cos orkowego

Status
Zamknięty.

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
czy tez znalezliscie niedaleko od starego obozu cos w rodzaju kaplicy, albo czegos takiego, a przed tym stali dwaj orkowie. w srodku jest tam pare mikstur i 3 skrzynie. mozna tam dojsc ta druszka gdzie w GII jest bagienny smok (tylko do tej kaplicy sie troche dalej idzie). znalezliscie tez takie cos :?: wiecie co to :?: bo ja nie :?
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Sam o tym pisałęm. To chyba tylko jakieś miejsce dla urozmaicenia
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Nie skąd nie znaleźliśmy... A co to ork? Chłopie nie pytaj się o rzeczy oczywiste bo każdy prędzej lub później tam zawędrował...

A co do Samego miejsca - dla mnie to wygląda jak swego rodzaju arena, albo miejsce zgromadzeń. Możliwe że miało zastosowanie w fazie beta przy opcji multiplayer (arena, gdzie można w spokoju powalczyć i popatrzeć ;]). Albo samo urozmaicenie : P Fajnie to w sumie wygląda, ciekawe miejsce...
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
dalem taki temat z tym pytaniem w nadzieji, ze to miejsce moze gdzies prowadzi, albo jest jakas podmisja na jego temat, czy cos :!: ale chyba rzeczywiscie, zrobili je dla picu, ale czemu dali tam orkow, bo skoro sa orkowie to musi tam byc cos ciekawego, a ze tam nic takiego nieznalazlem to dalem ten temat wlasnie i myslalem ze moze wy wiecie :!: bo ja wszytko sprawdzalem. rysunki na scianach, szukalem przeloncznikow i nic, dupa, nic nie ma :evil:
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Moim zdaniem to jest informacja o tym że orkowie są - Uwaga! Uwaga!- :idea: INTELIGENTNI!!! :idea: W końcu wielu z nas uważa ich za "coś złego co trzeba zbić". A oni MYŚLĄ. Topory , czary , kije i kawały rudy. To jest cywilizacja. Ta jaskinia ma rozbudzić naszą ciekawość orkami. Dzięki czemu chce się szukać ich nowych śladów.
 
A

Anonymous

Guest
no chyba jak każdy

Co to za pytanie :?: :?: :?: :? Przeszedłem Gothica 1 cztery razy i nie było sposobu by tam nie zawitać :!: :!: :!: A swoją drogą to mogła być jakaś mała świątynia w której Orkowie modlili się do Śniącego... fajnie być odkrywcą
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom