Czwarty obóz

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
zgadzam się.Nie da się do nich dołączyc.Jak chciałem tam poszedłem to zaczeli do mnie nawalać a z tym chościem jak chciałem rozmawiać jak wytłukłem wszystkich tych którzy mnie zaatakowali to ten ich szef zaczął uciekać do lasu,więc mi tu reven nie wymyślaj z jakimś czwartym obozem!!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
obóz

Ja nei gadam głupot chyba mr. Mjoker opisał wam droge do obozy. Jak tak se pójdziesz bez nieczego to się kurde nie dziw !!!!!
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Według mnie też istnieje bo go widziałem :p . Chyba można się do niego przyłączyć!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Obóz

No jak usowodniłem wam z Mjokerem no nagle wszyscy są na tak a na poczatku : jak tam obóz to yulko bandycie , nie da siedo nich przylonczyc hhehe . Dzienki Mjoker za udowodnienie mi racji a reszcie :p
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Reven mnie pytał co ja na to:

A ja na to jak na lato :p

A teraz serio- jeżeli zainstaluję sobie znowu G1 to sprawdzę prawdiwość tego co Mjoker napisał... A póki co nie będę się udzielał zbyt często, za racji że w G1 i G2 daaawo nie grałem :p

PS. Przerzuciłem się na Mmo Rpg :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Obóz

Fajny awantarek Arcane skąd taki masz /????? A wracając do obozu to ja sprawdziłem prawdomównosc MJokera i mi nie wmawiajcie że to nie prawda :p i wiecie co ja na to ??? (styl Arcane) jak na zime :p .
 

Pogromca zła

Member
Dołączył
13.3.2004
Posty
112
ja tez sie zgadzam kupiłe wszystkie rzeczy od Sharkiego według instrukcji i ten wogule mnie nie zaczepiał
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
a więc powiadasz że niemożnma sharkiego stłuc ani go okraść hmmm ciekawe jak tego dokonać hmmmm wiem eureka :D

Ja tam u licha wykupiłem wszystkie rzeczy i co nic absolutnie nic chyba że coś przeoczyłem tylko co hmmm :?
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
KING ledwo co dopisałem cię do klanu a ty robisz dwa posty pod rząd i właśnie takim sposobem masz pierwsze upomnienie. Posty połączyłem i chciałbym abyś edytował a nie dopisywał kolejny.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
ok clone_xx sorki to się niepowturzy

Niech Innos będzie z tobą
 

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
No więc byłem w tym obozie bandytów i wszystko czego sie dowiedziałem to to że atakują oni wszystkich no nie siebie:D to jakby skorumpowane szkodniki którym nawet nie podobało sie w New camp to jest poprostu miesko armatnie no jak sie jest juz dobry :)
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
hw

O znalazłe moj najlepszy temacik :D Oczywiście ze jeżeli nie wypełnisz tych misji to bedą cie tłukli wiec do roboty mr. Mjoker ktróy juz sie tu nie udziela udzielił ci odpowiedzi :]
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
MAJOREK WSZYSTKO WAM NAPISAŁ SPRAWDZIŁEM DZIAŁA :p :D 8)


PS.Niech światło Innosa spłynie na was. 8)
PS.Na potęge wrzechpotężnego Beliara. 8)

BoRyS : Nie wolno pisac postow DUZYMI literami.
 

sitek

Member
Dołączył
28.7.2004
Posty
82
Jest pewien sposob wejscia do tej gildii.
trzeba zabic strarznikow i odrazu pobiec do kapitana oczywiscie to tylko teoria :roll:
 

TurboMaxim

New Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
2
hah

QUOTE zgadzam się.Nie da się do nich dołączyc.Jak chciałem tam poszedłem to zaczeli do mnie nawalać a z tym chościem jak chciałem rozmawiać jak wytłukłem wszystkich tych którzy mnie zaatakowali to ten ich szef zaczął uciekać do lasu,więc mi tu reven nie wymyślaj z jakimś czwartym obozem!!Ej gościu nie pi***** mi farmazonów bo mjoker ma racje Da sie dołączyc do obozu banmdytów!!A pozatym wes pod uwage ze autorzy gry nie nadawali by imienia(quentin czy jakos tak:p) przywódcy tej szajki bez sensu!!Nadali mu imie bo mozna DO NICH DOłączyc tylko trza troche pomyśleć!!
PS:Troche szacunku dla mjokera i jego sprzymierzencow bo rozjasnil wasze tepe mózgi!
biggrin.gif
:D:D:D:D
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
ja poszedlem do tego 4 obozu i przedemna uciekli nie wiem dlaczego
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
hehe... tez odkrulem ten oboz i wszystkich tam wybilem. 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom