Co z tym Safedisc - kiem :/

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Szukam pomocy...
Mam orginalny obraz Nocy Kruka PL, ale nie che go nagrac tak by musiał chodzić na craku
biggrin.gif


CZY ISTNIEJE JAKIŚ PROGRAM, KTÓRY POMAGA ZAINSTALOWAĆ PŁYTKE Z SAFEDISC 4

Do moderatorów...
Jeśli nikt nie odpowie to Proszę, by usunąć ten temat
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Marne szane zebyś go przegrał :? Może spróbuj Alkohol'em 120% :? Chociaż nie wiem czy wypali. Najlepiej przegraj nero i dorzuć cracka. Co ci robi różnice czy z crackiem czy bez? Przeciez tak to jest nie legalne
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
Nie mylisz się Alcochol nic tu nie w skura i nawet podrasowany Clon nic tu nie pomorze.

"Co ci robi różnice czy z crackiem czy bez? Przeciez tak to jest nie legalne"
Cóż szkodzi bo jak to porzodnie nagram to i może bedzie nielegalne, ale za to bedzie działac jak orginał...
 
A

Anonymous

Guest
Nie mylisz się Alcochol nic tu nie w skura i nawet podrasowany Clon nic tu nie pomorze.

"Co ci robi różnice czy z crackiem czy bez? Przeciez tak to jest nie legalne"
Cóż szkodzi bo jak to porzodnie nagram to i może bedzie nielegalne, ale za to bedzie działac jak orginał...
 

Medival

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
23
heh moj kolega pozyczyl orginala i zrobil na niego craka ale jak on to zrobil tego jush nie wiem
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Ale czym sie różni działanie oryginała od działania pirata? :wink: Ja mam pirata GII i oryginala GII i chodziły tak samo. Żadnejk róznicy nie było
 

Medival

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
23
wiem wiem ale tak tylko informuje mam nadzieje ze w g3 bedzie multi to wtedy napewno kupie orginala
 
A

Anonymous

Guest
Rużni się na piracie czesto błędy sie robia i inne takie - problemy z piratami często są.
 
A

Anonymous

Guest
Proszę moderatorów, by usuneli ten temat, poniewaz nie uzyskałem odpowiedzi na zadanie pytanie i nie przyda sie ten topic ani mi ani komu kolwiek innemu...
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
Jedyna szanasa to program Gear pro version... Watpie zeby sie udalo ale jest szansa... w opcjach programu musisz zaznaczyc ze ma kopiowac zabezpieczenia.... I tak watpie by ci sie udalo
 

Kinczel

New Member
Dołączył
1.9.2004
Posty
13
ja przepalilem orginal alcocholem 120%(v.1.9.2 Build 1750).ustawilem na safedisc 2/3 i predkosc 8 i kopia gry dziala jak orginal mozna dodac kraka ale po co skoro w taki sposob mamy orginal;p
 
A

Anonymous

Guest
Uhh, a już myslałem że będe musiał czekać...

Kinczel nie wiem jak ci sie to udało nagrywając safedisc 3 jak ta gra posiada 4... ale oczywiście sprubuje i dzięki za rade.

Tym drugim programem też sprubuje jeśli nie da rady Clon i Alcochol.
 

Kinczel

New Member
Dołączył
1.9.2004
Posty
13
ten safe disc 4 to pic normalnie gre juz 6 razy przepalkalem z orginalu ustawione na safedisc 3 i dziala jak sie nie uda to zmiejsz predkosc do 4 fak ze przegrywa sie troche dlugo ale dziala
 
R

ReZiWiz

Guest
QUOTE Rużni się na piracie czesto błędy sie robia i inne takie - problemy z piratami często są.

Nie wystepujją zadne błędy!! podaj przykład!! Acces Volation każdemu wyskakuje!! Bugi oryginał też ma! Więc oco ci chodzi :!: :evil: Mam oryginała i pirata NK i niczym się nie różnią... absolutnie niczym :roll:
 
A

Anonymous

Guest
Heh zerknij sobie na G2=> Problemy i przyklejony to ja to pisałem...
 
A

Anonymous

Guest
Kinczel jak ty to zrobileś...
Nagralem alcocholem na safedicu 3 i szybkosci 8 ale zle sie nagralo :/ i wychodzi by wlozyc plytke ... sprubuje jeszcze innymi programami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom