Czas Wolny !

Co robisz w czasie wolnym ?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
Wolny czas najczęściej spędzam z ziomkami na dworze
biggrin.gif
lub przy komputerze . Nieraz odrabiam lekcję . Siedzę na fotelu i oglądam Tv . Czytam książki (ostatnio Ania z Zielonego Wzgórza -nie mówcie , że książka do dupy , bo każdy tak mówi , dopóki nie przeczyta) . Często gram w piłkę nożną i w tenisa stołowego . Chodzę na sks z halówki i tenisa . Trenuję w klubie , na pozycji (?) okaże się dopiero , bo kiedyś grałem na obronie , ale teraz wolę ATAK
wink.gif
 

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
Najczęściej wychodzę z kolo na dwór
smile.gif
. Pochodzimy po 'mieście' ze 3 godziny <jeśli można tą dziure nazwać miastem
laugh.gif
> pogadamy i jest faajnie
smile.gif
smile.gif
. Gram też na kompie, czytam książki <jeszcze nikt nie zaznaczył tego
biggrin.gif
biggrin.gif
> i oglądam TV jak jest coś ciekawego. Jeśli jest meczyk piłki nożnej <i gra Polska
smile.gif
> to oglądam:).
Na nauke "poświęcam" tylko godzine, czasem 2.

Pozdro
smile.gif
smile.gif
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Wolny czas.... jaka to rzadkość w moim życiu. Jeżeli już mam to...

Czytam książki... obecnie nie mam nastroju, ale w zimie mam tak zawsze.
Oczywiście siedzę na kompie. Nie gram w giery tylko siedzę na necie.
Jeżeli już pogram to wtedy kiedy mam ogrom czasu wolnego.
Spotykam się z kolegami i koleżankami, ale tylko w wolne dni(bez szkoły)
Nie wiem po co napisałeś uczenie się. Dla mnie uczenie się to nie wolny czas, tylko ostra zaprawa.
Hmm.. co ja jeszcze robie, chyba wszystko po trochu.

NArq
 

Pan Cienia

New Member
Dołączył
7.1.2006
Posty
18
Ja gram na kompie. Jeżeli mam wolny czas
dry.gif
. Gorzej jeżeli wejdą starzy. Dopiero wtedy zaczyna się zabawa!!! HeHeHe!!!
laugh.gif





Pozdro
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Ja gram na kompie jak czas pozwoli. wychodze się powłóczyć z kolegami, słucham muzyki, oglądam TV i wiele wiele innych rzeczy które można robić w czasie wolnym
smile.gif
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Szkoda ze nie da się wybrać wielu różnych, bo bym wybrał większość.
smile.gif
Ogólnie w czasie wolnym robię, co tylko się da byle ten czas mi upływał jak najmilej. Czyli czytam, co się da, gram na kompie, w co się da
tongue.gif
i spotykam się z kumplami. Uczenie się to dla mnie raczej nie czas wolny, ale każdy ma swój gust.
wink.gif


Pozdrawiam.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
W wolnym czasie to czytam ksiazki, ale jak mi coś odbije to potrafie noc zarwać i malować. Od dawna szkicuje, niektórzy wiedzą o moim zamiłowaniu do pewnej serii
tongue.gif
Jakiś tam talent plastyczny mam, to biorę kartke z bloku, ołówki i jazda. Inne hobby to oczywiscie muzyka i babranie się z grafiką (ostatnie dzieło to moja stara sygna). Oczywiście spotykam się ze znajomymi (czyt. dziewczynami) i robimy różne interesujące rzeczy.


Pisze jakbym się opiła
blink.gif
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Studiuję teksty, które stanowią elementy pełnego źródła historycznego do budowania mego bractwa rycerskiego ;P
Poza studiowaniem owych tekstów – rozbijam karnisze w mieszkaniu (na razie jeden, ale nigdy nie wiadomo ile jeszcze pójdzie) przy użyciu miecza do treningu, gram na pianinie, coś tam poczytam ciekawego, albo po prostu – walę w klawiaturę
tongue.gif
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Więc w wolnym czasie:
-Wychodzę z przyjaciółmi lub jakąś dziewczyną na wirqa
biggrin.gif
lub w wypadku dziewczyny na spacer
smile.gif

-Jeśli siedze sam w domu to piszę CD do mojego opowiadania (nieczęsto)
-A jeżeli mam coś ciekawego pod ręką to czytam. Książki , opowiadania , teorie na różne tematy , ciekawostki (ostatnio medytacja)
 

magmorf

Member
Dołączył
6.1.2006
Posty
82
Ja w czasie wolnym wole wyjśc z kolegami "na miasto" niż siedzieć w domu i poćinać na PC-cie.

Przynajmniej się troche mózg przeietrzy
biggrin.gif


Wiele mioch kolegów siedzi przed pc-tem od przyjćcia ze szkoły do 24, a później spisują na przerwach i maja kłopoty z konceneracja na lekcjach.

Pozdro.
 

Kelos

Member
Dołączył
10.11.2005
Posty
60
Co tu dużo pisać. Większość pisze, że pyka w jakąś gierke. Ja też przychodze z budy i włanczam kompa. Gram, siedze na gg i chodze bo necie..



Pozdro BeZi
cool.gif
 

Kolega Xardasa

New Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
23
Czasami lubie sobie odpalić siakom gierkie ale czasami trzeba się dotlenić nie? Przecież nie będę słuchał ciągle tych okrzyków Orków i bezsensownego gadania Lorda Hagena...
biggrin.gif
Ostatnio dużo zaczołem czytać i tak jakoś leci TEN wolny czas i jestem z tego dumny...
rolleyes.gif
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Ja to głównie prztykam na kompie ale także czytam(sic!)książki oglądam TV i chodze na hale pograć w halówke i kosza pozdro
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
ja jak większosc rypie na kompie, a szczegolnie lubie to robic w nocy do bialego rana. oprocz tego wyjde gdzies z kumplami itp. no ale na nakiecie mozna bylo zaznaczyc tylko jedna odpowiedz. (to co robie to w sumie zalezy od moich checi i humoru)
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Ktoby się uczył w czasie wolnym ?
Ja gram na kompie w Gothica lub coś innego
albo siedze tu na forum bo co innego miałbym robić
jeszcze lubie wychodzić z kumplami na dwór i pogadać o
premierze GIII he he he.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Jejku ja powinienem sie uczyc w czasie wolnym ale zazwyczaj przeglądam podręczniki do Dangeons&Dragons. Pare lat temu bardzo sie wkręciłem w klimaty RPGów i od tej pory wolny czas poświęcam właśnie na nie. Tworze własne potwory i szablony. Tworze kampanie i historie wymyślonych państw. Niby głupie ale ja to lubie
laugh.gif
 

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
Ja w wolnym czasie gram na kompie, słucham ulubionej muzy, oglądam tv, robie wszystko co chcę i wychodzę ze znajomymi. Niby teraz nie mam wolnego czasu bo jest sesja ale przynajmniej staram się nie wychodzić ze znajowymi. hehe. Trzeba stwarzać pozory nauki:)
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
Ja zaznaczyłem "gram na komputerze" chodź przeważnie bawię się PS-em albo jakimiś programami a odkąd przeszyłem części gothica, nfsmw i cod2 to raczej nie mam w co grac :/
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
ja, gdy mam wolny czas to najczęściej siedzę przy kompie
smile.gif
nie tyle gram, co siedze przy necie: pisze na forum
biggrin.gif
, gram na sieci w soldata, gadam na gg, robie strony internetowe...

a gdy nie siedze, to najczęściej:
-czytam książki
-ucze sie i odbrabiam lekcje
dry.gif
[najmniej przyjemne]
-słucham muzy
-piszę: książke lub opowiadania

to chyba tyle, pozdro
smile.gif
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
W zimę wogóle nie wychodzę na dwór, po prostu nie lubię marznąć. Dlatego cały czas siedzę na necie, a jak mi się to znudzi to gram w różne gry i tak w kółko. Raz w tygodniu po szkole gram z kolegami w pingla, nie chodzę na żadne kółka czy lekcje prywatne, uczę się mało więc mam dużo wolnego czasu. Często zarywam noce, bo właśnie wtedy przychodzą najlepsze pomysły na rysunki i opowiadania. W szkole mam nieraz przez to problemy (zieeeew...co ja? a...do tablicy...) Czytam gazety, książki, artykuły w necie, wasze opowiadania i ogólnie czuję się szczęśliwy gdy robię to co lubię.

Gdy jest ciepło to praktycznie nie ma mnie w domu - cały czas na dworzu, w kinie, na rybach, często robimy kilkudniowe ogniska i biwaki, więc na necie siedzę tylko wieczorami i w nocy.

Mam jedną koleżankę - jej hobby to nauka. Boję się jej.
ph34r.gif


Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom