Czy kotś wykonał...

Status
Zamknięty.

Robciu

Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
42
Czy ktoś z was wykonał misję od Lorda Andre kto jest zdrajcą?To znaczy kto przemyca skradzione towary do miasta gdyż pojawiły się one w sprzedarzy i mówi że podejrzewa jednego ze strażników miejskich.Nie wiem czy ta misja jest w nk bo jeszcze nie miałem przyjemności grać ale jest w g2
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Z tego co pamiętam nikt ze straży nie jest w to zamieszany, a tym paserem któego szukasz jest Halvor.
 

Robciu

Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
42
Kto to jest bo dawno grałem i nie pamiętam?

[ : Nie Mar 06, 2005 6:54 pm ]
Jak do tego doszłeś że to właśnie on jest paserem?
 
E

eMzi

Guest
Wyjdź z miasta drogą przy targowisku. Idź tak jakbyś szedł na farmę Akila. Wejdź na schody ale nie idź na farmę tylko w drugą stronę (do lasu). O ile dobrze pamiętam przejdziesz przez pagórek, gdy z niego zejdziesz rozejrzyj się, po lewej stronie powinna być jaskina a w niej 3 bandytów, a oni (lub gdzieś w tej jaskini) powinni mieć rybę z wiadomością od Halvora. A Halvor to sprzedawca ryb z Portu. Za Czerwoną Latarnią ma swój straganik.
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Ale ja ci radze nie wydawaj go.Za pomoc jaką jest przymknięcie oka na jego działalność moze ci sprzedac pare "niezwykłych ryb", które zawierają w sobie dość przydatne rzeczy jak np. Bryłka rudy
biggrin.gif
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Dokładnie ta ryba jest kulista. Tylko ją opłaca się kupić. Pozostałe mają albo jakiś tam wytrych albo zwykły pierścień. Ja nie zamykam go ze względu tylko i wyłącznie na tą jedną Bryłkę Rudy. Pozdro All
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Hmm. a ja sądze że żeczywiście jest w to wplątany jeden ze strażników, Według mnie chodzi o strażnika który jest kumplem jednedneko kolesia z gildi złodzieji, Jeśli ten złodziej z podziemi powie tobie o tym że zna tego strażnika to idziesz do gurnego miasta i szukasz jedynego strażnika z imieniem. Możesz go przekupić aby niebyło go w nocy na patrolu
smile.gif
 

***BEZIMIENNY***

New Member
Dołączył
18.3.2005
Posty
22
Ja bym go nie wydawał...
Za pomoc przyknięcia oka można od niego dostać kilka"fajowych ryb"
a one mogą zawierać różne niespodzianki takie jak np.bryłka rudy... :wink: :arrow:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom