Counter strike

Status
Zamknięty.

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Napiszcie czy lubicie cs a jak tak to dlaczego i kim wam sie najlepiej gra i jaka jest wasza ulubiona broń i dlaczego ??

Ja lubie cs mimo że grafiki nie ma najlepszej to sie miło gra
u mnie to wygląda tak
:arrow: ulubiona postać to SAS u counter terrorist bo jak sie w ciemnym kącie schowasz to ci nikt nie znajdźie
biggrin.gif

:arrow: ulubina broń to Pompa szybkoszczelna i M16 i desert z pistoletów są to morze nie najsilniejsze brońe ale pare mają i miło sie z nich pruje.
biggrin.gif


PS.nie znalazłem takiego tematu i szukałem w wyszukiwarce pod hasłem Counter strike ale jeśli był to sorrry
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Ja sie lubie czasem powyrzywać na biednych postaciach z Counter Strike'a
biggrin.gif
moją ulubioną postacią jest Anty Terrorysty (obojętnie jaki) a ulubiną bronię jest tak zwany Bulup
smile.gif
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Ja lubie czasami se pograć w cs'a przez lan grafika i efekty mi się podobają najlepiej mi się gra terrorystami ponieważ mają nawet niezłe bronie szybkie działanie itp. bronie ulubionej niemama chociaż ostatnio lubie strzelać ze snajperki ;].
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Ja najchętniej gram ct-kami terrorki nie cierpie. Zawsze biorę tego zielonego -seal team? jakoś tak a czasem tego franch cośtam taki w kominiarce
tongue.gif
Ulubiona broń M4A1 i Night Hawk nie używam granatów.
Cóż ulubine mapy to De dust , de aztec, i po długim roztaniu powrócił w moje łaski cs asalut.Nie jestem dobry ale do bani też nie :arrow: lubie heady walić ale częściej sam je łapie
tongue.gif
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
CS??
Terroryści-broń Arctic, kosze na lanie aż miło, ulubona mapa deinferno, lubie też Tundre i Aztec, nie ma to jak snipy i kalava,
Oh kalava, and zabawa, and pierdziawa i stinking trawa
tongue.gif
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
ja najbardziej lubie czwartego CT ;] nie wiem jak się nazywa ale da sie to przeżyć ;]
ulubiona broń? m4a1, AWP/M, ak-47, casami jak chcę się pobawić z botami to scout
best map: cs_assault, de_dust, de_dust2, de_aztec, aim_headshoot

chłopaki może się zgadamy i wleziemy na jakiegoś serva razem?
wogole to w jaką wersję gracie? ja mam 1.5 i stoi jeszcze pare serverków ale głownie pustych... zagrajmy razem
biggrin.gif
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
conter-strike to legenda ale bardzo dobra gra ja prawie codziennie z kumplami gram przez lana moje ulubione mapy to:de_aztec,de_estate
Jesli ktoś gra przez neta to mogli bysmy sie zmierzyć
 

Shady

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
31
Niezla gierka szkoda tylko ze dosc sporo cziterow i grafa troche slaba CS:Source the best
w CS 1.6 zawsze gralem w Anty SaS`em a w Terro tym ostatnim kolesiem co okulary mial zalozone
 

Jaskier

Member
Dołączył
31.12.2004
Posty
205
Gierka spox między innymi dla niej chodze na nocki z kumplami bo spoko klimat jak się gra sieci!!!!!!!!! Jak dla mnie to nie ma innej lepszej gry tego rodzaju.
Ulubiona bron - bulpup ( chyba nie tak się pisze )
Ulubiona mapka – jeden na jednego to idealna jest casa a dla większej liczby to de_dust
 

Kruk_

Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
36
Counter Strike jest ok gierą chociaż są leprze z pewnością np hl2 hehe ,no ale do gry w necie do zdecydowanie najlepsza gra

[ : Sob Lut 12, 2005 11:49 pm ]
Counter strike jest naprawde wporzo .Chociaż mieszają mi się już wersje tych gier w głowie to jest to jednak zdecydowany leader pod względem gaczy na necie
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
update mam juz wersje 1.6
biggrin.gif

podawajcie swoje nicki to moze sie spotkamy
ja jestem Qaq, a mój brat Droomi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom