klamał a może chodziło mu o ten którego nie można używać nie wiem prosze o szybką odp.





PS.Jeśli taki temat byl to sorry!
sad.gif
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
Nie można mieć Urizjela na 999 obr..widać odrazu że twój kolega grał na kodach..wiec powtarzam-zrobił sie w balona...no chyba że miał buga ale wątpie..
Pozdrawiam i sory za krótki post
tongue.gif
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Chyba raczej nie było takiego tematu bo nikt nie dał się tak nabrać ja Ty.
Nie ma takiego miecza, a skoro nie da się go użyć, to w jaki sposób Twój kolega się dowiedział ile ma on obrażeń?
dry.gif
Nie zakładaj takich tematów, po prostu jesli już to spytaj się o to w jakimś swoim poście jako PS.

Pozdrawiam.
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Kto ci coś takiego powiedział ?? Ten gościu to lolek, a ty mu wierzysz że jest miecz co ma 999 obrażeń ? Może
mu chodziło o rune śmierć ożywieńcą ? bo napewno nie ma takiego miecza. Sorry za krótki post
wink.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (Mati_Bartoch @ 10-06-2005, 23:48) Urizjel jako miecz zadaje 120 obrażen, a runa nie wiem mose 999
nie runa nie zadaje 999 ona zadaje bodajże 200

PS: a miecz zadaje 120 od magi i 60 od ognia ... to taka poprawka
tongue.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Widać że twój kolega gra w gothica na kodach uriziel nie może mieć obr. 999 !!! a oto prawdziwe :
CODE Obrażenia Magia - 120

Obrażenia Ogień - 30

Wymagana Siła - 30

Wartość - 10000
JAk chcesz uriziela na 999obr. to na kody sobie zagraj ale ja nie polecam !!
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Więc tak Kolega cię w zrobił w bambuko musiał grać na kodach by coś takiego mieć uriziel może mieć maxymalnie (nie na kodach) 120 obrażenie + 30 od ognia z tego co pamiętam
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
informacja przesiąknięta cheaterstwem twego kumpla. wyzwij go ode mnie, ok?
smile.gif
 
Dołączył
1.6.2005
Posty
57
Niezłego masz kolege chwali się tym że na kodach udało mu się zdobyć ten miecz ja bym zabił go jakby mi powiedział że gra na kodach. A ty gratis się jeszcze ośmieszasz takim pytaniem na forum. Dorwij go.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Dobra wszycy macie rację, nie da się zdobyć Uriziela który ma obrażenia 999, ale proszę was nie piszcie (a raczej nie spamujcie) bo to jest jawny spam 10 postów pod tytułem nie da się, nie ośmieszaj się. Proszę modów o zamknięcie tego tematu bo tu się szerzy jawny spam.

Pozdarwiam Lord Bezimienny
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Nie wiem, może twój kolega się pomulił, i zamiast runy powiedział Uriziel, a zamiast 666 okłamał na 999... Mówię tu o Nocy Kruka, ale jeśli chodzi o Gothic I, to jedynym wytłumaczeniem są kody, hehe powiedział moze i prawdę, ale nie dopowiedział, że używał tipsów
biggrin.gif
.

P.S.: Fajny mi kolega.
 
Dołączył
3.6.2005
Posty
30
sory za taki temat ale musiałem się o to spytać nie wiem jak on to zrobił może tak jak mówicie na kodach oki dzięki topic do zamknięcia.
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Po prostu kolega cię oszukał. Zrobił sobie z ciebie jaja, czasem się zdarza coś takiego. Musiał użyć kodów, albo co... Tak czy inaczej niemożliwe, żeby jakakolwiek broń miała takie obrażenia. To by było bezsensu.
Ale runa "Śmierć ożywieńcom" ma obrażeń 999. Tyle, że ona działa tylko na ożywieńców...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom