Czwarty obóz

Status
Zamknięty.

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Czy wiecie, że w grze istnieje czwarty obóz? Mianowicie kiedy spróbujecie obejść skały (te w których jest Stara kopalnia) z prawej strony (zależy od , której patrzycie, chwilę później powiniście natrawić na stado zębaczy)
idzcie w górę, dotrzecię do bramy podobnej do tej w starej kopalni. Znajduję się tam obóz bandytów, narazie niestety nie wiem ale spróbuje znaleść sposób
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
A jaki tam obóz? :) To są zwyczajni bandyci z Nowego Obozu. :) Moim zdaniem bynajmniej... Ale spróbuj podejść do nich to z miejsca cię zaatakują. :twisted: Zostaje więc tylko i wykończenie. :p
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Ja ich od razu zabiłem

Najpierw siekałem do nich ze skał, a potem skoczyłem na srodek obozu i zabiłem wszystkich
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Można się do nich przyłonczyć

Kumpel mi powiedział, że w jakiś sposób można się do nich przyłonczyć więc w pewien sposób to obóz
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Tak więc- w G1 mam trzy miesiące od jego polskiej premiery... Przeszedłem go sam nie wiem ile razy... Sprawdzałem co tylko się da! Nawet z kodami... :oops: Ale jeszcze w życiu nie słyszałem, że można przyłączyć się do tych bandytów! Skoro twój znajomy wie tak dużo to czemu nie powie JAK można się do nich przyłączyć? Może jednak się mylę...
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
CO ?????

Mówił cos, ze trzeba zabrać jakis list od kogos i dać go przywódcy bandytów
 

mihu

Member
Dołączył
13.9.2003
Posty
240
o mój boże...

myśle że nie da sie do nich przyłączyć , a "list"(ę?) to trzeba zdobyć by należeć do nowego obozu więc coś ten twój kumpel kręci bo nie ma sposobu dostać się do ich gildi
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Zgadzam się z mihu, ci "bandyci" to po prostu szkodniki z Nowego Obozu.
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Bandyci !!!!!!!

Ale zauważcie, że jak jesteście szkodnikami to i tak was atakują
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Możesz być nawet i Nekromantą a oni cię zaatakują (gińcie głupcy! :twisted:). Chyba też dlatego pisze "Bandyta", a nie "Szkodnik". Poza tym są ubrani jak szkodniki- pewnie jacyś zwyrodnialcy. ;P
 

Maximus

Member
Dołączył
11.11.2003
Posty
147
szczerze mówiąc ja tam nie dotarłem :p ale znalazłem jeszcze jedno ciekawe miejsce. z pewnością większość z was tam była, ale mnie to ciekawi...
po wyjściu z nowego obozu skręcam w prawo i znajduję jaskinie. są tam jakieś łatwe potworki, ale jeśli pójdę dalej wzdłuż skał, to znajdę kolejną jaskinie, gdzie jest trzech szkodników. jeden ma imię(już nie pamiętam jakie), a pozostali dwaj to "Mieszacze". Kiedy wchodzę do tej jaskini ten "Imienny szkodnik" :D atakuje mnie. po zwycięzkiej walce, nie mogę nic zrobić. on kiedy wstaje atakuje mnie ponownie, a tamci dwaj tylko się przyglądają. nie wiecie może czy tam można coś zrobić? albo chociaż z kimś pogadać? :D
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Tamci mieszacze potrzebni są do wykonania zadania od Cor Kaloma. Musisz być w bractwie i poprosić go o zadanie. On każe ci usunąć kiolesi którzy zajmują się nielegalna produkcją ziela. Zagadaj do tego ca ma imie i nastrasz go, że idą do nich Strażnicy Świątynni. Oni się zcykają i se pójdą. ;P
 

Mjoker

New Member
Dołączył
17.2.2004
Posty
9
Przyjęcie do obozu bandytów to dokończona misja, a mieszacze mają coś z nią wspólengo. Opisze wam tu co należy robić by to tamtego obozu wejść bez narażania się na ich łuki.
Najpierw kiedy mamy misje "zadanie od Thorusa", idziemy do Mordraga i każemy mu się wynosić. On wtedy zaproponuje nam dołączenie do Noego Obozu. Zgadzamy się i nie wychodząc ze Starego Obozu zabijamy go [możemy zostawić go przy życiu, robimy co nam się podoba]. Teraz idziemy do Fiska, który zaczepia nas i każe znależć nowego partnera do interesów, jako że zabiliśmy jego byłego pasera. Po otrzymaniu odpowiedniego zadania idziemy do Nowego Obozu i gadamy z Sharkym. W tej chwili on pokazuje nam swój ekwipunek. Należy wykupić wszystkie rzeczy sprzedając mu zbroje [tylko tak możemy sprawić że nie będzie miał nic w ekwipunku, ale nie wolno go atakować w celu okradzenia go!]. Potem Sharky zagaduje nas i mówi że nie ma nic na sprzedaz, wiec nie moze dalej handlowac. Prosi abyśmy odnależli jego brata Jacko [ten z nielegalnej wytwórni ziela, on i jego koledzy nie atakują nas wtedy]. Prowadzimy Sharkiego tam i razem z Jacko i mieszaczami idziemy do obozu bandytów [wiecie zapewne, ze tam własnie ida, kiedy wygonimy ich przy misji od Kaloma "wytwornia ziela"]. Kiedy dotrzemy do wczesniej wspomnienego Obozu, przywodca bandytow-Quenteen proponuje dołaczenie do obozu.
Tak oto wykonuje się to zadanie. Jesli macie jakies pytania to nie zwracajcie sie z nimi do mnie, gdyz opowiedzialem wam najprosciej i wymienilem wszystkie detale. Wiec sami rozwiazujcie problemy zwiazane z ta misja. Powodzenia zycze :twisted:
 

mihu

Member
Dołączył
13.9.2003
Posty
240
.

A coś mi świta, tylko co?

Chyba znam prawdziwe oblicze Pana Mjokera

A czemu Pan Mjoker na innych forach się udziela jak swoje ma?
Mam tu szpiega z krainy deszczowców

"To będzie Miś na miarę dwudziestego pierwszego wieku!"

"Zeżarli nasze święte jabłka!"

ostatnio dużo polskich filmów starych oglądałem i ciągle po głowie biega mi świetny głos i genialne teksty Stuhra tego starszego of kors

Dołączenie się do bandytów (nie mylić ze szkodnikami) to ściema na miarę 21 wieku. Howgh.
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Tu się pisze o czwartym obozie a nie piepszy od rzeczy!
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Nio

Serjo Batonik od ostatniego czasu stał się bardzo zasadniczy, pozbawiony chumoru. Ale szczerze powiedziawszy to co Sturh i kalosze mają do Gothicka oczywiście bardzo wiele przecież obóz na bagnie powienien mieć kalosze a sturh mógłby użyczyś kom głosu nie mihu ?
 
A

Anonymous

Guest
Re: .

A coś mi świta, tylko co?

Chyba znam prawdziwe oblicze Pana Mjokera

A czemu Pan Mjoker na innych forach się udziela jak swoje ma?
Mam tu szpiega z krainy deszczowców

"To będzie Miś na miarę dwudziestego pierwszego wieku!"

"Zeżarli nasze święte jabłka!"

ostatnio dużo polskich filmów starych oglądałem i ciągle po głowie biega mi świetny głos i genialne teksty Stuhra tego starszego of kors

Dołączenie się do bandytów (nie mylić ze szkodnikami) to ściema na
miarę 21 wieku. Howgh.

Ja udzielam sie na forach, ale nie szpieguje. Po prostu pomagam w grze innym ludziom. Wziąłes sobie Mihu to za bardzo do serca-to nie wojna
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Obóz

Mówiłem wam że da się przyłonczyć do obozu :p . Dzienki Mjoker że wreszcie wyjąsniłeś wątpliwości i co ty na to Arcane ??/ :lol: . Reven rullezz
 

mihu

Member
Dołączył
13.9.2003
Posty
240
Re: .

Ja udzielam sie na forach, ale nie szpieguje. Po prostu pomagam w grze innym ludziom. Wziąłes sobie Mihu to za bardzo do serca-to nie wojna

no okokok, tylko sprawdzam

ostatnio wiara na forum jakaś taka niemrawa i nie reaguje na bodźce zewnętrzne. Ja nie pieprzę, ja konwersuję ;)
 
A

Anonymous

Guest
zgadzam się.Nie da się do nich dołączyc.Jak chciałem tam poszedłem to zaczeli do mnie nawalać a z tym chościem jak chciałem rozmawiać jak wytłukłem wszystkich tych którzy mnie zaatakowali to ten ich szef zaczął uciekać do lasu,więc mi tu reven nie wymyślaj z jakimś czwartym obozem!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom