czy grasz na kodach?

kiedy używam kodu?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

krypton

New Member
Dołączył
24.1.2005
Posty
1
jak my ślicie czy gra na kodach jest uczciwa i czy gracie tlko po to aby mieć satyswakcje z tego żeby miec fajny miesz i dobrą zbroje???
ja myślę że na pierwszym poziomie miecz krulewski nie jest zbyt uczciwy??
lepiej nie grać na kodach !
 

Ja

Member
Dołączył
6.1.2005
Posty
111
Najpierw przechodze gre ze 2 razy a za 3 razem zdarzy sie wpisac jakis kod. Ale nigdy nie gram na God mode bo to niszczy całą frajde w Gothicu.
Pamiętajcie God mode niszczy frajde, całą frajde :!: :!: :!:
 

Lynor

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
52
Ja uważa że granie na kodach jest głuopotą, ja użyłem tylko raz kodu ale powodem tego był bug w grze wiec to mnie raczej usprawiedliwia.

Kody mało że psują całą atmosfera i zabawe to jeszcze mogą nam namieszać konkretnie w grze, czasami tak że aby to naprawić trzeba reinstalować gre!!

Używajcie kodów tylko w ostateczności, Wydaje mi sie że poto one są.

Bo żeby przechodzić gre na God mode, to nie dla mnie.

Kody są jak doping dla sportowca, czyli coś nieuczciwego!!!!
 

Hunter

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
70
Kody dlamnie osoba ktura uzywa kodów w gthicu powinna by nicestwiona co to za gra z kodamo dlamnie tylko delile zaprzeproszeniem takich u|ywaj no pod jednym warunkiem chyba ze ju| na serio nic nie umi zrobi ale znam takiego co caB przeszedB dwójke dlamnie tacy ludzie s |ao[ni
 

OnUa

New Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
12
Racja, używanie kodów jest niezgodne z moimi zasadami maga Adanosa. Używanie kodów jest usprawiedliwione tylko w przypadku spotkania się z jakimś bugiem. Nie wiem jak można używać god-mode, to największa głupota i najłatwiejszy sposób na stracenie przyjemności z gry.
 

abadon

Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
130
Granie na kodach w gotiku to raczej przesada niszczy całą frajde
Rozumiem jak sąjakieś bugi lubdla jaj jak się nudzi przyzwać sobire jakiegoś przeciwnika ale poco upraszczać sobie gre??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom