Czekanie...

Status
Zamknięty.

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Chciałbym was zapytać o to w jaki sposób przeżywacie oczekiwanie na naszego ukochanego i z utęsknieniem wyczekiwanego Gothica 3...

Otóż jestem po prostu zakochany w każdej części gothica a miłość do tej gry wzrosła jeszcze bardziej, kiedy usłyszałem o wyjściu g3. Nie mogę przestać myśleć o tym jak to będe sobie w nią pykał i odkrywał nowe questy, krypty, lokacje itp. itd. Po prostu nie moge się doczekać i kazdego dnia musze sobie obejrzeć chociaż kilka screenów i jednego trailera bo nie wytrzymuje tej tęsknoty a sam g2, nk i g1 mi nie wystarcza. Dlatego włócze sie po domu i rozmyślam o tym jaki to ten g3 będzie i wypytuje kolegów czy nie mają jakichś fajnych gierek mogączych choć na chwile zastąpić gothica... Dlatego pytam się was jak wy to przeżywacie i jestem ciekaw czy tylko ja jestem takim fanatykiem gotha.

Pozdro
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Osobiście nie przeżywam tago w taki sposób jak ty cichy. Gothic 3 jest dla mnie jedynie kolejną grą dzięki której będe się mógł rozerwać. Oczywiście gdy zobaczyłem pierwsze fotki i filmiki z gry ciągle o niej myślałem jednak po kilku dniach przystałem. Uważam że na tym szarym bo szarym świecie jest wiele ciekawych zajęć, więc nie musze wyczekiwać na premiere jakiejś gry. Poradze ci jedno znajdz sobie coś lub kogoś na kim skoncentrujesz swoje myśli a napewno przejdzie.
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Cóż ja jestem wielkim fanatykiem Gothica, ale nie wiem, czy na moim kompie (mój komp nie jest słaby) będzie działał, więc jakoś tak nie przeżywam tego. Chociarz teraz, jak nie mam w co grać, bo wszystko poprzechodziłem, chciałbym grać sobie w G3, ale trzeba czekać i to mnie dobija czasem. Ogółem: wytrzymam. Pozdro!
 

Conan

New Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
24
ja to przezywam w ten sposob ze poszukałem sobie roboty i od stycznia zaczynam sowija pierwsza prace. Bede zbieral na nowego kompa (trzeba w nim bebechy zmienic) a potem na orginalna gre wiec jakos bardzo mi sie z gothiciem nie spieszy - chyba....
biggrin.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No ja czekam na gothica z niecierpliwoscią, bo jestem wielkim fanem tej gry. Ale moje życie wygląda normalnie - nie podniecam sie na codzień i nie odliczam dni do premiery. Nie opowiadam o tym kumplom i nie szukam na siłe jakiegoś info albo screenow. Jak cos mi w ece wpadnie to chętnie zobacze. Poprostu w spokoju czekam aż gra sie ukaże, a poczekam sobie długo, bo mam zamiar kupić polską wersję gry
smile.gif
 

Kelos

Member
Dołączył
10.11.2005
Posty
60
Jeżeli chodzi o czekanie, to bardzo dobija mnie fakt, że brakuje mi ramów.
Niestety abym mógł zagrać miały by być opuszczone wymagania lub mógłbym
kupić ramy. Znosze to bardzo ciężko. Czasami nawet chce się łbem o kaloryfer
walnąć bo Brakuje Mi RAM.


Pozdro BeZi
cool.gif


Radzę przepuścić tekst przez Worda - Dadex
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
heh coz ja przezywam jedynie fakt ze cieszylem sie jak uslyszlaem w zapowiedziach i recenzjach ze g3 wyjdzie pod koniec roku 2005 a tu wałek
wink.gif

czeba bedzie czekac niewadomo ile czasu na tego gothica bedzie trzeba jeszcze czekac bo mówią ze w tym miesiącu a tu nagle sie okazuje ze kilka miesięcy puźniej jedyne co jest to screeny albo filmiki na których widac z przerażeniem że nawet na kompach tworcow tej gry obecna wersja ścina trzeba bedzie meic niezłego kompa trzeba bedzie czekac niewiadomo ile a na wersje pl? ha! w polsce to pewnei bedzie na świeta tylko ze na te za rok, no ocz sorka za off topica ale musialem to napisac.Pozdro
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
A wiecie jak ja przeżywam oryginalnie to oczekiwanie ?? UCZE SIĘ
dry.gif
i piszę opowiadanka na forum (ale ujawniłem jedno) no i posty i wypady z kolegami
biggrin.gif
im mniej czasu tym mniej oczekiwania
biggrin.gif
mam na myśli to , że najlepiej nie siedzieć nic nie robiąc bo wtedy można za przeproszeniem kurwicy dostać
tongue.gif
lepiej znaleźć ciekawe zajęcie
biggrin.gif
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
Strasznie mi się dłuży czas czekając na gthica. Gram we wszystko co się tylko da i to juz poraz nie wiem który. ale naszęście wychodzę nowe gry. Jedyne co wkuża mnie w tym czekaniu tylko to że przesuwają premiere.
dry.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Fanatykiem na pewno nie jestem. Przeżywać też jakoś tego specjalnie nie przeżywam. Poprostu czasami mi się przypomni, że wogóle taka gra, jak Gothic, istnieje. Wiem, trochę to chamsko brzmi :p Ale na serio, co raz bardziej przestaję to forum, ogólnie, traktować jako forum o grze. Poprostu beblam sobie tu z Wami na różne tematy i jest gitara, a tematy związane z Gothic'iem odeszły w nie pamięć.
Rzecz jesna b. chętnie pograłbym sobie już w najnowszą odsłonę G. ale też nie przebieram tak strasznie nogami z niecierpliwości, że nie wiem co. Poprostu, troche mnie ciekawość zżera od środka, ale gdy o tym nie myślę to... Nie myślę :D
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Żadnej tragedii nie ma. Nie nazwałbym tego nawet czekaniem. Wyjdzie to wyjdzie. W tej chwili skupiam się na innych rzeczach. Moją uwag przykuwają także inne gry które mają się niedługo pokazać. Na Gothic3 jeszcze długo poczekam. Można nawet powiedzieć że dwa razy dłużej, ponieważ za niemiecką lub chamską piracką wersje nie mam zamiaru się brać.
Jest wiele rzeczy którymi można się zając aby o tym nie myśleć. Cokolwiek. Nie samym Gothikiem człowiek żyje.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Z tego co tutaj piszecie wnioskuje że uważacie mnie za jakiegoś psychola, który nie umie żyć bez jednej gry - Gothic. Otóż wcale tak nie jest, napisałem tego pierwszego posta szczerze i jestem naprawdę podniecony
tongue.gif
tym, że kontynuacja tej zaje***ej gry się ukarze. Oczywiście wcale nie jest tak że całymi dniami rozmyślam o gothicu, nie właśnie teraz dla mnie liczy się tylko szkoła bo mam spore zaległości i jestem zagrożony z jednego przedmiotu
biggrin.gif
, a o gothicu pomyśle i pomarze sobie po szkole i odrobieniu lekcji, po prostu bardzo lubie grać w tą gre i gdy tylko słysze słowo gothic odrazu moja cała uwaga jest skupiona właśnie na nim... Sorqa za offtopa, ale to miało być takie drobne sprostowanie
tongue.gif


Pozdro
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Ja też tak jak inni nie mogę się doczekać, aż w sprzedaży ukaże się Gothic 3
biggrin.gif

Jest to jedyna gra, która zrobiła na mnie tak wielkie wrażenie
biggrin.gif

Czekając na kolejną część gram w poprzednie... jakoś nie moge grać w inne gry bo poprostu po czasie mi się nudzą ( nie to co GOTHIC
biggrin.gif
).
No i tak właśnie to wygląda z mojej strony
biggrin.gif




POZDRO "Khalid"
 
G

Gray_Fox

Guest
Lol ja poprostu czekam i tyle. Mam to szczęscie ponieważ karta graficzna Ge Force 6200 128 MB DDR3 kosztuje tylko 235 zł ^^ =) reszta jest ok(ale to inna bajka
tongue.gif
). Jak większość z was też już niemoge sie doczekać ale to normalne
wink.gif
Nie przeżywam tego na tyle iż bym nie miał spać nocami
tongue.gif
Broń Boże
biggrin.gif


Pozdro =)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Hmm moje czekanie nie jest takie tragiczne. Po prostu czekam i czekam, bo nic nie poradzimy na to, kiedy Gothic 3 wyjdzie. Mam inne sprawy jak np. szkoła i nauka a w czasie wolnym gram w różne gry oraz w pozostałe części Gothica. I dzięki temu nie nudzę się czekaniem na nowego Gothica. Po prostu staram się nie gorączkować i czekać z duchem czasu
tongue.gif
aż gra wyjdzie.

Oby wyszła jak najszybciej.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ja sie podniecałem dawniej i to bardzo,a le teraz to chyba Lineage 2 jest dla mnie gra number uno...Gothic 3 będzie to będzie, nie to nie, nie pali mi się do niego, acz jeśli już bede go mial to napewno odstawie wszystko inne na bok, aby w pełni oddać sie graniu... Ale żebym jakos wyczekiwał albo coś nie...juz nie
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
ja nie moge sie doczekac chyba jak kazdy
wink.gif
co kilka dni szukam jakichs newsow z drugiej strony pasuje mi to ze g3 wyjdzie za trooche czasu bo bede miec wiecej czasu na zebranie kasy na nowy sprzet;) obecnie po raz kolejny zaczynam zabawe w bieganie po Jarkendarze
wink.gif
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Muzi ma racje. Jest wiele różnych rzeczy ważniejszych od premiery Gothica.
Oczekiwanie na strate dziewictwa
laugh.gif
, koniec szkoły, czy pierwsza praca
dry.gif
.
Gothic to nie całe moje życie tylko wirtualny wymyślony przez kogoś świat. Ten w na ktorym żyjesz jest piekniejszy bo jest prawdziwy
smile.gif
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Samo czekanie przechodzi gładko.Lepiej niech zrobią tę grę dobrze i wypuszczą później niż puszczą zaraz a później dorobią 60 patchów do niej. tragedia
smile.gif

Martwią mnie wymagania optymalne, bo minimalne to porażka. Odpalę grę i pochodzę po menu, bo całą reszta się bedzie ciełą.
Pozdro
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Ja włanczam G1 albo G2. Ustawiam na zapisanie kiedy jestem potężny ale kiedyniemam żadnej misji. Wtedy wczytuje kod na nieśmiertelność i morduje co się da. W G2 wyręczają mnie Golemy, Demony, Szkielety, sfrustrowane stada dzikich zwierząt. Niewiem ile jeszcze wytrzymam. Pomocy!!! Dajcie jakieś bagienne ziele czy coś!!!


Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom