Czarny Mag Trelis

Status
Zamknięty.

tomciopogromcio

New Member
Dołączył
23.10.2010
Posty
35
Ten temat : http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/29536-czarny-mag-trelis/

Z tym, że zainstalowałem edycję rozszerzoną i nadal mam ten sam problem!! Nigdzie nie ma tego maga i kodami nie da się nic zrobić bo pisze, że nie ma takiej rzeczy czy coś!! To co zrobić, miaem czekać na edycję czekałem i nadal nie mogę przejść gry :/! Może odinstalować, zainstalować czyste potem Edycję? Save będzie działać jak teraz go wytnę? Teraz instalowałem grę na 1.0.89 czyli na tą wersję gdzie ten błąd miałem, bo czekałem na edycję nic nie zmieniając :/.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
W pierwszej kolejności. Jak instalujesz edycje Rozszerzoną to po jej instalacji MUSISZ zacząć grę od nowa. Żadne Save'y nie będą ci działały poprawnie, co może prowadzić do problemów takich jak ten ze znikająca postacią.
 

tomciopogromcio

New Member
Dołączył
23.10.2010
Posty
35
Po instalacji ER zacząłem nową grę, bo savów po instalacji żadnych i tak nie miałem do wyboru, pytam się czy ten save z ER po odinstalacji i ponownej instalacji będzie działał na ER (czy i tak nowa gra :/).
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Tak, save będzie działał jeżeli potem wrzucisz go do tej samej wersji gry. Jednak jeżeli nie możesz spotkać tego maga w zwykłej grze, jak i w Edycji Rozszerzonej, to może być wina niedokładnego szukania, może wrzuć ten zapis gry na jakiś serwer, a ktoś by spróbował ci pomóc.
 

tomciopogromcio

New Member
Dołączył
23.10.2010
Posty
35
Tym razem prawie od razu postanowiłem sprawdzić czy jest by za długo na próżno nie grać(nie przekazałem Inogowi info jakie się dowiedziałem,ale on i tak powinien być chyba), a gdzie są savy z tej gry :p.(to jest to: G3_World_01_0001.g3savcpdat)?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Tak to ten plik, spakuj do archiwum ten i również G3_World_01_0001.g3savcp, następnie wrzuć na jakiś hosting, przykładowo megaupload.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Save po reinstalce, będzie działać normalnie
 

tomciopogromcio

New Member
Dołączył
23.10.2010
Posty
35
http://www.filesonic.com/file/970310834/Gothic3ForsakenGods.rar Ktoś ściągnął?? Niech napisze, czy znalazł bądź, że go nie ma, teraz mi wyszedł kod spawn AssMage_01, ale daje maga be imienia i nie da się z nim nic zagadać stoi non stop tam gdzie go sobie weźmiemy, a zabicie jego nie wykonuje zadania :/. A bez tego spawna goto AssMage_01 też nie znajduje tego kolesia, wcześniej pisałem goto Czarny Mag i spawn Czarny Mag, oba nie działają.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
A sprawdzałeś dokładnie czy go nie ma? Ja grając w edycję rozszerzoną też miałem problem ze znalezieniem go. Znajduje się on tam, gdzie kiedyś były tygrysy szablozębne,( gdzie w G3 była zniszczona farma farma niedaleko Trelis).
 

leowmrf

New Member
Dołączył
7.1.2011
Posty
5
Gadaj z orkami, najemnikami i na końcu z Inogiem. Mag powinien być w jaskini przed pierwszą w nocy. Ja zawsze tak miałem, 1 raz bez ER i potem 2 razy w ER. Mag chyba jest respawnowany właśnie w nocy, bo za dnia go nie spotkałem.
 

tomciopogromcio

New Member
Dołączył
23.10.2010
Posty
35
Tak jak powiedziałem o odkryciach Inogowi to się ag pokazał i w dzień i w nocy , jaki żal xD.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom