Czy Gothic II powróci?

Status
Zamknięty.

Bakerman

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
73
Muszę się przyznać, że dwa razy przeszedłem G2 na pirackiej wersji. Jednak ta gra zasługuje, by kupić oryginał. Jednak dość dawno CD Project zaprzestał sprzedarzy tej genialnej gry(podobno licencja na sprzedarz wygasła). Jak sądzicie, czy CD Project ze względu na premierę NK wznowi sprzedarz? Ja mam taką nadzieję. Bo trochę by to nie miało sensu- wydawać dodatek do gry, której nie można już kupić.
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
myśle że powinni i nawet muszą wznowić sprzedarz Gothica 2 i najlepiej żeby sprzedawali dwópaki czyli Gothic2+Noc Kruka i nawet bym był za sprzedarz trójpaku Gothic+Gothic 2 +Noc Kruka
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Ja też sądzę, że powinni wznowić sprzedaż Gothic 2. To mogłoby zwiększyc ilość klijentów do NK i samej dwójki.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Jeżeli faktycznie wpadną na taki pomysł to pewnie już będzie wychodzic GIII
laugh.gif
Chociaż kto wie może znajdzie się ktoś mądry i podsunie pomysł CdProjekt. Z chęcią kupiłbym GII oryginał ponieważ sam mam pirata :evil: Pozdro All
 

Donio15

New Member
Dołączył
18.1.2005
Posty
25
Ja normalnie ładnie sie wnerwiłem jak zobaczyłem że Gothic II został wycofany ale mam nadzieje że powruci do sprzedarzy. :twisted: :twisted: .

[ : Czw Sty 20, 2005 7:52 pm ]
Ja normalnie ładnie sie wnerwiłem jak zobaczyłem że Gothic II został wycofany ale mam nadzieje że powruci do sprzedarzy. :twisted: :twisted:.
 

Ciocia Hela*

New Member
Dołączył
16.1.2005
Posty
14
nom to jest troche bez sensu bo oni tylko na tym traca ponieważ wszyscy ktorzy bedą chcieli zagrać w NK będą musieli sobie raczej pirata załatwić chyba że sie komuś uda znależć :roll:

[ : Czw Sty 20, 2005 8:01 pm ]
nom to jest troche bez sensu bo oni tylko na tym traca ponieważ wszyscy ktorzy bedą chcieli zagrać w NK będą musieli sobie raczej pirata załatwić chyba że sie komuś uda znależć :roll: jestem za wznowieniem sprzedazy
 
E

Electric_Dragon

Guest
moim zdaniem napewno kiedyś CD- projekt wyda całą serię Gothica. Jest to nieuniknione, ponieważ zawsze wydawali po jakimś czasie gry z jednej serii np. Baldurs Gate.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
No niestety - wyglada na to, że nie wydadzą. Ale na pewno nie z nich winy. Ale jakoś coś CDP nie spieszno, żeby mi odpisać, czy wydadzą pakiet G2+NK
ohmy.gif
 

Bakerman

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
73
Posłałem do CD Projectu dwa maile z pytaniem, czy drugi raz wydadzą G2. Pierwszy posłałem w piątek o 18:00, a drugi 24 godziny później. I jeszcze mi nie odpowiedzieli!! :evil: :evil: Widocznie gó*** ich to obchodzi! :evil:
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
ty myślisz że mają dla ciebie czas?? Oni się zajmują masą gier np. rozmyślają czy wydać World of Warcraft..
Nie mają czasu dla ciebie i innych nie jesteś sam na świecie chłopie pomyśl, poczekaj a jak z tydzień nie bedzie odpowiedzi to dopiero napisz coś takiego nie obraź się tylko
Howgh
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Ja jestem za wznowieniem sprzedaży,sam kupiłem(kiedyśtam) dwupaka G2 i G,a teraz czekam,aż mi rodzice NK kupią... a poza tym,chyba nikt nie lubi co chwila pożyczać kolegom gier,wiadomo,dzikusy,jeszcze płyty połamią...
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
QUOTE Posłałem do CD Projectu dwa maile z pytaniem, czy drugi raz wydadzą G2. Pierwszy posłałem w piątek o 18:00, a drugi 24 godziny później. I jeszcze mi nie odpowiedzieli!! :evil: :evil: Widocznie gó*** ich to obchodzi! :evil:

Odpowiedzą, odpowiedzą. Na mojego poprzedniego maila odpowiedzieli - ale dopiero po kilku dniach, w końcu sie doczekasz.
 

bayernmu

New Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
7
QUOTE Posłałem do CD Projectu dwa maile z pytaniem, czy drugi raz wydadzą G2. Pierwszy posłałem w piątek o 18:00, a drugi 24 godziny później. I jeszcze mi nie odpowiedzieli!! :evil: :evil: Widocznie gó*** ich to obchodzi! :evil:

LOL a nie pomyślałeś, że w weekend BOK nie pracuje? Z resztą myślisz, że jesteś jedyny, który pisze coś do CDP? Na następny raz wpeirw się zastanów, zanim zaczniesz kogoś obrażać....

Pozdrawiam
 

OnUa

New Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
12
Racja, powinni wydać znów Gothic 2. Jak ktoś nie ma G2 bez dodatku to może zejść na złą droge i kupic pirata ;p. Ja na szczescie tego problemu nie mam i niedlugo juz bede sobie pykał w NK xD
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
A ja usze sie pochwalic, że własnie kupiłem G2 na Allegro po sensacyjnie nieskeij cenie 108.50. Ktoś z was jeszcze zakupił?
 

BOB

New Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
12
tez mi sie wydaje ze nie wznowia sprzedazy gothic 2, mozliwe ze bedzie jakas platynowa edycja czyli gothic1 gothic2 oraz gothic 2 noc kruka :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

:arrow: 199zł to rozsadna cena za taka serie paltynowa gothic
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
199?? za dużo pomyślmy NK: 59+ G2 99+ G1 19=prawie 170 i najwyżej obniżą cene żeby sie im opłacało więc jakieś 140-160 zł a nie 200 odrazu :|
 

Misiu88

New Member
Dołączył
24.1.2005
Posty
24
Właśnie 200 zł odrazu nie beda walic.Zwabią klientów a później cena będzie stopniowo szła w góre.Poza tym ja też czekam na NK chociarz w pełni nie przeszedłem Ghotic 2
laugh.gif
i gram na piracie (z polskim jezykiem mam Ghotica 2)
smile.gif
8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom