CoD:UO... gra ktos oprucz mnie ?

Co sądzisz o Call of Duty


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Co sądzicie o tej wspanialej grze ?? Sigla wam wystarcza czy musicie grac na multi. ??
No własnie czy gracie w multi. ?? Chetnie sie zmierze 1 on 1 znam takie rozne serverki jak cos to stukac na gg

Vampek: OPRUCZ ciebie, wielu jeszcze potrzebuje słownika, nie?
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Call of Duty - jedna z najlepszych gier wojennych w jakie grałem. Świetna grafika, ciekawe misje (Stalingrad :twisted: ) Co do grania po niecie - może pożyczę sobie oryginała od kolegi to zagramy
smile.gif
(Ale kiedy to nie wiem - on ma to od całkiem niedawna...)
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Jedna z najlepszych- Jak dla mnie to najlepsza gra wojenna.
Jest poprostu genialna i ten klimat kazdej misji
biggrin.gif
:D:D.
Druzyna czasami zawodzi(szczegolnie rosjanie:p) Ale Qmple ze stanów swietnie z nami wspolpracuja:D Czego chciec wiecej. Dodatek rownie wspanialy jak oryginal. Gralem tylko w demo ale to wystrarczylo, abym znowu oszalal dla CoD.
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Jest to chyba najlepszy wojenny FPS w jaki udało mi sie zagrac!Klimatem i sposobem rozgrywki (drużyna) po prostu przyćmiewa wszystkie inne FPSy tego gatunku np.Medal Of Honor!Miejsca w których dzieja sie misje również sa świetne!(tak jak w przypadku Reynevana -Stalingrad-po prostu bomba!!!!)Z resztą z tego co wiem gra była robiona w oparciu o serial "Kompania Braci" przez prawie ten sam zespół który stworzył Medal Of Honor!Więc jak tu sie nie zachwycac?
 

Efremz

Member
Dołączył
9.10.2004
Posty
390
No niby najlepszy (sam zagrywałem się w CoD zaraz po premierze), ale BRADZO (przynajmniej mnie) wqrwia w tej grze skryptowość ! Wszystko oparte jest na skryptach. Przechodziłęm ją z 3 razy (w tym na veteran, bez żadnych apteczek) i za każdym razem przebieg był identyczny ...

A co do multi- ET jest i tak lepszy
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Swietnaaa... CODUO- pierwsza misja jest tak makabrycznie trudna.... A zaczyna sie tak spokojnie...,, wyjście na pa patrol...,,
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
QUOTE A co do multi- ET jest i tak lepszy
Chyba oszalałęs !!!
ET niedosrata do piet CoD w
:arrow: grafika
:arrow: animacja
:arrow: grywalnosc
:arrow: odglosach
:arrow: realistyką
:arrow: detalach np. takie mundury szwabow
Zainstalowalem ET i sie o malo nie pozygalem. To najgorszy internetowy FPS w jaki gralem ( najlepszy oczywiscie Soldat !! Soldat Wymiata !!! ) a tak milo sie gralo z golymi ss - mankami w RTCOW ale w ET to wszystko spierdzielili. Nawet Battlefield jest lepszy tez sa profesje jak ktos to lubi.
 

kR-Uk

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
24
QUOTE Zainstalowalem ET i sie o malo nie pozygalem. To najgorszy internetowy FPS w jaki gralem

hmm.. faktycznie Ala ma Kota..... _-_
A na przyszlość: przy odruchach wymiotnych należy szybko wziasc torebke
tongue.gif
Albo uciec do kibla
- - -
Gralem w CoD i przeszedlem bez wiekszych oporow, natomiast z UO sie troche namordowalem - zwlaszcza na poczatku (4 razy mnie fragneły szwaby :)of korz mimo wszystko misja z bombowcem wymiata
smile.gif

Na multi nie gram bo mi się nie chce ruszyc du..... no nie chce mi sie, nie?
biggrin.gif
 

yht

Member
Dołączył
17.12.2004
Posty
53
Call of duty

Grałem w to tylko u kumpla bo mój komp nie wyrabia ale z tego co widziałem to klimacik z wojny, grafa i durzo więcej spox ale zgadzam się że CoL jest najlepszą grą wojenną
smile.gif
 

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Gra jest za***, albo raczej była od MoH:AA ale teraz zagrałem w MoH:pA i to jest dopiero gra.
smile.gif
Wystarcza mi single.
 

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
Uwielbiam Calla, czekam tylko na kolejne czesci. Gram i w singla i w multi, ale na United Offensive, chetnie sie z kims umowie na multi w ten weekend. Prosze o wiadomosc na priva lub gg.
 

<=Irod=>

Member
Dołączył
29.7.2004
Posty
192
Dobra ludzie, z matnikiem będziemy grać w CoD'a na multi... Jak ktoś chce z nami zagrać to niech wali na moje albo matnika gg... Dziękuję... :wink:
 

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
Dany mecz odbedzie sie dzisiaj o 19.15 Liste zglosen ma Irod, przyjmujemy 10 osob
biggrin.gif
 

<=Irod=>

Member
Dołączył
29.7.2004
Posty
192
Dobra oto lista osób które będą grać...:
:arrow: ja
:arrow: Matnik
:arrow: Alrik
:arrow:
:arrow:
:arrow:
:arrow:
:arrow:
:arrow:
:arrow:
 

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
Czekamy, Czekamy, jak widac mamy jeszcze duzo strzalek do zapelnienia, mecz dzis o 19.15
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
Pewnie ze w to gram głownie an 81.186.232.33:28960 Klan Osiedle Poetów najlepszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom