Członkowie GZ

Status
Zamknięty.

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Powiedzcie ile jest członków gildii złodzieji i jak mają na imię bo jestem ciekaw.Ja znam tylko:Cassia,Ramirez,Jesper,Joe,Cardif,Nagur,Halvor,Rengaru i Ogrodnik z górnego miasta.
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Cassia, Ramirez, Jesper - członkowie główni, zadania itp.

Joe - nie pamiętam co on dawał

Cardif - sprzedaje dodatkowo wytrychy

Halvor - sprzedajesz mu srebrne kielichy i talerze - za każdy otrzymujesz
50 SZ zamiast 15 SZ

Rengaru - ja go wtrąciłem do paki :? , a wiem, że jakoś później jeśli go nie wrzucisz do paki to dostajesz 2 zręczności...

Nagur - daje Ci zadanie z paczką dla Baltrama

Ogrodnik - daje Ci informacje o tajnych przyciskach, dzięki którym wypełnisz zadanie: Krwawe Puchary

Moim zdaniem to już wszyscy... Jeszcze jest Atilla, ale jak wiadomo on ginie, na rzecz Twojego członkowstwa w gildii ;-). Ale chyba to już wszyscy jeśli o to chodzi...

P.S.: Dzięki za ten temat, przypomniałeś mi tym o zadaniu w Gildii z zamkiem "nie do złamania" - w końcu tam fajne rzeczy są :mrgreen: (ok. 200 SZ, jakieś zabaweczki i eliksir +3 do zręczności)
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
Ale przy tym zadaniu z zamkiem nie do złamania trzeba się było nieco namęczyć bez kartki się nie obeszło jak tam było z 20 ruchów no i paręnaście wytrychów też się przydało.
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Mam jeszcze zapisane ne kartce, jak grałem niedawno (pisałem o tym w temacie dot. największego buga w grze)... rozwiązanie ma dokładnie 20 ruchów i wygląda tak:
P P P L P P P L P L P L P P L L L P P L
to tak jakby ktoś kiedyś nie chciał tracić czasu :mrgreen:
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
A o jakie zadanie chodzi?I kiedy je dostane?Te z tym zamkiem nie do złamanie.Otrzymam je potem jak ukończe zadanie z krwawymi pucharami?I od kogo?
smile.gif
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Otrzymasz je w - sam nie pamiętam III, albo IV rozdziale na pewno, od Jespera. Podczas rozmowy z nim pojawi się pytanie "co jest za tymi drzwiami?". Idziesz obok, otwierasz zamknięte dotąd drzwi, kluczem otrzymanym przez rozmowę z Jesperem, otwierasz je podaną wcześniej przeze mnie kombinacją i otwiera się skrzynka - m. in. chyba 300 SZ, 5 srebrnych kielichów, złoty puchar i eliksir +3 do zręczności... Jak wrócisz do Jespera i powiesz mu o tym pochwali Cię i da Ci jeszcze 150 PD...
 

nano

New Member
Dołączył
17.3.2005
Posty
18
o, kurde

W tym kówsze jest jeszcze amulet +15 do siły i nie brałem zadania po prostu zabiłem wszystkich członków gildi ktuży byli w kanałach a klucz do dżwi ma też Casija. Miałem cztery wytrychy musiałem wyczytywaś chyba z dziesięć razy ale w sumie się opłacało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom