Czego Spodziewacie Się W Dodatku Do Gothic 3?

Status
Zamknięty.

Prezes007

Member
Dołączył
6.4.2007
Posty
60
Mogli by dac wiecej kobiet no i moze jeszcze w jakims lesie zrobic jakies miasto amazonek :D:p np w zapomnianej krainie czy nie znanej krainie
 

daniolek

New Member
Dołączył
13.6.2007
Posty
3
gdyby nadac bezimiennemu imie, to nie byloby to. Bezimienny jest bohaterem i tego nie mozna zmieniac,

Edytuj posty aniołku - szczur

POZDR

Czytalem, ze NIE BĘDZIE ŻADNEGO DODATKU, tylko od razu gothic 4
 

dankan

Member
Dołączył
17.5.2007
Posty
56
Jak dla mnie dodatek powinien naprwic bugi g3, zoptymizowć działanie gry na słabszych kompach oraz wnieść coś ciekawego do fabuły tak jak kiedyś NK.
Możnaby też urozmaicić bronie oraz wprowadzić oznaczenia obrazen na tej samej skali co w poprzednich czesciach, pozatym denerwuje mnie że w grze nie robimy nic, aby dowiedzieć się o swej tożsamości i przeszłości
 

Prezes007

Member
Dołączył
6.4.2007
Posty
60
Zgadzam sie z dankanem i wiekszoscia ze powini zrobic dodatek i zlikwidowac bugi bo w koncu gre trzeba dokonczyc a nie zostawic w polowie zrobiona i zabrac sie za cos nowego!!!!!!!!!!
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
A wiecie co ja myślę ? Myśle że skoro aż tak bardzo spieprzyli podstawkę to żadnym dodatkiem jej juz nie uratują . Musieliby sie mocno postarać <_< . Ten " dodatek " to będzie pewnie kilka poprawionych bugów , pare nowych mieczyków czy amuletów , krótki nowy wątek i to wszystko . 3 - ójki już nic nie uratuje :( . Pozostaje nam czekać na moze lepszą 4 - órkę . ;)
 

Bezik

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
43
Przynajmniej wiemy że dodatek będzie na 100%

http://www.gram.pl/news_8ATrGu3_Prima_Apri...o_Gothic_3.html

Trochę dziwny pomysł z tymi elvami ale...Przynajmniej będzie jakaś nowa rasa oprócz ludzi. A już byłem pewny że będą murzyni. Nie podoba mi się że będzie więcej miast do wyzwolenia...takie coś robi się już nudne <_< Szczerze to już się nie moge doczekać... :lol:
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Jeszcze wiecej miast do wyzwolenia ? Nie no ja sie chyba powieszę . Ile razy można wałkować to samo ? Czy nic sie nie nauczyli na własnych błedach ? <_<
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
Może będzie można pozwiedzac niezbadane krainy, albo... Ha Ha mam pomysł. Może Po skończeniu gry jeszcze przed powrotem do kaplicy boga lub do xardasa z meldunkiem o wykonaniu poleceń nasi przyjaciele z koloni oraz bezio doznadzą dziwnego snu, który sprawi, że znów się zjednoczą i wrócą na wyspę Khorinis by przepedzic stamtąd orków. Ale byłoby super. :rolleyes: :blink: :lol: :p ;) :unsure: :eek:
 

Bezik

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
43
Mogli by też do fabuły dodać Ur-Shaka czy jak mu tam. Myślę, że on będzie w tym dodatku bo gdzieś o tym czytałem jeszcze przed wydanie G3. Fajnie że będą elfy ale mogli by też dodać więcej ras. Głupio że nie będzie niezbadanych krainach ale to się wydawało tak czy siak nierealne ;) Myślę, że dodatek będzie jedną wielką łatką do G3!!!! Mam nadzieje, że nie będzie trzeba zaczynać od początku G3 żeby zacząć dodatek :unsure: Ciekawe czy wyjdzie jeszcze w tym roku :rolleyes: Chociaż chciałbym żeby go robili jak najdłużej żeby tym razem nie spartolić dodatku.

Pozdro dla wzystkich.

Gorszy od Jodła ;o - szczur
 
Dołączył
31.8.2007
Posty
60
Trójki nic nie musi ratować-jest super!
A ja myślę,że fajny by był taki dodatek-Powrót Smoków,że na Myrtanę napadają smoki,pusztosząc miasta...że musisz ponownie odnaleźć Oko Innosa,ale Esmeralda(statek),którą przypłynąłeś została skradziona przez piratów,których widział Lester z wysokiej góry na niedaleko znajdującej się wyspie.Płyniesz więc wpław do wyspy.Okazuje się,że Esmeraldę porwała załoga Grega!Greg pozwala ci wziąść Oko Innosa w zamian za wytępienie atakujących wyspę krokodyli.Potem okazuje się,że smoki się rozmnożyły i po całej Myrtanie szukasz i niszczysz jaja smoków.Później musisz każdego wytępić i na końcu zabić największego...
Fajne by to było? ;)
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Chłopie nie dobijaj mnie <_< Znowu chciałbyś grać w dwójke na silniku trójki ? Pozatym widzę że nie dostrzegasz minusów Gothica 3 ( stwierdzenie że gothic 3 jest super i nie trzeba nic ratować mnie w tym utwierdziło ) ponieważ zapewne grasz w niego pierwszy raz i jesteś dopiero gdzieś na 1/3. Zgadłem ? No to posłuchaj , nikt nie chciałby przerabiać znanej nam z dwójki fabuły od nowa bo to jest juz nudne . Zresztą od początku byśmy wiedzieli że trzeba pokonać znowu " Najsilniejszego smoka " , to by jeszcze bardziej zabiło rozrzedzony i kwiczący klimat G3. Oko Innosa ? Nie no błagam , ile mozna. To byłaby nowa dwójka wiec pomysł uważam osobiście za głupi. Nie obrażaj sie , po prostu wyraziłem swoje zdanie :p :lol: :p

Pozdrawiam...
 

Azzazelosoz

New Member
Dołączył
28.10.2007
Posty
11
nie wiem kto to wogole wymyslil. mianowicie bug z pucharami. wy chyba gracie w tego gothica z solucja albo instrukcja oryginalna jak noby.. NIE MA ZADNEGO BUGA Z PUCHARAMI!!!!!!!!!!!!!!!!! a jezeli nie wiecie kto jest 12 palladynem to jestescie poprostu pseudo fanami serii gothic. dowiadujecie sie kto jest 12 palladynem od razu na poczatku gry!!!!!!! i to gothica 1 !!!!!!!
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
12 pallem jest Frijthof czy jakoś tak z klanu ognia
po wgraniu najnowszego patcha naprawia się ta opcja
gdzie prosimy by został palkiem i mu oddajemy puchar
a BUG był...12 pallem nie jest bezi jak mniemasz
 
V

Vergil

Guest
Bah :p TO Prima Aprilisowy dżołk, chyba już każdy wie.. Ale do tematu. Chciałbym, żeby w dodatku był Bezi, Xardas, Lares, Lee, Lester, Diego, Gorn, Milten... Żeby coś było o Oku Innosa, bo "w niewłaściwych rękach byłoby zgubą" czy coś, jak to Xardas mówił. Coś o kulcie Śniącego, który przywołuje jakiegoś demona, którego stwórcą jest Beliar, miałby wielką armię, byłyby wojny. Fabuła nawiązywałaby do G1 i G2. Coś o Śniącym, że nadal żyje i że powróci, takie tam...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Azzazelosoz @ 31-10-2007, 16:29) [snapback]157120[/snapback]
wiadomo juz ze dodatku nie bedzie wiec chyba mozna zamknac ten temat:)



Nie powiedziałbym, Nowe studio wraz z PB pracuje niby nad patchami.
Dodatek nigdy nie został potwierdzony, ale także nigdy nikt nie powiedział, że go nie bedzie.
Jesdnak myślę, że dodatek nie powstanie, gdyż Spellbund nie ma czasu na dodatek - bo robi G4, a Pb już leje na Gothica, tworzą własną grę.
 

jFF

New Member
Dołączył
1.11.2007
Posty
3
CYTAT(Kacperex @ 01-11-2007, 13:47) [snapback]157157[/snapback]
Nie powiedziałbym, Nowe studio wraz z PB pracuje niby nad patchami.
Dodatek nigdy nie został potwierdzony, ale także nigdy nikt nie powiedział, że go nie bedzie.
Jesdnak myślę, że dodatek nie powstanie, gdyż Spellbund nie ma czasu na dodatek - bo robi G4, a Pb już leje na Gothica, tworzą własną grę.


To prawda ,że dodatku do Gothica 3 najpewniej NIE będzie , ponieważ Pb straciło prawa do Gothica i robi nową grę a Spellbound tworzy Gothica 4. Jednak chciałbym sprostować trochę posta wyżej ... PB nie pracuje nad patchami tak samo jak Jowood. Jedynymi ludźmi którzy robią jeszcze patche pół oficjalne i pół nieoficjalne jest grupa fanów wspierana przez Spellbound.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(jFF @ 02-11-2007, 20:13) [snapback]157273[/snapback]
To prawda ,że dodatku do Gothica 3 najpewniej NIE będzie , ponieważ Pb straciło prawa do Gothica i robi nową grę a Spellbound tworzy Gothica 4. Jednak chciałbym sprostować trochę posta wyżej ... PB nie pracuje nad patchami tak samo jak Jowood. Jedynymi ludźmi którzy robią jeszcze patche pół oficjalne i pół nieoficjalne jest grupa fanów wspierana przez Spellbound.



oficjalne ogłsozenie joWood utrzymuje, że PB pracuj (pracowało) nad patchem. A Spelbund w jednym z wywiadów, utwierdzało redaktora w fakcie, że wraz z PB zrobią patcha - bynajmniej mają taki plan.
PB straciło prawa - lecz oni takze twierdzili, że zrobią patch ze względu na graczy .
Grupa fanów nie jest wspierana przez nikogo :)
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Dodatek wyszeł koszmarnie zamiast Zmierzch Bogów mogli go nazwać Zmierzch bugów.Po pierwsze grafika do poprawki syserm walki i po trzecie fabuła.Według mnie powinno wyglądać tak::bezio wraca z potężnymi artefaktami lecz Tajemniczy mag zabiera muje podstępem i teraz bezio musi odszukac tego otóż mag,Okazuje się że mag był nauczycielem Xsardasa i Xsardas wach się czy nie pomóc swojemy mistrzuniowi.Właśnie my musimy odwieśc od tego rozwiązania.Musimy zebrać starą paczkę ,ale ich też trzeba jakoś przekonać,i oni właśnie pomoga nam pomóc odszukac i zniszczyc tajemniczego maga.Tak wygląda moja koncepcja dodatku do G3.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom