Co wybierzecie

Kim w dodatkowych gildiach


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Napiszcie w jakich dwóch gildiach zamierzacie przejść gre i głosujcie w ankiecie jeśli chodzi o mnie to:
Mag Ognia i Mag Wody
 
E

Electric_Dragon

Guest
Jsli o mnie chodzi to zamierzam przejść grę Piratem i Bandytą i może na samym końcu, kiedytś w przyszłości magiem hehe
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Ale Electric_Dragon niemożna przejść badytą i piratem bo to są dodatkowe gildie muszisz wybrać najpierw podstawową (Mag Ognia,Najemnik,Strażnik) a potem dopiero jedną z dodatkowych (Bandyta,Mag Wody,Pirat)
 

abadon

Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
130
Ja tam racej na początku przejdę magiem ognia i wody narazie gram magiem ognia w Gotiku 2 bez dodatku
sad.gif
ciągle czekam aż wydadzą polska NK
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
Ja mam zamiar przejsc NK piratem albo bandyta. najbardziej ciekawia mnie jakie zbroje beda w tych gildiach. I jakie nowe zadanka zeby sie przylaczyc do nich
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Jesli chodzi o mnie to jak zwykle najpierw dołącze się do Najemników :!: A później pewnie do Magów Wody. Jednak pewne jest że jak bede miał NK po Polakiemu to bede przechodził dodatek na wszelkie możliwe sposoby
biggrin.gif
Pozdro
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No a ja będę najpierw strażnikiem no a potem przejdę na zła drogę i zostanie bandziorem
tongue.gif
tongue.gif
Ale nie wiem czy tak idzie!
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
taaak ja tez przejde na wszystkie możliwe sposoby,na początek raczej przyłącze sie do gildii NAJEMNIKÓW
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Ja zamierzam być najemnikiem i piratem chyba będe miał niimi najwięcej przygód i dobre zabawy zresztą jeszcze tak dokładnie niewiem zobacze najpierw jakie są misje a potem zadecyduje ale moje plany są to jak mówiłem najemnik i pirat.
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Ja też raczej wezmę Najemnikówj jako gildię podstawową, a Bandytów jako dodatkową. A później będę przechodził na wszystkie sposoby, bo tak jest najlepiej poznać całą grę
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Ja jako gildię podstawową wybiorę strażnika albo najemnika napewno nie maga ognia. A z tych dodatkowych to mag wody, ale oczywiście później przejdę grę na wszystkie możliwe sposoby.
 

Shadow_Sword

New Member
Dołączył
18.1.2005
Posty
14
Ja postaram się przejśc NK każdą profesją po kolei ... chyba zacznę ŁS a potem Piratami jeżeli tak się da
biggrin.gif
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
A ja się nie moge zdecydować... jedna gildia od drugiej lepsza. Z pewnoscia nie zostanę Magiem Ognia i złodziejem. Mam w planie zostanie Najemnikiem i Magiem Wody, ale to sie może zmienić - zawsze chciałem byc piratem, a i obóz paladynów wygląda zachęcająco.
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Pytanie nie powinno brzmieć "jaką postacią" lecz "w jakiej kolejności"
biggrin.gif

A więc tak :
-Najemnik (a jakże)
-Mag Ognia
-Strażnik

Pirat , Mag Wody (a dokładniej pierścień wody) i Bandyta są obowiązkowe do ukończenia dodatku.

PS : Można być tylko w pierścieniu wody. Magiem Wody już być nie można :? .
 

Sodom666

Member
Dołączył
12.12.2004
Posty
63
Najemnik i mag wody jak w gothic 1 Hehe już przechodze tylko po niemiecju
smile.gif
 

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
Ja najpierw zamierzam przejść NK 'magiem wody', a później to obojętnie! Napewno przejdę jako członek każdej z gildii!!!
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Z tego co mia wiadomo to nie można zostać Magiem Wody. Można tylkko Rycerzem Wody coś takiego nie wiem jak zwać sie bedą w Polskiej Wersji. I to jest coś w rodzaju Paladyna dla magów ognia.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 
E

Electric_Dragon

Guest
ok to najpierw paladyn a później mag wody a gdy będę przechodził jeszcze raz grę to najemnik a następnie pirat. Prawdopodobnie kupię NK w ciągu najbliższych kilku dni
 

Donio15

New Member
Dołączył
18.1.2005
Posty
25
Ja tam chyba najpierw przejde Paladynem bo mi sie ta postać z Gothica II spodobała a puzniej to sie jeszcze zobaczy
laugh.gif
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ja przejde G2NK na kazdy mozliwy sposob, tzn.
:arrow: Paladyn i wszystkie podgildie
:arrow: Łowca Smoków i wszystkie podgildie
:arrow: Mag Ognia i wszystkie podgildie

Czyli lacznie 9 razy. Jesli da sie to oczywiscie kazda postacia i pod gildia 2 razy czyli 18 razy
laugh.gif
a moze nawet i trzy razy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom