Czemu ta gra taka latwa?

Status
Zamknięty.

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
wszyscy narzekaja, czemu te wargi, smocze zebacze i poszukiwacze sa takie trudne????? jesli ktos poszedl w odpowiednim czasie tam gdzie musial isc(nowy swiat) i dobrze gra to gra nie jest w OGOLE trudna!
trzeba tylko duzo expa nabijac. Ja skonczylem gre magiem z 48 levelem i od 3 rozdzialu w grze najmniejszych trudnosci nie bylo. a te czary 6 kregu sa boskie:) smok ozywieniec ginie po rzucieniu 2-3 czarow smiertelnej fali badz deszczu ognia. latwizna, idzie na Ciebie masa orkow, deszcz ognia i po nich. Elita to przezyje ale smiertelnej fali juznie:)
smok ozywieniec to pierwszy potwor w grze ktory przezyl moja smiertelna fale:) moze inne smoki tez przezylyby ale tamte zabil moj demon:)
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
CHciałbym sie zapytac do czego nawiązuje ten temat?
Ale wiesz ty się tak mądrzysz że to takie łatwe jak byś był naprawde fanem Gothica to byś wiedział, że magiem Ognia jest najprościje w grze! Tkie czary jak burza ognia czy śmiertelna fala to rozwalają każdego!
to teraz mam dla ciebie propozycje, przejdź sobie Gothica 2 NK łowcą smoków, tam juz nie ma tak łatwo bo za siłę trzeba bulić dużo Ap i nie mozesz uzywac run!
To jak przejdziesz NK łowcą smoków to pogadamy!
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Jestem tego samego zdania co Go_rn. Ja zawsze gram Najemnikiem a później Łowcą. GII przeszedłem ponad 25 razy. Jak grałem w NK zastosowałem taką samą kolejność uczonych rzeczy jak w zwykłym GII i się na tym przejechałem :!: I nie jest NK wcale takie łatwe jak piszesz. Ty jako Mag posługujesz się magią. Zwierzęta i Poszukiwczy pewnie zamrażasz Bryłą Lodu a Później nawalasz Kulą Ognia albo innymi czarami. Moim zdaniem to jest pójście na łatwizne. Zagraj Łowcą albo Palem zobaczymy czy wtedy też będziesz tak mówił. Jak np. za 5 pkt siły będziesz musiał wydać 20 pkt nauki. Ciekawe czy dalej tak będziesz uwazał. Zagraj a sie sam przekonasz mądralo :!: :!: :!:
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Trochę się z wami nie zgadzam bo magiem gra się dosyć trudno do pewngo momentu, oczywiście jeżeli ma się deszcz ognia czy śmiertelną falę to nie ma już rzadnego problemu. Ale wcześniej np. w Jarkendarze kamienni strażnicy prawie wogóle nie reagują na czary które są dostępne w drugim rozdziale albo też jest duży problem z poszukiwaczami. Przynajmniej tak mi się wydaje bo jak grałem Łowcą Smoków to wyprobówywałem sobie niektóre zwoje i kamienni strażnicy i poszukiwacze byli nie do pokonania czarami które są dostępne w pierwszych trzech rozdziałach.A tak właściwie to dopiero zaczałem grać magiem , ale tak jak piszę próbowałem walczyć z tymi przeciwnikami czarami ze zwojów i był problem dopiro błyskawica z czwartego kręgu jest w miarę mocna . A jak na razie pszeszedłem tylko łowcą smoków , ale nie było ąż tak żle największy kłopot miałem ze stadami smoczych zębaczy no i trochę z większymi ilościami orków i jaszczuroczłeków.Ale ogólnie oceniam grę na trudną przynajmniej grając łowcą smoków ze względu na to że trzeba bardzo dużo płacić punktów umiejętności za poszczególne atrybuty.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Hmm, trudną? Ta gra jest najwyżej średnia, chyba że ktoś idzie z 5 lv na czarnego trola
biggrin.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
W pełni zgadzam się z przedmówcami. Noc kruka nie jest takie łatwe ani tez nie jest tez tak strasznie trudne. magiem mi się grało bardzo łatwo i rzeczywiście nim się gra najłatwiej wezmie się smiertelna fale czy deszcz ognia i nie ma większego problemu z potworami. No a jak się gra łowcą smoków czy chocisz paladynem to jest juz ciężko. Ja gram aktualnie Łowcą Smoków i mam dopiero 34 lvl i jestem przy Bagiennym smoku i mam z nim problemy ale dam sobię rade!! Więc podsumowując jak masz dużego expa to gra się rzeczywiście łatwiej!!!
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Moim zdaniem jest trudna w porównaniu z GII. Trzeba się o wiele bardziej pomęczyć na początku żeby później jakoś poszło. Sam wiem z własnego doświadczenia. Jak się zawali początek gry to ciężko jest w późniejszych etapach i jest naprawde przerąbane. Dlatego ja też zacząłem grać szybko od nowa i narazie jest wsio oki. Oczywiście poziom trudnośći nie jest aż taki jak w LOTR Powrót Króla. Tam trzeba się naprawdę pomęczyć. Ale to już inna bajka. pozdro All
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
magiem jest bardzo łatwo, jak juz masz grom to wogule nie ma o czym mówić wiec autor niech sie nie wozi tak !!
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ta fajne uczucie jak mnie łowcą na 36 lvl 4 smocze żebacze w chwilke zabijają trzeba pokoleji gnidy zabijać a magiem jest trudno tylko w 1 rozdziale puzniej to z górki idzie z tymi wypas runami a szpon niestety jest zawodny i niezawsze wroga szlak trafi
tongue.gif
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Dla mnie to mial racje GO_RN bo magie na poczatku jest trudno ale pzoniej to juz moza zabic kogo sie che wiec wiecie i wogle sie tak madrzysz jak na 48 lvl skonczyles gre ja skonczylem na 40 lvl lowca smokow i bylo troche trudno
tongue.gif



GO_RN!! masz racje pozdro
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
QUOTE Hmm, trudną? Ta gra jest najwyżej średnia, chyba że ktoś idzie z 5 lv na czarnego trola
biggrin.gif


Zgadzam się że gra ma średni poziom trudności , mi w mojej wypowiedzi chodziło o dodawanie punktów siły czy zręczności , a mianowicie o to że nie można tak jak w G2 rozwinąć sobie wszystkiego na doś wysoki poziom tylko trzeba się koncetrować na jednym stylu walki.
Aha , a co do maga ognia to gra się na pewno trudno przez pierwsze dwa rozdziały , no i jeszcze w trzecim rozdziale pewien problem stanowią poszukiwacze.No jak zdobędzie się już grom , deszcz ognia czy nawet błyskawicę to jest oczywiste że mag wymiata , ale nadal pozostaję przy tym że początek jest trudny.
tongue.gif
biggrin.gif
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
NK może nie jest aż tak bardzo trudna ale jest napewno trudniejsza niż GII. Magiem na początku też jest bardzo trudno. 2 orków lub jaszczuroczleków to już za dużo. Ale najtrudniej jest Łowcą Smoków.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
G2 Nk według ciebie jest łatwą grą chyba jesteś śmieszny zagraj sobie w innego cRPGa i porównaj (do wszystkich fanów teorii że gothic to nie RPG ja pozostane przy tym że gothic jest grą RPG
tongue.gif
) grałeś wogule w jakieś inne gry? Może spróbuj przejść Gothica bez kodów bo według mnie ta gra jest naprawde trudna :? Chyba że jak sobie natłuczesz 142 level i idziesz wesoły po spędzeniu ferii na masakrowaniu ścierwojadów na smoki i mając 240 siły zabijasz zebacza i piszesz ale łatwa gra!! Poza tym faktycznie spróbuj sobie zagrać najemnikiem i jak będziesz musiał wczytywać gre po każdym spotkaniu z przeciwnikiem twarzą w twarz a nie zaklęciem z 10 metrów to napiszesz jeszcze raz swoją subiektywną opinie :roll: akt questy w gothicu lub ich większość są śmieszne ale moim zdaniem w żadnym wypadku ni mozna nazwać ghotica grą łatwą tyle :roll:
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Gothic naprawdę nie jest łatwy (no może jak sobie wpiszesz cheat god szpanerze) ja z każdym zębaczem mam problem (no możę trochę przesadzam :oops: , ale to na pewno nie jest łatwa gra. Pograj sobie w sacreda. Tam tylko chodzisz i zabijasz nic innego, a gra jest tak banalna, że bez komentarza.
 
P

Pan cienia, Inubis

Guest
Gothic wcale nie jest łatwe pograj se trochę w GD to zrozumiesz...
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
kurde.... co za brednie, Lowca Smokow skonczylem grac w 5 rozdziale i nie mialem zadnych problemow, Jesli ktos jest dobry i umie grac, walczyc to gra nie jest trudna, przyznaje ze nieraz musialem wczytywac ale bez przesady!!!! i w inne gry tez gralem!!!
a Magiem na poczatku trzeba sie nameczyc.

[ : Pią Mar 04, 2005 4:20 pm ]
aaaaa musze dodac ze w 2 rozdziale po zabiciu Kruka od razu oddalem szpon beliara do zniszczenia
biggrin.gif
wiem ze glupstwo?
biggrin.gif
:D ale pozniej tak zle sie nie gralo
 

Skoczny

New Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
16
Wystarczy się wczuć i być cierpliwym.Znam takich którzy po paru godzinach główkowania w jednym miejscu przestawali grac.Jak grałem pierwszy raz to mzoe miałem trudnosci z czyms ale napewno nie bylio to wrogowie,raczej jzu jakies zagadki.Z wrogami nigdy nie miałem problemów(ostatniego bosa drakolicza pokonalem 3 ciosami).Takze jak ktos lubi takie gry i sie wczuje nie będzie miał problemu.
 
S

Sir Karolus

Guest
NK jest trudniejsza od podstawy ale przecież nie bije się smoczych zębaczy czy cienostworów na starcie. Na początku pkt się bije na łatwych zadaniach a później zwierzyna i wmiare leveli większe bestie. Jak sie stopniowo idzie i dobrze przydziela punkty doświadczenia nie ma większych problemów. Ważny jest dobry miecz i przynajmniej 30% umiejętności walki, albo zwoje np. deszczu ognia i orki juz nie stanowią problemu. Oczywiście cały czas mowa o wojowniku jescze dokładniej Najemniku/Łowcy Smoków.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
daj spokuj ze smokiem gdy pierwsz raz przeszlem gre miałem mega słaba postać i tak poszedł pod topur i nie sprawił mi większych trudnośći. :twisted: jak i reszta smokuw trudniejśi to są hyba orkowie
tongue.gif
 

M40

New Member
Dołączył
11.3.2005
Posty
2
Zachowujecie sie jak dzieci, bo wargi za mocne, bo poszukiwacz za twardy, a kaszka za gorąca...grałem w gotchica II i NK i według mnie poziom trudnośći w NK jest wyższy i BARDZO DOBRZE gdyby gra była łatwa to była by też nudnawa. Zauważyliście na pewno że sa dodatkowe możliwości napakowania siły czy zręczności, eliksiry czy kamienne tabliczki. W NK grałem łowca smoków i bardziej niż trudniejsi przeciwnicy zaskoczyły mnie ceny za pancerz łowcy, ale i to nie było przeszkodą wyruszyłem na polowanie i po chwili uzbierałem kase i przy okazji zdobyłem doświadczenie. Co do przydzielania punktów to wiadomo że pierwsze pakuje się w postać, a później w dodatkowe umiejętności (ważenie mikstur itp) Podsumowywując NK jest trudniejsza, ale według mnie to zaleta, a nie wada i mam nadzieję że gothic III też będzie miał podobny poziom trudności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom