Często używacie kodów?

Status
Zamknięty.

Deathclaw

Member
Dołączył
24.1.2005
Posty
76
Nigdy. Przez to się psuje smak gry. Człowiek przyzwyczaja się do tego a później...........skutki są widoczne. Dobra gra to uczciwa gra
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Jezeli używam kodów w jakiejś grze, to tylko po uprzednim jej przejściu :wink: . Mam potem wyrzuty sumienia, że mówie, ze przeszedłem gre, a używałem kodów (miałem tak tylko jeden raz, na szczęście).PoZdRo.
 

Bakerman

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
73
Kodów używam tylko, by się nimi "pobawić".
biggrin.gif
Np. w Khorinis nagle pojawia się Troll i ludzie albo panikują, albo uciekają. Lub chodzę sobie jako Ork po GD, a dokładniej w zamku i zabijam Parcivala. :twisted: Podobnie używałem kodów do Vice City, tylko aby się pobawić. Zawsze zapisywałem przed użyciem kodów i nigdy nie savowałem po ich użyciu.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
QUOTE Tobie łatwo mówić!JA JUŻ WPADŁEM!!!!!!!!!!

Że co????????
Człowieku, po pierwsze: nie graj na kodach, bo tak robią tylko lenie z kompleksem niższości i głupoty, którzy szukają potwierdzenia swojej wyższości (chyba, że tylko dla zabawy), po drugie: z pewnością masz już bana. Tylko jeszcze o tym nie wiesz.
 

Fish44

New Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
16
[/b]Nom raz mialem sytuacje, ze chcialem uzyc jakiegos kodu. Misja z kolem zebatym: na dole pelno pelzaczy a ja mialem skas zwuj telekinezy (nie pamietam dobrze od kogo,chyba od jakiegos guru z obozu na bagnie). Uzywam zwoju a tu zaatakowal mnie pelzacz no to ja wyciagam bron a kolo zebate spada i zapada sie w teksture :evil: probowalem jakos sie tam dostac, ale kola nie znalazlem. A kodow uzywalm jak gralem w demko przez 3 miechy kupilem pelna wersje :twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom