Czarny Mag Trelis.

Status
Zamknięty.

tomciopogromcio

New Member
Dołączył
23.10.2010
Posty
35
Gadałem ze wszystkimi 4 osobami z którymi kazał Clovis i są 2 błędy! 1. Nie mam opcji w rozmowie z Inogiem aby poinformować go o tym co się dowiedziałem 2. Nie mam Czarnego Maga w jego komnacie w dzień, nie wiem czy jest w ogóle bo nie mogę iść za nim o północy jak on stamtąd nie wychodzi bo go tam nie ma w żadnym momencie dnia! Patch 1.0.89 co zrobić bo w tym temacie tego nie rozwiązaliście choć tak napisaliście :p: http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/27458-info-o-czarnym-magu/ . A i gdzie jest teleport do Trelis bo cokolwiek spróbuje muszę latać cały czas tam by sprawdzić czy działa :D.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Nie mam Czarnego Maga w jego komnacie w dzień

Więc o północy idź na tę farmę, która znajduje się po lewej stronie, gdy kierujesz się do Geldern (w podstawce, dostawałeś tam od orków zadanie niebezpieczna bestia, oraz mogłeś ich rozwalić [tych orków] jeżeli przyjąłeś zadanie od leśnych gońców). Za tą spaloną farmą, jest kawałek dalej jaskinia, w której były w G3 owe szablozęby, a w dodatku powinien się w tej okolicy znajdować Czarny Mag. Jeżeli nie ma go nigdzie, to powinien być tam o oznaczonej porze. Jak nie, to zostają kody.

Co do kamienia teleportacyjnego do Trelis, to powinien być w tym samym miejscu co w podstawce, a więc obok chramu Beliara, od strony wejścia do Trelis, gdzie wcześniej stał Thorus.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Gothic 3 jak prawie każda gra posiada własne kody pozwalające nam na rzeczy jakich byśmy bez nich nie dokonali, np.: nieśmiertelność, dodawanie sobie dodatkowych umiejętności czy też dostęp do rożnych, mało dostępnych przedmiotów. Ten artykuł ma na celu przedstawienie wam wszystkich istniejących kodów do jednej z naszych "ukochanych" gier jaką jest Gothic 3. A teraz przejdźmy do konkretów: aby móc używać w G3 kodów należy:

SPOSÓB 1: podczas gry wpisać szybko słowo "marvin" - ukaże nam się komunikat "test mode activated"

SPOSÓB 2: zedytować pewien wpis w pliku ge3.ini który możemy znaleźć w folderze z grą (docelowo C:\Gothic 3\Ini\ge3.ini). Otwieramy ten plik, a następnie szukamy linijki z wpisem "TestMode=false" i zmieniamy go na wpis"TestMode=true". Teraz zapisujemy zmiany i zamykamy plik i uruchamiamy grę.

Następnie wciskamy przycisk "~", znajduje się on po lewej stronie od przycisku "1" i nad klawiszem "Tab" . Po naciśnięciu tego klawisz powinna wam wyskoczyć gotowa konsola .
Teraz w niej możesz wpisywać kody, które są umieszczone poniżej poniżej.

goto – teleportuje do wybranej postaci, oczywiście wpisujesz goto Czarny Mag w tym konkretnym przypadku.

Lub
spawn - tuż przed tobą pojawia się rzecz jaką chcesz, analogicznie do goto

p.s. opis dotyczy G3, ale w G3ZB działa to w identyczny sposób.


Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom