Cześć!

Piernik

New Member
Dołączył
3.10.2009
Posty
9
No witam, jak i Wy jestem wielkim fanem gry z serii Gothic, a teraz i pewnie gry Risen. Ogólnie, nazywam się Mateusz, mam prawie 16 lat, mieszkam w Skawinie - małopolska. Interesuje się komputerami(Jak chyba każdy), trochę sportem, i co tu dużo mówić, mam nadzieje, że zostanę tu trochę na dłużej. Mam jeden problem, gdyż nie widzę pola w którym mógłbym wysłać wiadomość na Shoutbox, zapodam screen.


lub link
http://iv.pl/images/4gf0mldqib9bmilao01.jpg
Pozdrawiam!
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Witam, mam nadzieję, że trochę tu z nami posiedzisz ^_^ Przestrzegaj regulaminu, nie podpadaj w inny sposób moderatorom.. No i oczywiście wybierz którąś z gildii. :)

Co do SB, to o ile się nie mylę, trzeba mieć ileś tam postów, aby móc pisać, lub przez jakiś czas mieć już to konto na forum(chociaż, nie jestem pewien).

Pozdrawiam i życzę powodzenia w forumowym życiu ;)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Witaj :)

Co do SB...trzeba mieć 5 postów minimum.
Przestrzegaj regulaminu(nawet jeśli go nie czytałeś;p),nie denerwuj modów i innych userów.
Dołącz do jednej z Gildii i Zakonu Świętego Miecza jeśli będziesz chciał :)
 

Arrim

New Member
Dołączył
30.9.2009
Posty
20
Witaj :).

Życzę Ci, abyś miło spędził czas na forum :). Interesujesz się ogólnie sportem, czy dokładniej jakimś rodzajem sportu?

Jeśli chodzi o SB to chyba jednak trzeba mieć więcej niż 5 postów. Mam 14 postów i również nie mogę korzystać z SB.

Pozdrawiam ;).
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Siema witaj na naszym forum . Stosuj się do regulaminu i wkór**** niektórych Userów .
No nareszcie ktoś z bliska ( ja Kraków ) , czytałem lockerz.com -nice.
Pomyśl o dołączeniu Buntowników lub najemników , nie pogardz też Zakonem :)
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Hej Mateusz, jestem Mateusz ^^. Dla znajomych królik, witam cię bardzo gorącą, zakorzeń się na forum i spędzaj tutaj miłe chwile :).
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Witaj Mateuszu, też jestem z Małopolski (Niepołomice). Też mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej, potrzeba nam aktywnych użytkowników. Wpadaj tu często, bo wielu nowych siedzi na forum dwa dni, a potem o nim zapomina :)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Cześć, też żem z dawnej małopolski, obecnie świętokrzyskiego województwa ;) Skawina znajoma nazwa. Czasem nie wiem, czy nie odwiedzałem tej miejscowości.

Ostrowiec Świętokrzyski wita. Szanuj innych userów. Tyle ode mnie.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
A ja jestem całkowicie z innego województwa, mianowicie z Trzebieży w Zachodniopomorskiem.Nie mówi nic?To dobrze. ^_^ Witaj, nie spamuj, szanuj moderatora swego, mogłeś mieć gorszego...Udzielaj się, a jak będziesz spełniał warunki, dołącz do Najemników.Trzeba nam ludzi.
 
Do góry Bottom