Czary

Status
Zamknięty.

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
Mozna gdzies kupic czary u jakichs magow?? Interesuje mnie blogoslawiony orez chcialbym sobie poblogoslawic miecz przodkow
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
Ja znalazłem w Vengardzie jeden zwój z tym czarem!A kto tego uczy nie wiem lecz sam chciaŁBYM TO WIEDZIEĆ! :(
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
jezeli jest to czar z doemny innosa to najprawdopodobniej mozna sie go nauczyc w kapliczce innosa. a jeśli nie tam to na pewno u jakiegoś maga w klasztorze w nordmarze. tak przypuszczam bo z magia beliara jest tak samo ^_^ (gram czarnym magiem)
 

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
ale mi nie chodzi zeby sie nauczyc tylko znlazec zwoj a pozatym nie mozna sie nauczyc chyba czaru bez zwoju??
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
a mozna jak Milten na poczatku gry wspomnial jest Pradawna Wiedza i teraz powiem nauczycieli - magów którzy uczą czarów
Mroczny Mag-Tizgar w Bakareshu.
Mag Wody-Saturas w ruinach swiatyni Al Deshim
Regeneracja many(nie czar)-Światynia w Bkareshu,Karypto w Vengardzie(nad sala tronowa Rhobara)
Szybka nauka(+1 punk nauki za kazdym poziomem wiecej)-Saturas
Walka kosture III-Shakyor ,,Lew",koczownik Ateras kolo Bakareshu
inne czary których nie mozna sie nauczyc w kaplicach poszukajcie u magów
Paladyn(cos do blogoslawienstwa mozliwosci chyba)-Rhobar po tym jak obierzesz sciezke Innosa)
Apropo Prezes-zwoje znaduja sie w skrzynkach(najczesciej metalowych i arcytrudnych) i jak umiesz ja otwierac to jeszcze jak wytrychem jej nie otworzyles to zapisujesz gre,otwierasz-jak nie ma zwoju co szukasz wczytujesz save'a przed otworzenia i znowu az do skutku :p
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
QUOTE
Szybka nauka(+1 punk nauki za kazdym poziomem wiecej)-Saturas

dodam jeszcze ze tego uczy rownierz Sebastien w reddock uczy on tez magicznych kostorow oraz ulepszania szat, a regenarcje many uczy dokladnie Sigmor mag w siwatyni (kupiec Aldo chce zebyśmy go polecili go magowi)

a czarów uczysz sie w kapliczkach zaden zwój Ci niepotrzebny to nie BG.
 

zino

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
49
A gdzie mozna się nauczyć czaru adanosa Burza i otwieranie zamków bo u saturasa niema ich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom