Coolturalni

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Jak wiadomo większości wiem czym są coulturalni i że sprawa popadła w niebyt z różnych powodów.

Swego czasu było parę osób zainteresowanych prowadzeniem tego cuda. Czy nadal są osoby chętne do działania? Czerwony rzekł iż da odpowiednie uprawnienia by móc modyfikować stronę według uznania i zamieszczać materiały. Potrzeba jednej osoby odpowiedzialnej za całość. Bo pamiętam, zę był spory zapał to tego tematu i przygasła sprawa. Podobno wszelkie moce miała Krystyna(crissis) ale zaginął w akcji jak to ma w zwyczaju.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Sterów tego nie wezmę. Bo to nie na moją głowę. Chętnie coś popiszę, ale błagam, weźmy zróbmy najpierw porządne zaplecze, żeby strona nie stała goła w sieci taka jaką ją kod html zmodyfikowany o css i jakieś inne cuda stworzył. Okej?
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Ja się nie piszę, o czym już parę razy wspominałam. Jak mi się raz na ruski rok uda jakiś artykuł urodzić, to i tak będzie dobrze. Ogólnie jestem sceptycznie nastawiona do pomysłu nowego portalu, nie dlatego, że sama jego idea jest zła, tylko po prostu nie widzę abyśmy byli w stanie pociągnąć to na takim poziomie, aby być zauważonymi przy potężnej i - nie ukrywajmy - bardzo profesjonalnej konkurencji, jaką stanowi chociażby Esensja czy portale o węższej tematyce typu Filmweb lub Biblionetka. Boję się, że wynikiem tej szarpaniny będzie albo kompletne zapuszczenie Gupa, albo bardzo niski poziom Coolturalnych. Ktoś musiałby się temu naprawdę mocno poświęcić. Jednak jeśli ktoś taki już by się znalazł, popieram Namkę - najpierw zaplecze, zaplecze i jeszcze raz zaplecze.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Jakby co również mogę wspomóc sprawę i zamieszczać artykuły i newsy, nawet moderować to puste forum jeśli będzie trza.

Ja się nie martwię o aktywność ze swojej strony. Założyłem swój temat o recenzjach bo w przeciwnym razie te teksty by przepadły, a tak jeśli coolturalni znowu będzie działać, przynajmniej będzie z nich jakiś pożytek nawet jeśli tylko na krótki okres czasu.

Także count me in.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
MOwa tu o naczelnym wrzucającym arty i zajmującym się stroną w kwestiach organizacyjnych. Taka osoba jest potrzebna. Do ogarniania burdelu od strony organizacyjnej. Kac zrobi zaplecze techniczne.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Chętnie podejmę wyzwanie, pod warunkiem że znajdą się ludzie chętni do pisania artów i newsów. Sam tego nie pociągnę.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Osoba musi być naczelnym, organizować artykuły, newsy, członków redakcji jak i koordynatorów danej sekcji.
Jak będzie trochę niusów i artów, to organizuje się ekspansje dalej :]
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Ja coś się w to bawiłem, jakoś mi nie poszło głównie ze względu na czas jaki trzeba na ten projekt poświęcić a którego nie miałem. Ogólnie chyba mam na komputerze jakieś szablony które w swoim czasie dosyć ostro robiłem, z gazetki do której też się przymierzałem leżą teksty na moim dropboxie, też mogą się przydać.

Jak coś to oferuję pomoc w sprawach grafiki, od czasu do czasu mogę coś napisać jako redaktor, ale nie wiem czy to będzie na wystarczająco dużym poziomie. :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Zdecydujcie między sobą kto będzie głową rodziny Boom czy Boja? OFc oboje może cie działać, ale na świeczniku będzie jedna głowa.

NO chyba, że ktoś jeszcze chce się podjąć rządzenia?
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Znam BooMa i siebie na tyle dobrze żeby wiedzieć, że żaden z nas nie ustąpi :trollface: także najlepiej będzie, jeśli Kac/Yeed/both zadecydują kto będzie to stanowisko piastował.


BooM ma większe parcie niż ty, ale czy podoła? ;P
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Nie rozumieju czemu nie może być dwóch na piedestale. Wszak Boja i ja to jak dwa bratanki i do bitki i do szklanki. Podzielilibyśmy między sobą zadania zakres działań.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Dobrze godo, jak obaj mają chęć, to co stoi na przeszkodzie, by było dwóch Ojców Naczelnych?
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Podpisuję się pod tym co napisał BooM, łatwiej będzie zorganizować wszystko we dwóch, tym bardziej że z Boomowskim rozumiemy się bez słów.

W ogóle jakaś osoba decyzyjna mogłaby coś postanowić i się odezwać, warto skończyć debatować i zacząć działać.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
https://dl-web.dropbox.com/get/coolturalni6.jpg?w=fe267f63

To ostatnie do czego doszedłem. Liczę na przyszłą współpracę :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ostatnie słowo należy do kaca, jak uzna, ze może być 2 to będzie dwóch, ja nie mam nic przeciwko.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dobrze, moi mili, sprawy zostały już w części obgadane, więc wypadałoby powoli zaczynać.

W postach wyżej było kilka osób, które zgłaszały chęć pomocy w projekcie, więc prosiłbym aby teraz napisali czy na 100% chcą brać w tym udział i co by ewentualnie mogli wnieść do stołu.

Przydałby się grafik, ktoś do ogarnięci książek lub gier, ale jeśli macie jakieś inne talenty, śmiało piszcie w tym temacie.

Co do reszty, liczę, że będziecie śledzić coolturalnych i brać czynny udział w życiu tego portalu.

To na razie tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom