Cześć!

Melek

New Member
Dołączył
17.10.2003
Posty
3
Cześć wszystkim,

Pomimo faktu, że zarejestrowany jestem od 2003 roku, to jestem tu nowy. Szczerze to nawet nie wiedziałem o tym koncie, ostatnio dostałem wiadomość na jednego z maili o powstaniu grupy na Discordzie i skojarzyłem forum, kilka miesięcy temu je przeglądałem w poszukiwaniu osób z przeszłości.

Prawdopodobnie kiedyś założyłem tu konto i w tym samym czasie na Gothic Site i tam już pozostałem. Nawet hasło miałem takie jak na GS :)

Mam na imię Paweł, mam 35 lat, na GS byłem współtwórcą Świętego Przymierza, przywódcą Podziemia oraz moderatorem. Z Podziemia odszedłem kiedy już nie widziałem dalszej drogi rozwoju dla tej formuły fan klubu. Sam wymagałem aktywności w Podziemiu i regularnie usuwałem użytkowników nieaktywnych, gdy sam się wypaliłem, to postanowiłem oddać stery osobie której bardziej zależało. To chyba tyle o mnie :)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Witaj
Szkoda że nie udało się odzyskać starego konta.
 

Melek

New Member
Dołączył
17.10.2003
Posty
3
Konto jest odzyskane, Dołączył 17.10.2003 :) tylko przez tyle czasu żyłem w nieświadomości o jego istnieniu, z niedobitków z Gothic Site zauważyłem tylko Ertixa że zawitał do Was parę lat temu, szukałem pewnej specyficznej osoby z którą kontakt mi się urwał za czasów używania GG :-(
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Sorry, rzeczywiście. Zmyliła mnie trójka na końcu ;)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witaj.
Gothic Site to było moje pierwsze forum, bo pierwsze co zrobiłem jak nam podpięli internet bylo wpisanie w googlach frazy Gothic, a wtedy to chyba był oficjalny serwis tej gry, okolice 2004 roku bodaj. Fakt faktem, że bana dostałem po dniu bodaj, no ale :D Jedyna ksywka jaką pamiętam stamtąd to Donovan, wiem, że chyba on mnie zbanował ;D.
Także tego, miłego pobytu, wpadaj na discorda, tam troszkę więcej się dzieje.
 

Melek

New Member
Dołączył
17.10.2003
Posty
3
Przewertowałem czeluści internetu, kojarzę Donovana, nie jestem pewien czy wcześniej nie używał innej ksywy, w każdym razie on był modem bardziej pod koniec 2005 chyba po moim odejściu, stan modów na marzec 2005 to:

Anya, Bubby, Domel, Drone, Kubiak, Mazzak, Melek, Mjoker, szczepek, admin Advocate - może to któryś z nich, wybieraj hehe, ja w 2004 jechałem na internecie satelitarnym, innej opcji nie miałem oprócz dial up :-(
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Advocate pamiętam i tyle ;D
ależ to były piękne czasy jak tyle for Gothicowych bylo i rywalizowały ze sobą.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Witaj na forum :)
Pomimo faktu, że zarejestrowany jestem od 2003 roku, to jestem tu nowy. Szczerze to nawet nie wiedziałem o tym koncie, ostatnio dostałem wiadomość na jednego z maili o powstaniu grupy na Discordzie i skojarzyłem forum, kilka miesięcy temu je przeglądałem w poszukiwaniu osób z przeszłości.
Ciekawa sytuacja, jesteś 22 użytkownikiem, który zarejestrował się na forum, a jednak jesteś tu nowy. Przy obecnych 50 000 robi wrażenie. Sytuacja dość intrygująca. Właściwie to można śmiało napisać, że jesteś najstarszym aktywnym użytkownikiem obecnie :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Witaj na forum :)

Ciekawa sytuacja, jesteś 22 użytkownikiem, który zarejestrował się na forum, a jednak jesteś tu nowy. Przy obecnych 50 000 robi wrażenie. Sytuacja dość intrygująca. Właściwie to można śmiało napisać, że jesteś najstarszym aktywnym użytkownikiem obecnie :p
Specyficzny paradoks. Każdy szukał dla siebie kąta, a for o Gothicu było wystaraczająco dużo, żeby szybko założyć konto na wszystkich liczących się i wybrać sobie najbardziej odpowiadający vibe :D

Miło, że zaglądasz :)
 
Do góry Bottom