Czy ktoś zna więcej tego!?

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Nie nieznam takiej strony ale ten filmik jest całkiem dobry tylko troche ciemny. :idea:
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Słuchajcie ja sie spytałem czy znacie coś takiego a nie żeby dawać mi tu opinie!
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
Baton, a nie ma czegoś na stronach cd projektu? zdaje mi się, że były tam jakieś linki, ale nie mogłem ich uruchomić bo mi coś się net sypał... spróbuj więc tam.
 

Xardas

Member
Dołączył
13.8.2004
Posty
99
Hey

Dzięki temu filmikowi troche się o NK dowiedziałem(znam nieco niemiecki) pozdrowienia dla BatOnA. Świetny filmik :lol:
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
ahhaa

Wielki mi filmik mam nk niemiecki i powiem wam że to zwykła nagrana rozmowa z cavalornem nawet słowa te same, koles robił screeny wrzucił do flasha i zanimował, nagrał dzwieki i juz. Moge wam też zanimować tylo dajcie screeny
 

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
Ten filmik zostałt skopiowany z innej strony o Gothicu na której jest jeszcze napisane po polsku co oni mowią chyba to tam jakis duszek tłumaczył
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
he :D

TAK więc, mówie jeżeli są chętni to poprosze o 1000 screenów z krótkiego filmiku, im więcej screenów tym lepsza jakość, dzięk nagrac i jest. TAk między nami to pirania bytes narobiła pewno wam apetytu na nk :] tym krótkim filmikiem. No cóz nie dziwne, odrazu spotykamy Cavalorna hoho ;)
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Jest nawet fajny filmik o nk na gothicsite>>> :!: :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom