Czy Klną?

Status
Zamknięty.

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Narkotyki to zwykłe ziele, takie jak bagienne w Gothicach. Przekleństwa jeśli w ogóle są (bo nie zauważyłem), to w bardzo niewielkiej dawce. Na pewno nie ma ich więcej niż w Gothicu, a jest o wiele mniej niż w Wiedźminie. Zresztą i tak nikomu w domu nie przeszkadzałyby, bo nie ma dubbingu, także dialogi są tylko jako napisy.

Jakie są powody takich pytań, jeśli mogę wiedzieć, rodzice uważają że to gra nie dla ciebie?
 

piotrekfire

New Member
Dołączył
3.8.2010
Posty
8
jakos dziwnei bym sie czuł, jakbym grał, a rodzice byliby w pokoju i nagle przekleństwa. dzięki za odpowiedź

PS. w Gothicu są przekleństwa? xd
 

piotrekfire

New Member
Dołączył
3.8.2010
Posty
8
to nie przekleństwo. Właśnie sobie ściągnąłem demo gry i powiem, ze nawet fajna fabuła :) Chociaż trochę teren mi przeszkadza :p
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
jakos dziwnei bym sie czuł, jakbym grał, a rodzice byliby w pokoju i nagle przekleństwa. dzięki za odpowiedź

PS. w Gothicu są przekleństwa? xd
Proponuję zaopatrzyć się w słuchawki, jeżeli posiadasz tego typu problem z rodzicami.
Swoją drogą jeżeli zakupujesz grę oryginalną, na pudełku masz napisane od jakiego przedziału wiekowego należy grać w tą grę, ale nikt potencjalnie nie zwraca na to uwagi.

Pozdrawiam, sX.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
W Gothicu są bardzo umiarkowane wulgaryzmy, żadnej k**wy czy ch**a nie uświadczysz, co najwyżej d*pa, sk****syn itd. A oprócz słuchawek jest jeszcze jedna metoda, przeklikiwanie dialogów, ja tak robię, gdy gram przy rodzicach w wiedźmaka.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Nie musisz się bać, najbardziej wulgarne słowo jakie usłyszałem w Gothicach to tylko w Nocy Kruka jak Saturas powiedział do Beziego
i to tyle, więc luz.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
NO i był śmierdzący patafian xD tak dla zapamiętania
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
No w tym konkursie do dna :) Jak Jack opowiada i podejrzewa, że Rukhar mu dolewa Ginu do piwa. Opisuje go tym sympatycznym epitetem :)

pamiętam tez słówko Już nie żyjesz Gnojku
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Szczerze powiedziawszy w Risen usłyszałem dwa przekleństwa. Pierwsze mówi nam ten stały bywalec Burdelu, gdy go pobijemy (będzie potem siedział na zewnątrz i jak zagadamy odpowie chyba, tu cytuje "wyp***dalaj"). Następne, do niego pewny nie jestem, ale chyba pojawia się w zadaniu ze Skrbem Stlobrodego gdy mamy walczyć z tym 2 piratem.
 

KoaK

New Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
29
Narkotyki to tak jak bagienne ziele w gothic 3 i gothic 3 zmierzch bogów tylko w risen jest o nich bardziej mowa :rolleyes:
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom