Człowiek Z Kontynentu

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
dialogi-9.5/10 - czegoś w nich brakowało
wtyczki dialogowe-10/10
styl-10/10
język (czy przyjemnie się czyta)-10/10
opisy-9.5/10 -mało ich było...
fabuła-10/10 -naprawdę dobra
całość-10/10

To jedno z lepszych opowiadań na tym forum. Przerażająco długi, z wciągającą fabułą i niezłymi opisami walk. Bohater jest ciekawy i bardzo łatwo go polubić. Opisy walk (choć mało) są świetne. Jednym słowem arcydzieło!
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Tak jak obiecałem(trochę dawno) oceniam twoje opowiadanie.

Zacznę od oceny opisów - 10
Cudownie opisujesz przyrodę, która otacza twojego głównego bohatera, widać, że ten rodzaj opisywania świata bardzo Ci odpowiada. Mogę przyczepić się jedynie do tego, że nie opisujesz budynków i miasta. Na samym początku napisałeś, że nie będziesz tego opisywał, bo każdy wie to z gry, ale ja bardzo jestem ciekawy czy tak samo dobrze poszłoby Ci z opisaniem domów.

Dialogi - 9
Bardzo dobre, świetnie oddają klimat opowiadania. Z dialogów ludzi, którym przypisywałeś je, mogłem od razu zauważyć czy jest to człowiek dobry czy też zły.

Fabuła - 7
Najbardziej nie podoba mi się to, że ty nie wymyśliłeś swojego świata a tylko wepchnąłeś swojego bohatera w świat gothica. Ocena byłaby niższa gdybyś nie napisał przygody na kontynencie, więc dobrze, że to zrobiłeś. Plus za to, że nie opisywałeś przygody zgodnie z tą Bezimiennego.

Język - 10
Świetnie się czyta, bobrze i co najważniejsze zrozumiale.


Za dużo opisywałeś walk w jednym miejscu, czyli w lesie. Prawdziwy człowiek nie wytrzymałby tylu starć w tak krótkim odstępie czasu, ale nie jest to aż tak rażący błąd, bo przecież twój bohater to prawdziwy wojownik.

Całość oceniam na 9/10 czekam na ciąg dalszy.
 
Dołączył
28.11.2006
Posty
33
Czytalem juz gdzies to opowiadanie
Co nie zmienia faktu, że mogłeś rozwinąć komentarz. Nie lubię czegoś takiego i mogę być nie miły. Pisz więcej na przyszłość, bo coś takiego może tylko połechtać morale pisarza, ale niktórych, np. mnie irytuje i wkurza. A ja tu mam moda, nie autor - GW


Dialogi-8/10
styl-9/10
jezyk/9/10
poprawnosc gramatyczna-9/10

ocena ogolna-8,5/10
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
Kawał dobrej roboty ;) tylko ta historia jest troche podobna do przygód bezimiennego w G2 np. te skóry dla Bospera broń orka dla kowala.CZyta sie bardzo dobrze i czekam na nastepną częśc :)
Ocena 9,5/10
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Doszedłem do wniosku że to opowiadanie jest barzo dobre, bardzo ciekawie wkomponowałeś motywy z przygód bezimiennego do opa... Bardzo ciekawa fabuła, miło się czyta nie ma literówki na literówce. Moim zdaniem opo jest bardzo przednie:


Dialogi 9/10
Fabuła 9/10
Ortografia 9/10

razem 27/30 5+



Pozdro
 
Do góry Bottom