Czy Można Kraść Zbroje?

  • Thread starter Anonim_dobry13Anonim
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonim_dobry13Anonim

Guest
Moje pytanie brzmi: czy jak sie zabije kolesia, to mozna zdjac jego zbroje? bo widzialem screena na ktorym kolo stal ze zbroją gomeza. a moze jest gdzies w koloni zbroja "gomezopodobna" ?
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Niestety nieda się ściągać zbroi czy ubrań z postaci , no chyba że użyjesz kodów.

EDIT: Proszę moda o skasowanie tego posta , bo znowu przez pomyłkę napisałem dwa z rzędu.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Niestety nieda się ściągać zbroi czy ubrań z postaci , no chyba że użyjesz kodów ale jak wiadomo to jest bezsensu. Chociaż w sumie to szkoda że nie mozna ściągać zbroji , bo z chęcią założyłbym sobie zbroje kruka , czy magnata , no cóż ale twórcy gry tak to wymyślili więc nic tego nie zmieni.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Z reszta wyobraxcie sobie w realu ryczerza zdejmującego zborję pokonanemu wrogowi i zakładającemu ją. Zbroja to nie ubranie i tak łatwo sie jej nie zakłada...
 

BazA

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
32
Nie można kraśc ubrań.

Mówisz ,że widziałeś jak ktos nosi zbroję Gomeza... To nie możliwe chyba ,że się użyje kodów bo Gomeza nie można zabić
wink.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE (BazA @ 29-04-2005, 14:36) Nie można kraśc ubrań.

Mówisz ,że widziałeś jak ktos nosi zbroję Gomeza... To nie możliwe chyba ,że się użyje kodów bo Gomeza nie można zabić
wink.gif

Tak a ja słyszałem że gomeza da sie zabić ale nie jestem pewien jak ktoś wie niech potwierdzi.
A co do ściągania zbroji to dobrze że nie da sie śćiągać zbruj bo gra by była za łatwa.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE Nie można kraśc ubrań.

Mówisz ,że widziałeś jak ktos nosi zbroję Gomeza... To nie możliwe chyba ,że się użyje kodów bo Gomeza nie można zabić
Sory ale jak nie wiesz to niepisz oczywiście ze da sie zabić gomeza!!! To nie jest żaden problem jak byś grał troszke uważniej to byś tego nie przeoczył(a może wcale nie grałeś??)

Niestety nie można ściągać zbroji i jest to troszke nie realistyczne bo w średniowieczu jak ryceże walczyli to zwycięsca zabierał wszystko przegranemu zbroje konia tarcze miecz ale cóz tak stworzon tą gre i trzeba to zaakceptować.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Oczywiście, że się da Gomeza zabić! W piątym rozdziale i szóstym, a jak nie, to tylko w szóstym. I wtedy już nie stwarza żadnych problemów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom