Co Zrobić Aby Wyrzucili Mnie Z Gildii...

Status
Zamknięty.

dobry13

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
30
Co zrobić zeby wyrzucili mnie z gildii Magów Ognia? [Sprawa nie dotyczy poprzedniego posta o broni dwuręcznej] Czy opłaca się grać sposobem "na 2 Save" ? tj. np. jeden save-przechodzisz najemnikiem, drugi save- np. magiem ???? Ale temat dotyczy bardziej 1 pytania. Z góry dziękuję.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Chyba nie da sie nic zrobic bo wyżucają cie tylko ze strażników a nie magów
 

dobry13

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
30
no to dobra to co zxrobic zeby mnie wyrzucili ze starego obozu ogolnie?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ze SO wyzucą cie dopiero w 3 rozdiale pod koniec jak zdobedziesz dla magów kamienie ognikujace. Wogóle SO zostanie zamkniety obojętnie w jakiej gildii bedziesz.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Jeśli jesteś magiem ognia to pużniej możesz pszyłączyć się jedynie do magów wody. I tylko do nich. Więc w sumie i tak nie stracisz sfojej gildi
tongue.gif
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Chyba, to nie oni mają Ciebie wyrzucić, tylko ty ich
biggrin.gif
... Dobra, musisz po prostu dalej grać, a wykopka pojawi się sama. O ile pamiętam, to w 3 rozdziale.
 

Gbr

Zbanowany
Dołączył
9.4.2005
Posty
43
musisz zdobyć pięć kamieni ogniskujących. Wtedy Saturas poprosi o pomoc magów ognia a ty dostaniesz list. Gdy zaniesisz to zobaczysz......
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Od bycia magiem już się nie uwolnisz , ale jak juz ktoś pisał możesz się dołączyć do magów wody , a są oni dużo lepszą gildią niż magowie ognia , bedziesz się mógł u nich nauczyć dalszych kręgów magii i bedziesz miał lepsze szaty , a później jak juz będziesz magiem wody , to u Xardasa nauczysz sie 6 kręgu magii i automatycznie zostaniesz nekromantów . Takie prowadzenie postaci jest bardzo dobre , na koniec bedziesz nie wyobrażalnie silnym magiem.
 

Xamerith

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
43
QUOTE Jeśli jesteś magiem ognia to pużniej możesz pszyłączyć się jedynie do magów wody. I tylko do nich.

Hmm ciekawe. Ja grając magiem mogłem najpierw dołączyć do najemników a potem do magów wody. Bug?( a wyobraźcie sobie takiego maga z "gniewem Innosa" na plecach
biggrin.gif
)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom