Czy grałeś w GII, a dopiero później w NK?

  • Thread starter ReZiWiz
  • Rozpoczęty

Czy grałeś w GII, a dopiero później w NK?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.
R

ReZiWiz

Guest
Czy grałeś w GII, a dopiero później w NK? Skąd ten pomysł na ankiete? Ano stąd, że ostatnio widze dużo tematów związanych z Gothic Noc Kruka. Np. pytanie "gdzie mogę znaleźc zastępce dla vatrasa?". Z tego wynika, że user nie grał w gothic'a 2 i poprostu nie wie co się zmieniło i nic nie wiadomo mu o Jarkendarze. potkałem się z wypowiedzią "Idź najpierw do Jakendaru" a odpowiedź była "A co to jest?". Penetrowałem forum i zobaczyłem jedną wypowiedź, gdzie user mowi ze przeszedl NK i nie wie co to Jarkendar
biggrin.gif
NO więc wracając do ankiety... udzielamy szczrych odpowiedzi. Zobaczymy z czego wynikają wasze problemy z grą.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Ja gram od razu z NK bez uprzedniego grania w G2 i tak jest o niebo lepiej
smile.gif
Mozna przeżywać obie przygody naraz nie wiedząc co bedzie dalej i tym samym zostawiac to sobie jako niespodziankę.
 
R

ReZiWiz

Guest
Ja gram od razu z NK bez uprzedniego grania w G2 i tak jest o niebo lepiej
smile.gif
Mozna przeżywać obie przygody naraz nie wiedząc co bedzie dalej i tym samym zostawiac to sobie jako niespodziankę.

Ale jaką masz z tego przyjemnośc? nie wyczuwasz wtedy dodatku :? pozatym jak nie grales w GII to czasami nie porównasz "o to jest trudniejsze" itp
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Własnie wyczuwam, bo wątek NK ma zupełnie inny klimat niż G2 a pioza tym tyle o NK czytałem, że bez porblemu rozpoznawałem co jest z G2 a co z Nk
smile.gif
Ale wiem, ze nie o to ci chodzi... chodzi o to uczucie, żę myslimy, że tutaj nic nowego, a tutaj nagle nowa postać, nowa broń itd. Więc się staje przed wyborem - albo się przeżywa dwie przygody na raz, albo się z przyjemnością odczuwa zmiany...
 

50 Cent

New Member
Dołączył
17.3.2005
Posty
22
Oczywiscie ze gralem najpierw w G II, kilka razy to pszeszłem co do przejscia dodatku to juz wiedzialem co mam robic, potem jednak nie chcialo mi sie dalej grac, jednak uważam ze G II bez dodatku jest lepszy, z dodatkiem sie tak ciagnie, az potem nie chce sie grac...
 

masta

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
313
Chyba jednak lepiej jest od razu grać w NK(ja grałem w GII), bo możesz grać wiedząc, żew nic się nie powtórzy, chociaż na każdym krou jest coś nowego.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Naturalnie że grałem najpierw w G2 , ale też myślę że jednak lepiej jest grać odrazu w NK ponieważ w sumie od trzeciego rozdziału jest to samo co w G2. Ja przeszedłem 5 razy G2 , no i póżniej jak widziałem że jest to samo to niechciało mi się zbytnio grać, ale hjednak przeszedłem do końca . W sumie to jak kto woli warto przejść G@ i zarówno NK.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No więc tak ja jako pierwsze przeszedłem Gothica II ponieważ jak ja go przechodziłem to o NK mozna było marzyć. No i nadszedł czas że pojawiła sie Noc Kruka i przeszedłem ją. Teraz znowu zaczynam tym razem Magiem
tongue.gif
No i czekam już na Gothica III!
 

luk@sz

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
47
Ja również przechodziłem Gothica II jako pierwszego, no cóż nie miałem wyboru
smile.gif
, bo NK dopiero w drodze było. Szczerze mówiąc zagrał bym najpierw w Gothica z NK, ponieważ jak się gra wiele razy w samą dwójkę, to później jak się gra w GII z NK to tak troche jak się wyjdzie z nowego świata nudnawo i nie chce się już grać w fabułe "zwykłego" Gothica
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
ja gralem odrazu z NK. wczesniej nie mialem G2, kolega mi pozyczyl odrazu dwie czesci
tongue.gif
 

Annihilator

New Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
28
Ja wcześniej grałem w Gothica II. Grając wcześniej w podstawówkę poznałem fabułę i grając teraz w Noc Kruka mam tą przyjemność zauważenia zmian. To tyle jeśli chodzi o mnie.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ja przechodziłem G2 przed NK 9 razy i teraz tego żałuje bo jak tylko koncze przygode w nowym świecie to znowu trzeba przechodzic to samo i poprostu nudy jak nic
 

Noctrune

New Member
Dołączył
26.3.2005
Posty
8
Ja napączątku grałem w gothica II by go przejść !! po tem jak kilka krotnie tego dokonałem to zabrałem się za NK !!! Ja wole najpier przejść starszą wersje gry by potem zagrać w nowość!!!
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja na początku grałem w gothica II, dopiero później w nk. Tak można poczuć zmiany w grze i nie mieć trudności w pierwszym rozdziale, bo już trochę wiesz co masz robić (zresztą jak grałem w gothica II to nie słyszałem jeszczę o nocy kruka
tongue.gif
).
 
R

ReZiWiz

Guest
re

No jak ja grałem w Gothic II to jeszcze nawet nie wydali w niemczech wtedy NK
biggrin.gif
No ale tak poważnie to trochę żałuję że grałem. Teraz żeby zaspokoić "głód" gothicowy, gram w mody (niestety po niemiecku :cry: ) Powiem szczerze, że gra jest łatwa. Nie to co morrowind
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom